Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

René Ronse

O René Ronse

Kim jest René Ronse?

Pan René Ronse jest obywatelem Belgii urodzonym w Brukseli w 1972 roku.

Ukończył wszystkie studia w Belgii i szybko rozwinął pasję do Internetu, począwszy od 1994 roku. W 1999 roku został profesjonalnym webmasterem.

Obecnie mieszka w Templeuve w Hainaut w Belgii, Można się z nim skontaktować tutaj.

LinkedIn.

Dlaczego Oszustwo Lub Niezawodne:

To właśnie po tym, jak padł ofiarą kilku oszustw internetowych w 2000 roku, postawił sobie za punkt honoru poznanie różnych sposobów ochrony przed wszelkiego rodzaju oszustwami i wyłudzeniami online.

Z biegiem lat jego pragnienie dowiedzenia się więcej na ten temat doprowadziło go do zdobycia dużego doświadczenia i w 2012 roku zdecydował się stworzyć tę stronę internetową.

Z czasem, aby nieść pomoc poza naszymi granicami, powstały różne wersje serwisu także w innych językach :

  • Français
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Italiano
  • Nederlands
  • Português
  • 日本語

Cel Oszustwo Lub Niezawodne:

Jego głównym celem było wyciągnięcie wiatru z żagli pozbawionych skrupułów osób lub firm poprzez umieszczanie recenzji produktów online, aby użytkownicy Internetu mogli sprawdzić wiarygodność konkretnego produktu.

Początki były trudne, ale dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości strona zdołała osiągnąć pewien sukces w ciągu zaledwie trzech lat.

Ale to właśnie w 2016 roku strona odniosła największy sukces i wreszcie była w stanie dotrzeć do szerszej publiczności i naprawdę posunąć sprawy do przodu.

Od tego czasu kontynuujemy pracę w tym kierunku, aby zawsze dostarczać internautom więcej wysokiej jakości artykułów z istotnymi informacjami, które mogą pomóc im w wyrobieniu sobie dokładniejszej opinii na temat konkretnego produktu.

Teraz René otoczył się kompetentnym i pełnym pasji zespołem i opracował potężny protokół badawczy, którego jedynym celem jest dostarczanie informacji, które są uczciwe dla wszystkich.

“Uczciwe dla wszystkich”, te trzy słowa są pierwszą wytyczną dla Oszustwo Lub Niezawodne.

Z tego powodu na tej stronie komentarze nie są cenzurowane, zawsze staramy się udzielić uczciwej i rzetelnej odpowiedzi na zadane pytania, każdy otrzymany e-mail jest traktowany poważnie i szybko oraz, w miarę naszych możliwości, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc tym, którzy pytają, najlepiej jak potrafimy, nigdy nie prosząc o nic w zamian.

Zobacz wszystkie artykuły z Oszustwa Lub Niezawodne!


Ostatnia aktualizacja 31 stycznia 2024.