Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

Blackwolf, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 22 maja 2024.
Ocena: 4.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza Blackwolf

Blackwolf

Nazwa produktu : Blackwolf Pre-Workout

Odpowiedzialny : Muscle Club Ltd.

Strona internetowa : blackwolf.com

Język : angielski

Krótki opis : Suplementy diety dla sportowców.

Cena : €44.99

Format : Puszka 450gr.

Dostawa : Bezpieczny i bezpłatny z 2 słoikami.

Gwarancja : 14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy.

Opis Blackwolf :

“Blackwolf Pre-Workout to wszechstronny sportowy suplement diety, który łączy w sobie energię, skupienie i wydajność, ma wszystko, czego potrzebujesz do treningu i nie zapewnia wszystkich nieprzyjemnych skutków ubocznych, które często towarzyszą produktom tego rodzaju.

Ocena Blackwolf:

“Blackwolf Pre-Workout to gama suplementów treningowych zaprojektowanych tak, aby były jedynym wkładem, którego organizm będzie potrzebował do treningu.

Są to suplementy typu “wszystko w jednym”, specjalnie zaprojektowane, aby zmaksymalizować przyrosty, jednocześnie eliminując potrzebę stosowania wielu tabletek i proszków!

W rzeczywistości “Blackwolf Pre-Workout” został opracowany z szeregiem zbilansowanych mieszanek składników aktywnych przeznaczonych do optymalnego odżywiania organizmu, aby zapewnić najlepsze wyniki pod względem siły i wytrzymałości.

Jest to suplement, który zapewnia energię, skupienie i wydajność potrzebną do treningu bez wszystkich nieprzyjemnych skutków ubocznych często generowanych przez tego typu suplementy.

Ten produkt jest wynikiem poważnej, ciężkiej pracy. Oferuje formułę popartą badaniami naukowymi i zaufaną przez profesjonalistów fitness.

Jakie składniki zawiera “Blackwolf Pre-Workout”?

Produkty Blackwolf zawierają liczne składniki aktywne z bardzo silnymi czynnikami wzrostu, aby zapewnić maksymalną energię i zoptymalizowane wyniki!

Oto lista składników:

 – Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) 1000mg

AAKG, aminokwas egzogenny, stymuluje produkcję tlenku azotu. Badania wykazały, że wyższy poziom tlenku azotu skutkuje większą siłą fizyczną i mocą.

Tlenek azotu rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu do mięśni dociera więcej krwi, tlenu i składników odżywczych. Oznacza to, że mięśnie nie męczą się tak szybko.

 – Betaina bezwodna 2000 mg

Eksperci uważają, że wiele efektów zwiększających wydajność betainy wynika z jej roli w tworzeniu aminokwasu metioniny, który jest niezbędny do syntezy białek mięśniowych.

Wykazano również, że betaina obniża poziom kwasu mlekowego, opóźnia zmęczenie mięśni i zmniejsza uczucie bólu i wyczerpania.

 – Beta-alanina 3200 mg

Beta-alanina zwiększa ilość karnozyny w mięśniach i pomaga blokować gromadzenie się kwasu mlekowego. Opóźnia to pojawienie się zmęczenia mięśni, dzięki czemu możesz dłużej forsować swoje ciało.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wykonywanie większej liczby powtórzeń, dłuższe pedałowanie czy bieganie nieco dalej, beta-alanina pozwala przekroczyć punkt, w którym normalnie byś się zatrzymał.

 – BioPerine 5mg

BioPerine został przetestowany klinicznie i udowodniono, że znacznie zwiększa biodostępność innych suplementowanych składników odżywczych. Oznacza to, że organizm szybciej i łatwiej wchłania składniki zawarte w “Blackwolf”, zapewniając maksymalne wykorzystanie każdego z nich.

 – Jabłczan L-cytruliny 6000 mg

L-cytrulina zwiększa przepływ krwi i podnosi poziom tlenku azotu. Oznacza to więcej tlenu i składników odżywczych dla mięśni, a w rezultacie większą siłę, moc i wytrzymałość.

Możesz więc trenować ciężej i dłużej.

 – Woda kokosowa w proszku 300 mg

Woda kokosowa jest pełna elektrolitów, które zapewniają dobre nawodnienie podczas sesji treningowych. Podczas ciężkich treningów elektrolity są uwalniane przez pory. Jeśli nie zostaną one uzupełnione, możesz cierpieć na zawroty głowy, bóle głowy, zmęczenie i skurcze mięśni.

 – Monohydrat kreatyny 3000 mg

Setki badań wykazały, że kreatyna poprawia siłę, moc, wytrzymałość mięśni i odporność na zmęczenie ze względu na bezpośrednią rolę, jaką odgrywa w produkcji energii ATP.

Jest to również potężny budulec mięśni, a liczne badania dowodzą, że jest to najskuteczniejszy suplement na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

“BlackWolf” wykorzystuje mikronizowaną kreatynę 200 mesh, która jest lepiej wchłaniana i zapobiega skutkom ubocznym zwykle powodowanym przez inne formy kreatyny.

 – Dynamine 125mg

Dynamina jest jednym z najsilniejszych dostępnych naturalnych stymulantów. Działa szybko, zapewniając szybką, czystą energię i koncentrację bez stresu i nerwowości.

