Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

Jes-Extender, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 13 listopada 2023.
Ocena: 4.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza Jes-Extender

Jes-Extender

Nazwa produktu : Jes-Extender

Marka : JES-EXTENDER

Odpowiedzialny : DanaMedic ApS.

Strona internetowa : jesextender.com

Język : angielski

Krótki opis : JES-EXTENDER : Narzędzie do powiększania penisa.

Cena : €179.00

Format : Box

Dostawa : Szybko i dyskretnie

Gwarancja : 365 dni (100% zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony)

Jes ExtenderJes Extender to doskonałe urządzenie! Działa cuda i niesamowicie zwiększa rozmiar penisa…. Ten przedłużacz jest Top 1 wśród wszystkich produktów do powiększania penisa.

Ale czy tak jest naprawdę?

Na szczęście dla ciebie, dzisiaj analizujemy Jes Extender przedłużacz penisa!

Analizujemy Jes Extender, ponieważ z jednej strony otrzymaliśmy wiele wiadomości od naszych czytelników z prośbą o bezstronną opinię na temat tego produktu. A także dlatego, że nasi specjaliści uważają, że bardzo ważne jest zbadanie jednego z najlepiej sprzedających się wzmacniaczy penisa.

Tak więc, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, jak Jes Extender jest wykonany, jak działa oraz jakie są jego zalety i wady, abyś mógł spokojnie podjąć decyzję o zakupie produktu, czytaj dalej…

Czym jest Jes Extender?

Jes sprowadza nas do Jes Bech Muller. Jest on duńskim lekarzem i twórcą Jes Extender, który istnieje od 1995 roku.

Dla przypomnienia, Jes Extender został pierwotnie stworzony, aby pomóc mężczyznom cierpiącym na chorobę Peyroniego wyprostować ich penisy. Dopiero później odkryto jego skuteczność w powiększaniu penisa.

Od tego czasu produkt odniósł ogromny sukces, z zamówieniami liczonymi w tysiącach i lekarzami polecającymi go pacjentom, którzy chcą zwiększyć rozmiar swojego penisa.

jes-extender-extenseur-de-penis

Kto produkuje Jes Extender?

Jes Extender jest produkowany przez DanaMedic w Lyngby w Danii.
Przywiązujemy dużą wagę do firm i tożsamości producentów testowanych produktów.

Trzeba powiedzieć, że w niektórych naszych poprzednich testach innych produktów musieliśmy spędzić długie dni na poszukiwaniu nazwy producenta, adresu lub numeru telefonu, tylko po to, aby wyjść z pustymi rękami.

Z drugiej strony DanaMedic, która produkuje Jes Extender, niczego nie ukrywa! To nie jest firma-widmo. Istnieje w mieście Lyngby w regionie Kopenhagi.
Z łatwością znaleźliśmy adres firmy, numer telefonu i kontaktowy adres e-mail.
Informacje te można nawet znaleźć w duńskiej książce telefonicznej (patrz zdjęcie poniżej).

jes extender danemark

W wielu przypadkach po otrzymaniu produktu tracisz wszelkie ślady producenta, a jeśli coś pójdzie nie tak, nie masz do kogo się zwrócić i nie masz możliwości uzyskania pomocy lub zwrotu pieniędzy.

Jest to więc dobry punkt na korzyść Jes Extender!

Testowanie Jes Extender

Jes Extender to niechirurgiczne rozwiązanie, które do tej pory pomogło nie mniej niż 500 000 osób na całym świecie zwiększyć rozmiar ich penisa.
Mocną stroną tego ekstendera jest to, że jest on produkowany i wysyłany z Danii zgodnie ze wszystkimi dobrymi standardami jakości i bezpieczeństwa, przy użyciu bezpiecznych i niełamliwych materiałów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W 1995 roku klinika stworzyła “JES”, pierwsze na świecie urządzenie trakcyjne do poprawy krzywizny prącia (choroba Peyroniego). Produkt ten, pierwszy w swoim rodzaju, odniósł wielki sukces.

Jednak ludzie, którzy używali “JES” do walki z chorobą Peyroniego, byli mile zaskoczeni, gdy odkryli, że ich penisy stały się nie tylko prostsze, ale także większe.

