Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

The Venus Factor, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 20 października 2023.
Ocena: 4.3/5. (3 opinie)
Please wait...

Pełna analiza The Venus Factor

Venus Facteur

Nazwa produktu : The Venus Factor

Marka : The Venus Factor

Odpowiedzialny : Pan John Barban.

Strona internetowa : venusfactor.org

Język : Angielski

Krótki opis : Dieta dla kobiet

Cena : €47.00

Format : PDF + filmy wideo

Dostawa : Natychmiastowe pobranie

Gwarancja : 60 dni (100% zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony)

Opis The Venus Factor :

“The Venus Factor” to system dietetyczny i fitness przeznaczony specjalnie dla kobiet, który wykorzystuje zupełnie nowe podejście do odchudzania kobiet.

Ocena The Venus Factor :

“The Venus Factor” to program odchudzania zaprojektowany specjalnie dla kobiet.

Jest to przejrzysty, łatwy do przestrzegania 12-tygodniowy plan żywieniowy, który pokazuje krok po kroku, jak szybko schudnąć i utrzymać wagę!

“The Venus Factor” to kompletny plan żywieniowy, który pokaże ci dokładnie, co i kiedy jeść przez następne 12 tygodni, aby skutecznie, bezpiecznie i kontrolowanie schudnąć.

Jego celem jest drastyczna poprawa kobiecego metabolizmu i zmaksymalizowanie zdolności do spalania niezdrowych tłuszczów.

Dzięki poradom dostarczonym przez “Facteur Venus” odkryjesz, jak szybko i łatwo jest schudnąć, nawet bez ograniczania żywności, którą lubisz najbardziej!

W rzeczywistości ten program odchudzania jest jedynym, który zapewnia szybką, łatwą i trwałą utratę wagi bez faktycznego pozbawienia żywności.

Ponieważ “venus facteur” został zaprojektowany specjalnie dla kobiet, przyniesie dobre rezultaty nawet jeśli masz słabą genetykę, powolny metabolizm lub problemy z tarczycą.

Będzie działać nawet jeśli nie masz zbyt wiele czasu, aby poświęcić się temu lub myślisz, że próbowałaś już wszystkiego!

Venus Facteur

Odkryjesz między innymi, które tak zwane zdrowe produkty spożywcze uniemożliwiają ci utratę wagi, wskazówkę żywieniową, która zwiększa metabolizm kobiet i spala tłuszcz 24 godziny na dobę, składnik odżywczy, którego brakuje większości kobiet, ale który jest niezbędny do utraty wagi, oraz jedyną roślinę, która przyspiesza utratę wagi u kobiet!

Ale to nie wszystko, “The Venus Factor” to także 12-tygodniowy program ćwiczeń wideo specjalnie zaprojektowany do ukierunkowanej utraty wagi dla kobiet!

Program ten wykorzystuje unikalne ćwiczenia zaprojektowane tak, aby skoordynować je ze stanem hormonalnym kobiety w celu ukierunkowania, wzmocnienia i ujędrnienia najbardziej wrażliwych obszarów oraz pozbycia się cellulitu, jednocześnie przyspieszając wyniki odchudzania.

Dowiesz się między innymi, dlaczego twój trening musi być znacznie krótszy i mniej intensywny niż trening mężczyzny, jakie są dokładne ćwiczenia, których kobiety nigdy nie powinny wykonywać, a wręcz przeciwnie, jakie są unikalne i łatwe ćwiczenia, które możesz wykonać w domu, aby zwiększyć metabolizm, zniszczyć cellulit i zmaksymalizować utratę wagi!

W przeciwieństwie do tradycyjnego programu treningowego przeznaczonego dla mężczyzn, program treningowy “Venus Factor” harmonizuje ze środowiskiem hormonalnym kobiety i stanowi doskonałe uzupełnienie głównego programu żywieniowego!

Program “Venus Factor” zapewnia narzędzia potrzebne do szybkiego i skutecznego odchudzania, dzięki czemu możesz osiągnąć swoje cele wagowe, a nawet je przekroczyć!

Wady The Venus Factor :

1. Plan żywieniowy daje dużą swobodę, być może nawet zbyt dużą – niektórym kobietom przydałaby się bardziej ustrukturyzowana dieta.

2. Program odchudzania Johna Barbana nie jest, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, cudownym rozwiązaniem na odchudzanie; wymaga przestrzegania precyzyjnego planu i wysiłku.

Reputacja The Venus Factor :

John Barban to człowiek, który opracował program odchudzania dla kobiet The Venus Factor i cieszy się doskonałą reputacją w świecie zdrowia i fitnessu.

Jego doświadczenie, umiejętności i wiedza są wysoko cenione przez guru fitness. Ukończył biologię człowieka i nadal stara się dowiedzieć jak najwięcej o żywieniu, fizjologii, zdrowiu i sprawności fizycznej.

Jego system odchudzania “The Venus Factor” również cieszy się dobrą reputacją.

Wnioski dla The Venus Factor:

Według wszystkich opinii, system ten jest niezwykle dobrze zaprojektowany i łatwy do naśladowania, jest prosty i elastyczny, a wraz z upływem tygodni osiągane wyniki będą motywować do dalszego działania, a nawet zwiększenia poziomu ćwiczeń, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

A ponieważ “Venus Factor” jest objęty 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, nie mogę go wystarczająco polecić!

Strona internetowa : venusfactor.org

Przejdź na oficjalną stronę : The Venus Factor


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)