Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Special Homme

O Jean-Marie Besnardzie i Special Homme

Kim jest Jean-Marie Besnard

Special HommeZałożona w 2010 roku, Special Homme była specjalistyczną męską stroną informacyjną, odnoszącą się w szczególności do męskiej męskości i seksualności w ogóle.

Jean-Marie Besnard, seksuolog z ponad 20-letnim doświadczeniem i specjalizujący się w leczeniu zaburzeń erekcji, wraz ze swoim zespołem ekspertów opracował kilkaset testów i recenzji produktów przeznaczonych dla męskiej seksualności.

Każdy produkt został stworzony zgodnie z rygorystyczną procedurą, która obejmuje szeroko zakrojone badania internetowe i testy produktów, aby dostarczyć produkty wysokiej jakości, na których można polegać.

Przez te wszystkie lata głównym celem SpecialHomme było dostarczanie czytelnikom jasnych, wiarygodnych i zweryfikowanych informacji, aby pomóc im w podjęciu najlepszej możliwej decyzji o zakupie online.

Można śmiało powiedzieć, że traktowaliśmy to bardzo poważnie!

Niestety, nadszedł czas jego przejścia na emeryturę i nikt nie chciał przejąć jego obowiązków.

Osoba odpowiedzialna za witrynę skontaktowała się z nami i zaproponowała przejęcie całej witryny, na którą składają się testy i analizy produktów, a także liczne artykuły na blogu.

Z przyjemnością ogłaszamy więc, że ArnaqueOuFiable.com przejął całą stronę SpecialHomme.com! Będziemy nadal aktualizować artykuły i monitorować komentarze.

Wszystkie artykuły “Special Homme” są oczywiście recenzowane zgodnie z przewodnikiem recenzji AOF przed publikacją.

Możesz więc oczekiwać takiej samej powagi i jakości pracy, jak w przypadku artykułów Arnaque Ou Fiable.

Zobacz wszystkie artykuły od Special Homme!


Ostatnia aktualizacja 9 marca 2024.