Tak narodził się Jes Extender!
Od tego czasu tysiące ludzi we wszystkich 4 zakątkach świata było zadowolonych z działania tego pierwszego urządzenia przedłużającego.

Jes Extender przeszedł liczne testy kliniczne, które dowiodły, że zwiększa rozmiar penisa średnio o 28% po 24 tygodniach. Jednak niektórzy mężczyźni osiągają wzrost nawet o 40% w ciągu 24 miesięcy.

evolution-jes-extender

Jes Extender: korzyści:

 1. Niewielka cena: 179 € Za tak skuteczny i uznany produkt.
  Jes Extender to najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku przedłużaczy penisa.
 2. Dostępność części zamiennych: Jeśli zgubisz jeden z elementów Jes Extendera, nie musisz ponownie kupować całego produktu.
  Na stronie producenta możesz zamówić tylko tę część, której potrzebujesz.
 3. Wraz z produktem otrzymujesz instruktażową płytę DVD w języku francuskim oraz 5 innych językach.
 4. Gwarancja zwrotu pieniędzy!
  Jes Extender poszedł dalej niż jego konkurenci. Aby zapewnić Cię o swojej skuteczności, daje Ci podwójny zwrot zainwestowanych pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z rezultatów. To naprawdę pewny siebie producent!

Jes Extender: Jak to działa?

Jes Extender zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby powiększyć swojego penisa.
Pełna instruktażowa płyta DVD informuje, jak podłączyć i wyregulować urządzenie oraz kiedy można zmaksymalizować swoje szanse na maksymalne wykorzystanie go w bezpieczny sposób.

Stwierdziliśmy, że produkt ten jest bardzo łatwy w instalacji. Oferuje dużą możliwość regulacji, może pasować do penisów o różnych rozmiarach (od 5 do 22 cm).

Podobało nam się również to, że wszystkie instrukcje dotyczące jego działania i użytkowania można przeczytać i zastosować bez żadnych problemów.

Czy Jes Extender jest bezpiecznym produktem?

medecin éjaculation précoceNasi czytelnicy są wymagający, jeśli chodzi o bezpieczeństwo produktów. Nasi eksperci jeszcze bardziej!

Dokładnie zbadaliśmy Jes Extender i doszliśmy do wniosku, że jest to bezpieczny produkt, który nie może powodować żadnych problemów.
Istnieją jednak 3 warunki, których należy przestrzegać, aby bezpiecznie korzystać z produktu:

 1. Należy postępować zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez producenta;
 2. Należy zwracać uwagę na to, co mówi ciało;
 3. Nie wolno spieszyć się z procesem wydłużania.

Wierzymy, że w porównaniu z zabiegiem chirurgicznym, Jes Extender jest bezpieczniejszym i skuteczniejszym sposobem na naturalne zwiększenie rozmiaru penisa.
W porównaniu z innymi metodami powiększania penisa, takimi jak pompki lub leki, ten produkt jest znacznie bardziej skuteczny.

Jes Extender: Skuteczność?

Widzieliśmy raporty producenta twierdzące, że użytkownicy Jes Extender zyskali 24% długości i 19% obwodu.

Należy zauważyć, że w przypadku każdej metody lub techniki powiększania penisa wyniki nie są osiągane z dnia na dzień. Aby osiągnąć znaczące wyniki z urządzeniem Jes Extender, należy je nosić przez określony czas.

Zalecany czas to co najmniej sześć godzin dziennie przez sześć miesięcy. Może ci się wydawać, że to za dużo, ale wielu mężczyzn zeznaje, że po krótkim noszeniu Jes Extender wzrost ich penisa był ledwo zauważalny.

Nie wierz we wszystkie cuda, które słyszysz w mediach o produktach, które mogą zwiększyć penisa o 3 centymetry w ciągu tygodnia. Tak się po prostu nie stanie!

Prawdziwe, wiarygodne wyniki wymagają czasu i poświęcenia, ale w końcu cel zostaje osiągnięty, a Ty czujesz się lepiej sam ze sobą.

Jak używać Jes Extender?

Nie zapomnij przeczytać instrukcji obsługi przed rozpoczęciem korzystania z przedłużacza penisa.
Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić napięcie na poziomie, który Ci odpowiada przed założeniem ekstendera.

