Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

Keto Advanced Fat Burner, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 26 marca 2024.
Ocena: 1.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza Keto Advanced Fat Burner

Keto Advanced Fat Burner

Nazwa produktu : Keto Advanced Fat Burner

Marka : Keto Advanced

Odpowiedzialny : BioTrim Labs.

Strona internetowa : ketoadvancedfatburner.com

Język : Polski

Krótki opis : Ketogeniczny suplement diety.

Cena : €39.95

Format : Butelka zawierająca 60 kapsułek.

Dostawa : standardowa dostawa

Gwarancja : /

Opis Keto Advanced Fat Burner:

“Keto Advanced Fat Burner” to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn i kobiet chcących schudnąć w ramach diety ketogenicznej.

Ocena Keto Advanced Fat Burner :

Przynajmniej możemy powiedzieć, że suplementy odchudzające “KETO” są obecnie modne w Internecie; “Keto Bodytone“, “Keto Complete“, “Keto Extreme“, “Keto Hack“, “OneShot Keto“, “Pure Keto“, “Keto Slim“, “Keto-T911“, … Lista jest długa, a między nieskutecznymi produktami, ukrytymi subskrypcjami i dobrymi produktami trudno jest śledzić!

Tutaj przyjrzymy się “Keto Advanced Fat Burner“Jeśli strona internetowa jest wiarygodna, to jest to innowacyjna, zaawansowana formuła odchudzająca!

Formuła zawiera BHB (beta-hydroksymaślan), keton naturalnie zmodyfikowany w celu promowania spalania tkanki tłuszczowej, a tym samym zmniejszenia masy ciała. Spalanie tkanki tłuszczowej powinno również zapewnić organizmowi zastrzyk energii, dzięki czemu można wykonywać wszystkie codzienne zadania bez uczucia zmęczenia!

Mówiąc prościej, produkt ten stymuluje metabolizm, aby przyspieszyć przekształcanie tłuszczu w energię.

Ale co to właściwie robi?

Czym jest Keto Advanced Fat Burner?

“Keto Advanced Fat Burner jest produkowany w Stanach Zjednoczonych przez BioTrim Labs w fabryce zarejestrowanej przez FDA (Food and Drug Administration), która przestrzega wytycznych GMP (Good Manufacturing Practice).

Jest to ketogeniczny suplement diety, pigułka odchudzająca, która pomaga osobom stosującym dietę ketogeniczną lub “ketonową” łatwiej osiągnąć stan ketozy.

Dla tych, którzy nie wiedzą, dieta ketogeniczna to dieta niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa. Zazwyczaj organizm jest przyzwyczajony do spalania węglowodanów w celu uzyskania energii. Pozbawienie organizmu tych węglowodanów spowoduje stan metaboliczny zwany “ketozą”, który zmusi organizm do wykorzystywania wyłącznie tłuszczu jako głównego źródła energii. Po wejściu w ten stan metaboliczny szybciej tracisz na wadze, ponieważ organizm wykorzystuje tłuszcz zgromadzony w ciele jako jedyne paliwo zapewniające energię potrzebną w ciągu dnia.

Jak działa “Keto Advanced Fat Burner”?

Te tabletki Keto BHB będą promować stan ketozy, który jest dość trudny do osiągnięcia za pomocą samej diety.

Jak wspomniano wcześniej w tym artykule, ketoza zmusza organizm do spalania tłuszczu, ale jak to działa?

W rzeczywistości, gdy organizm jest pozbawiony cukru przez wystarczająco długi czas, przekształca kwasy tłuszczowe w kwas acetylooctowy i kwas beta-hydroksymasłowy (BHB) jako źródło energii. Problem polega na tym, że osiągnięcie takiego stanu metabolicznego nie jest łatwe. Potrzeba kilku dni pozbawienia węglowodanów, aby osiągnąć stan ketozy. W tym czasie często pojawiają się efekty uboczne znane jako “grypa ketogeniczna”, której głównymi objawami są zmęczenie, zaparcia i bóle głowy.

“Według producenta, ‘Keto Advanced Fat Burner’ został zaprojektowany w celu rozwiązania tych problemów.

W rzeczywistości formuła tego produktu zawiera egzogenne ketony BHB (nie wytwarzane przez organizm), które, jak można się domyślić, będą wspierać brak węglowodanów spowodowany dietą ketogeniczną, a tym samym pozwolą uniknąć niepożądanych efektów. Dlatego też znacznie łatwiej będzie kontynuować dietę i osiągnąć metaboliczny stan ketozy.

Co więcej, ten suplement odchudzający zawiera również inne składniki o silnym działaniu spalającym tłuszcz, termogenicznym i zwiększającym energię!

Jakie składniki znajdują się w formule?

Formuła “Keto advanced fat burner” jest wypełniona potężnymi naturalnymi składnikami spalającymi tłuszcz. Wszystkie składniki zostały dodane po przetestowaniu i potwierdzeniu klinicznym.

 – Sole beta-hydroksymaślanu (BHB)

BHB w formule jest połączeniem trzech soli (beta-hydroksymaślan potasu, beta-hydroksymaślan wapnia, beta-hydroksymaślan sodu). ). Głównym celem dodania tej substancji jest przekształcenie tłuszczu w energię. Pomoże i wesprze osoby stosujące dietę ketogeniczną.

 – Garcinia Cambogia

Substancja ta wspomaga odchudzanie poprzez blokowanie przemiany cukru w tłuszcz, zmniejszając apetyt, przyspieszając utratę wagi i poprawiając nastrój.

 – Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy jest dodawany w celu zwiększenia wydajności sportowej. Wykorzystuje kalorie, aby zwiększyć poziom energii.

 – Kofeina

Kofeina jest dodawana w celu wsparcia i poprawy metabolizmu. Ma również działanie termogeniczne, które zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej.

 – Ekstrakt z zielonej herbaty

Ekstrakt z zielonej herbaty to bogata w przeciwutleniacze substancja, która jest nieoceniona w procesie odchudzania. Pomaga zwiększyć poziom energii, stymuluje metabolizm i poprawia spalanie kalorii.

Pozostałe składniki tej kapsułki odchudzającej to stearynian magnezu, mąka ryżowa, dwutlenek krzemu i żelatyna.

Efekty i zalety produktu:

“Keto Advanced Fat Burner” to rozwiązanie odchudzające o wielu właściwościach odchudzających, które przynosi szereg korzyści zdrowotnych.

Został stworzony, aby pomóc rozpuścić tłuszcz przechowywany przez lata, jednocześnie dostarczając organizmowi energii potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania.
Czyni to poprzez przyspieszenie metabolizmu spalania tłuszczu, zwalczanie wchłaniania węglowodanów, wspieranie zdrowej utraty wagi oraz poprawę wytrzymałości i koncentracji.

 – Optymalizacja metabolizmu

Aktywne składniki zawarte w produkcie przyspieszają metabolizm oraz wspierają i przyspieszają wejście w stan ketozy dla szybkiej i znaczącej utraty wagi!

 – Zmniejszone wchłanianie węglowodanów

Stosowany w połączeniu z dietą Keto, suplement ten promuje stan ketozy, co znacznie ogranicza magazynowanie nowego tłuszczu!

 – Spalanie tłuszczu

Ten produkt Keto BHB przyspiesza proces spalania tłuszczu i pomaga uwolnić uparty tłuszcz zmagazynowany w organizmie!

 – Zdrowa utrata wagi

Wykonany z naturalnych składników “keto advanced fat burner” powinien być również stosowany w połączeniu ze zbilansowaną dietą. Jest to więc zdrowe rozwiązanie odchudzające!

 – Zwiększona energia

Rozpuszczanie tłuszczu da ci zastrzyk energii, który poprawi twoją wytrzymałość, witalność i koncentrację!

Jak należy przyjmować Keto Advanced Fat Burner?

Zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie, które należy przyjmować przed posiłkiem, popijając dużą szklanką wody.

Aby osiągnąć dobre wyniki z tym produktem, należy przestrzegać diety ketogenicznej!

Nigdy nie należy przekraczać dziennej dawki zalecanej przez producenta!

Dodatkowe informacje :

Keto Advanced Fat BurnerProdukt jest certyfikowany w 100% naturalny, wolny od GMO i bezglutenowy!

Proces płatności jest bezpieczny i gwarantuje bezpieczeństwo i poufność wszystkich wrażliwych danych.

Czas dostawy wynosi od 14 do 21 dni roboczych.

Pomoc techniczna jest dostępna pod adresem e-mail support.pol@biotrimlabs.com lub telefonicznie pod numerem +33 (0)9 75 18 23 38.

Przetwarzanie zwrotów: Przetwarzanie zwrotów PO Box 1201 CHANGI AIRFREIGHT CENTRE SINGAPORE 918118.

Wady Keto Advanced Fat Burner:

 – “Keto Advanced Fat Burner” w żadnym wypadku nie jest cudownym rozwiązaniem na odchudzanie, odpowiednia dieta, a także regularna aktywność fizyczna pozostają niezbędne podczas przyjmowania tego suplementu!

 – OstrzeżenieNieprawidłowo stosowana dieta ketonowa może być niebezpieczna dla zdrowia.

 – W niektórych przypadkach może obowiązywać międzynarodowy podatek w wysokości 18%!

 – Producent BioTrim Labs ma bardzo złą reputację!

Ostrzeżenie :

Ten produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jeśli jesteś chory lub obecnie przechodzisz leczenie, koniecznie zasięgnij porady pracownika służby zdrowia! W razie najmniejszych wątpliwości należy zwrócić się o poradę do lekarza.

Reputacja Keto Advanced Fat Burner:

Reputacja “Keto Advanced Fat Burner” jest trudna do oceny, ponieważ opinie są ogólnie pozytywne, ale można je znaleźć tylko na stronach, które wychwalają zalety produktu. Nie można zatem z całą pewnością stwierdzić, czy są one prawdziwe.

Reputacja BioTrim Labs naprawdę nie jest dobra. Ponad 80% opinii jest negatywnych. Większość z nich odnosi się do kwot, które nie odpowiadają cenom podanym w momencie zakupu lub do nieotrzymania zakupionych produktów!

Wnioski dla Keto Advanced Fat Burner :

Z naszych badań wszystko wskazuje na to, że produkt może być pomocny dla osób, które stosują dietę ketogeniczną lub mają ambicje, aby ją stosować.

Jednak niefortunna reputacja firmy odpowiedzialnej za ten produkt oznacza, że nie mogę go polecić.

Dlatego też odradzam zakup “Keto Advanced Fat Burner”.

Zamiast tego radzę przyjrzeć się tej bardzo poważnej i skutecznej alternatywie odchudzania KETO, która już udowodniła swoją wartość z doskonałą reputacją!


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)