Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Oszustwo Lub Niezawodne Konsultanci

Lista konsultantów OszustwoLubNiezawodne

Na tej stronie znajdziesz pełną listę konsultantów-wolontariuszy, którzy pracują nad tym, aby nasza strona była bardziej niezawodna i bezpieczna, abyśmy mogli zawsze dostarczać Ci dokładne i odpowiednie artykuły!

Isabelle Boutiau: administracja – specjalista ds. urody

O Isabelle Boutiau

Zdjecie Isabelle BoutiauIsabelle Boutiau jest obywatelką Belgii urodzoną w Mouscron w 1988 roku.

Isabelle Boutiau, odnosząca sukcesy przedsiębiorczyni, założyła własną firmę świadczącą pomoc administracyjną osobom fizycznym i samozatrudnionym.

Ale oprócz pomagania ludziom w ich administracji, zawsze była kobietą o dobrym guście z pasją do mody i estetyki. W rzeczywistości każdy, kto ją zna, szybko prosi ją o radę we wszystkim, co ma związek z kobiecym pięknem!

Zawsze gotowa do pomocy, OszustwoLubNiezawodne może liczyć na jej liczne umiejętności, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Mourad Djebouri: Specjalista w dziedzinie filozofii i psychologii

O Mourad Djebouri

Photo by Mourad DjebouriMourad Djebouri jest obywatelem francuskim urodzonym w Lille w 1978 roku.

Wykłada filozofię w Ministerstwie Edukacji i Młodzieży w Lille.

Prawdziwe źródło wiedzy, Mourad Djebouri imponuje swoimi zdolnościami intelektualnymi i niewyczerpaną wiedzą. Bez względu na temat, o który go zapytasz, zawsze ma odpowiednią odpowiedź.

Jako nauczyciel, dzielenie się wiedzą przychodzi mu naturalnie. Dlatego zawsze chętnie pomaga, gdy się z nim kontaktujemy.

Nathalie Bertrand : specjalista ds. zwierząt

O Nathalie Bertrand

Photo by Nathalie BertrandNathalie Bertrand jest Belgijką urodzoną w Mouscron w 1966 roku.

Pasjonatka zwierząt wszelkiego rodzaju, Nathalie Bertrand zawsze żyła w otoczeniu kulek futra, piór i łusek!

Bardzo zaniepokojona dobrostanem zwierząt i sama trenująca psy, nigdy nie skąpi wskazówek i porad dla otaczających ją osób.

Co więcej, nigdy nie waha się zaoferować swoich usług bezpłatnie na naszej stronie internetowej, jeśli chodzi o recenzję publikacji o zwierzętach na OLN.

Nathalie Deruyck: specjalistka w dziedzinie botaniki

O Nathalie Deruyck

Photo by Nathalie DeruyckNathalie Deruyck jest Belgijką urodzoną w Charleroi w 1967 roku.

Nathalie Deruyck to entuzjastka botaniki, której wiedza sprawiłaby, że niejeden profesjonalny botanik by się wzdrygnął. Nathalie Deruyck wie, o czym mówi, jeśli chodzi o rośliny.

Aby dać ci wyobrażenie, osoby z jej otoczenia często porównują ją, nie bez pewnej dozy humoru, do prawdziwej chodzącej encyklopedii!

Ma serce na właściwym miejscu i udowadnia to, zawsze bezpłatnie odpowiadając na nasze pytania.

Sébastien Delattre: Specjalista ds. marketingu i inwestycji

O Sébastien Delattre

Photo by Sébastien DelattreSébastien Delattre jest obywatelem Belgii urodzonym w Tournai w 1976 roku.

Absolwent marketingu, przez 18 lat pracował w Luksemburgu w grupie bankowej CACEIS. Ma bogate doświadczenie w administrowaniu funduszami i zarządzaniu kapitałem.

Profesjonalny, odważny i poważny to przymiotniki, które natychmiast przychodzą na myśl podczas pracy z tą osobą. Jest profesjonalistą w dziedzinie marketingu i inwestycji.

Pracoholik, który nigdy nie śpi dłużej niż 5 lub 6 godzin w nocy, łaskawie służy nam swoją wiedzą, kiedy tylko jej potrzebujemy.

Sylvie Hochepied: Specjalista ds. zdrowia i dobrego samopoczucia

O Sylvie Hochepied

Photo by Sylvie HochepiedSylvie Hochepied jest obywatelką Belgii urodzoną w Tournai w 1972 roku.

Jest wykwalifikowaną pielęgniarką i od ponad 20 lat pracuje w szpitalu CHWAPI w Tournai.

Pasjonatka swojej pracy, pielęgnuje potrzebę perfekcji. Mając to na uwadze, nigdy nie waha się uczestniczyć w kursach szkoleniowych, aby doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie medycyny.

Ponieważ nie może znieść czytania coraz większej ilości bzdur i idiotyzmów na wielu stronach internetowych, pomaga nam jako konsultant-wolontariusz w korekcie i poprawianiu niektórych artykułów.

Thierry Carette: Specjalista ds. elektryki – kupno/sprzedaż

O Thierry Carette

Photo by Thierry CaretteThierry Carette jest obywatelem Belgii urodzonym w Kortrijk w 1972 roku.

Z wykształcenia jest elektrykiem i elektronikiem, automatykiem i kontrolerem, a od ponad 25 lat pracuje w firmie Technord. Pierwsze 15 lat spędził jako kierownik produkcji, a obecnie jest kierownikiem ds. zakupów.

Jako skrupulatny perfekcjonista, Thierry Carette jest zaangażowanym profesjonalistą, który nigdy nie waha się podjąć dalszego szkolenia w celu pogłębienia swojej wiedzy.

Jest poważną osobą, na którą nasza strona może liczyć jako na konsultanta-wolontariusza, jeśli chodzi o korektę dokumentów związanych z jego działalnością.

 

 

Wazne:

Wszyscy nasi konsultanci pracują całkowicie dobrowolnie i okazjonalnie. Nie są konsultowani w sprawie każdego artykułu i nie mogą być w żaden sposób pociągnięci do odpowiedzialności za jakiekolwiek komentarze lub stwierdzenia opublikowane na OszustwoLubNiezawodne.com.


Ostatnia aktualizacja 29 lutego 2024.