Przez pierwsze kilka dni normalne jest, że czujesz się trochę skrępowany noszeniem ekstendera, więc radzimy, abyś przez pierwsze kilka tygodni nie przejmował się tym, stosując dość niski nacisk, a także nosząc Jes Extender przez 10 do 15 minut.

Gdy ciało (zwłaszcza penis) przyzwyczai się do urządzenia, można stopniowo zwiększać stopień przyczepności i czas noszenia produktu.

Postępując zgodnie z radami ekspertów z Special Homme z pewnością uzyskasz lepsze wyniki – po prostu nie próbuj zbyt szybko!

Jes Extender jest dostarczany z programem ćwiczeń powiększających penisa.
Zalecamy dokładne przestrzeganie tego programu, sprawdziliśmy go i uważamy, że powinien on przyspieszyć proces powiększania penisa.
Polecamy również ten program ćwiczeń mężczyznom cierpiącym na zaburzenia erekcji.

Gdzie mogę kupić Jes Extender?

Jes Extender nie można obecnie kupić w aptekach ani w żadnym innym sklepie.
Jes Extender jest sprzedawany wyłącznie na stronie internetowej producenta.

Jeśli znajdziesz Jes Extender na sprzedaż na innych stronach internetowych lub w sklepach detalicznych, możesz być pewien, że nie jest to właściwy produkt. Prawdopodobnie jest to podrobiony produkt, który może powodować problemy zdrowotne lub drenować konto bankowe bez otrzymywania czegokolwiek.

Jes Extender jest sprzedawany w sześciu różnych opakowaniach, aby dopasować się do wszystkich celów, a przede wszystkim do wszystkich budżetów.

1 – PAKIET LIGHT STANDARD Jest to podstawowy pakiet standardowy dla Jes Extender. Zawiera :

 • Jes Extender ;
 • Dwufunkcyjny element przedni;
 • Wygodny pasek;
 • 2 ramiona przedłużające o długości 5 cm;
 • 2 ramiona przedłużające o długości 2,5 cm;
 • Wyściółka ochronna;
 • Instruktażowa płyta DVD;
 • 1 rok gwarancji.

Cena tego zestawu wynosi 179 GBP i nie można go używać na penisach większych niż 17 cm.

jes-extender-pack-light-standard

Jes Extender Pack Light Standard

2 – PACK ORIGINAL COMFORT Ten bestseller marki oferuje zarówno przystępną cenę, jak i naturalne, zatwierdzone powiększenie penisa. Dostarczane w eleganckim mahoniowym etui, opakowanie zawiera:

 • Jes Extender;
 • Dwufunkcyjny element przedni;
 • Silikonową rurkę;
 • Wygodny pasek;
 • 4 ramiona przedłużające o długości 5 cm;
 • 2 ramiona przedłużające 2,5 cm;
 • Wyściółka ochronna;
 • Zestaw kluczy;
 • Instruktażowa płyta DVD;
 • 2-letnia gwarancja.

Korzystanie z tego zestawu jest ograniczone do penisa o rozmiarze 24 cm lub mniejszym.

Ten pakiet jest w sprzedaży za 199 €.

jes-extender-pack-original-comfort

Jes Extender Pack Original Comfort

3 – TITANIUM PACK Zapakowany w eleganckie aluminiowe pudełko zestaw zawiera :

 • Jes Extender ;
 • Dwufunkcyjny element przedni ;
 • Silikonową rurkę;
 • Wygodny pasek;
 • 4 ramiona przedłużające 5 cm;
 • 2 ramiona przedłużające 2,5 cm;
 • 2 ramiona przedłużające 1,25 cm;
 • Wyściółka ochronna;
 • Zestaw kluczy trzpieniowych;
 • Instruktażowa płyta DVD;
 • 2 lata gwarancji.

Ten zestaw jest przeznaczony do użytku z penisem nie większym niż 24 cm. Cena zestawu wynosi 219 funtów.

jes-extender-pack-titanium

Jes Extender Pack Titanium

4 – PAKIET SREBRNY STANDARD Pokryty czystym srebrem i wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten pakiet zawiera :

 • Jes Extender ;
 • Dwufunkcyjny element przedni ;
 • Silikonową rurkę;
 • Wygodny pasek;
 • 4 ramiona przedłużające 5 cm;
 • 2 ramiona przedłużające 2,5 cm;
 • 2 ramiona przedłużające 1,25 cm;
 • Wyściółka ochronna;
 • Zestaw kluczy ;
 • Gaza samoprzylepna ;
 • Miękkie opaski;
 • Instruktażowa płyta DVD;
 • 5-letnia gwarancja.

Cena tego zestawu wynosi 259 funtów.

jes-extender-pack-silver-standard

Jes Extender Pack Silver Standard

5 – PAKIET ZŁOTY STANDARD Wykonany z 24-karatowego złota pakiet to prawdziwy luksus. Pakiet składa się z:

 • Jes Extender;
 • Dwufunkcyjny element przedni;
 • Silikonowa rurka;
 • Wygodny pasek;
 • 4 ramiona przedłużające 5cm;
 • 2 ramiona przedłużające 2,5 cm;
 • 2 ramiona przedłużające 1,25 cm;
 • Wyściółka ochronna;
 • Zestaw kluczy ;
 • Gaza samoprzylepna ;
 • Miękkie zapięcia ;
 • Niestandardowa taśma Velcro;
 • Instruktażowa płyta DVD;
 • Dożywotnia gwarancja.

Ten zestaw jest dostępny w cenie 299 GBP.

jes-extender-pack-gold-standard

Jes Extender Pack Gold Standard

6 – PLATINUM PACK Najbardziej kompletny, najdroższy i najbardziej luksusowy pakiet. Wszystkie metalowe części są pokryte czystą platyną i posiadają certyfikat. Ten luksusowy pakiet zawiera :

 • Jes Extender ;
 • Dwufunkcyjny element przedni;
 • Silikonową rurkę;
 • Wygodny pasek;
 • 4 ramiona przedłużające 5cm;
 • 2 ramiona przedłużające 2 cm;
 • 2 ramiona przedłużające 1,5 cm;
 • Wyściółka ochronna;
 • Zestaw kluczy ;
 • Gaza samoprzylepna ;
 • Miękkie zapięcia ;
 • Niestandardowa taśma Velcro;
 • Instruktażowa płyta DVD;
 • Dożywotnia gwarancja.

Ten zestaw kosztuje 1000 euro. Tak, luksus ma swoją cenę, nawet jeśli jest to przedłużacz!

jes-extender-pack-platinum

Jes Extender Pack Platinium

Czy istnieje gwarancja?

Przypominamy, że kupując Jes Extender, otrzymujesz roczną gwarancję zwrotu pieniędzy. Będziesz miał 365 dni na przetestowanie produktu i odzyskanie pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony.

Producent poszedł o krok dalej, rzucając wyzwanie mężczyznom, którzy zamawiają produkt. W rzeczywistości oferuje podwójny zwrot pieniędzy, jeśli po 5 miesiącach nie będziesz zadowolony z wyników.

W przypadku luksusowych pakietów, standardowego pakietu złotego i pakietu platynowego, producent idzie naprawdę daleko i oferuje dożywotnią gwarancję.

Ostateczny werdykt zespołu.

Jes Extender to produkt, który spełnił wszystkie nasze kryteria bezpieczeństwa, jakości i przede wszystkim przejrzystości.
Producent jest dobrze znany i rozpoznawalny, wprowadzając swój produkt na rynek od ponad 20 lat.
Jest to jeden z najbardziej wiarygodnych producentów, którego konkurencji nigdy nie udało się wyeliminować.

Cena Jes Extender zmotywowała nas do tego, aby polecić go naszym drogim czytelnikom, którzy chcą wydłużyć swojego penisa bezpiecznie i w uczciwej cenie.

Jeśli Jes Extender zadowala ponad 500 000 mężczyzn na całym świecie od ponad 20 lat, nie ma powodu, dla którego nie może działać również dla Ciebie.

Jeśli szukasz przedłużacza penisa, Jes Extender jest najlepszym rozwiązaniem, jakie możesz znaleźć.

Accédez Au Site Officiel Du Produit


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)