 – L-tyrozyna 600 mg

L-tyrozyna opóźnia wyczerpywanie się ważnych neuroprzekaźników, które zwiększają poznanie umysłowe, dzięki czemu można łatwiej skupić się na treningu.

 – Tauryna 1000 mg
Blackwolf
Badania wykazały, że suplementacja tauryną pozwala mięśniom kurczyć się z większą siłą, zmniejsza zmęczenie i zwiększa regenerację.

Właściwości przeciwutleniające tauryny oznaczają, że pomaga ona zwalczać stres oksydacyjny – główny czynnik przyczyniający się do uszkodzeń i bolesności mięśni wywołanych ćwiczeniami.

Jako jeden z najobficiej występujących aminokwasów w mózgu, tauryna pomaga również zwiększyć skupienie i koncentrację.

 – Cafeine Anhydrous 200mg * Tylko w smakach Green Apple i Blue Raspberry.

Kofeina ma imponujący wpływ na wydajność fizyczną. Testy kliniczne wykazały, że zwiększa czujność umysłową, zmniejsza zmęczenie, poprawia siłę mięśni, moc i wytrzymałość, poprawia wytrzymałość układu sercowo-naczyniowego i wiele więcej.

 – DMAE 150 mg i Huperzine 10 mg * Tylko w smaku Fruit Punch

DMAE (wytwarzany naturalnie w organizmie) zwiększa produkcję acetylocholiny, a huperzina (pochodząca z mchu klubowego, Lycopodiopsida) spowalnia rozkład acetylocholiny.

Acetylocholina jest przekaźnikiem chemicznym, który przesyła informacje między komórkami nerwowymi organizmu. W mózgu może poprawiać zdolności poznawcze, w szczególności koncentrację i czujność. A jako niezbędny neuroprzekaźnik do pracy mięśni, jest niezbędna do ich ruchu.

Przedtreningówka “BlackWolf” jest dostępna w 3 różnych wersjach:

 1. Zielone jabłko:
Blackwolf Track
“Blackwolf Pre-Workout Green Apple” to sportowy suplement przedtreningowy dla mężczyzn i kobiet o smaku zielonego jabłka.

Ta formuła zawiera kofeinę.

 

 2. Blue Raspberry :
Blackwolf Trail
“Blackwolf Pre-Workout Blue Raspberry” to sportowa formuła przedtreningowa o smaku niebieskiej maliny.

Przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ta wersja produktu również zawiera kofeinę.

 

 3. Fruit Punch :
Blackwolf Hunt
“Blackwolf Pre-Workout Fruit Punch” to formuła przedtreningowa o smaku owocowym dla mężczyzn i kobiet.

I nie zawiera kofeiny!

 

Jakie są zalety tego produktu?

“Blackwolf Pre-Workout” to rozwiązanie pozwalające przyspieszyć trening sportowy i zmaksymalizować wyniki, które przynosi wiele korzyści!

Oto główne zalety tego suplementu sportowego:

 – Neutralny pod względem płci

Ten produkt jest dostępny bez dyskryminacji, oferując ten sam potężny zastrzyk energii zarówno mężczyznom, jak i kobietom!

 – Duża liczba porcji

Jeden słoik zawiera nieco ponad 400 gramów produktu, dzięki czemu możesz wzmocnić ponad 20 sesji treningowych!

 – Bez kofeiny

Kofeina może znacząco wpływać na niektóre osoby, więc “BlackWolf” oferuje opcję dla osób nienawidzących kofeiny, która zawiera DMAE i huperzinę, aby poprawić koncentrację!

 – Smaki

Ponieważ nigdy nie powinniśmy wybierać między wydajnością a smakiem, “Blackwolf” nie popełnił błędów, jeśli chodzi o smak. W rzeczywistości, dzięki trzem pysznym smakom, Twój trening nigdy nie smakował tak dobrze!

 – Badanie kliniczne

“Blackwolf jest wypełniony składnikami, o których naukowo udowodniono, że poprawiają wydolność fizyczną. Każdy składnik jest stosowany w klinicznie skutecznych dawkach, aby zagwarantować najwyższą wydajność za każdym razem!

 – Stężenie lipidów

“Blackwolf” zapewnia optymalne warunki treningu. Bez zmartwień i przykrych niespodzianek. Tylko zrównoważona energia i koncentracja dla całkowicie nieograniczonego treningu!

 – Maksymalna wytrzymałość

Oprócz koncentracji i surowej mocy, “Blackwolf” zwiększy również wytrzymałość fizyczną, dzięki czemu możesz nie tylko zwiększyć intensywność ćwiczeń, ale także czas trwania sesji treningowych!

“BlackWolf” to niezwykle zaawansowana marka, jeśli chodzi o fitness. Jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet na wszystkich poziomach sprawności fizycznej, niezależnie od uprawianego sportu lub wykonywanych ćwiczeń!

Wady Blackwolf :

“Blackwolf” nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, a jeśli cierpisz na chorobę lub jesteś w trakcie leczenia, najlepiej skonsultować się z lekarzem przed spożyciem tego produktu.

Reputacja Blackwolf :

“Blackwolf Pre-Workout” to nowa marka suplementu treningowego dostępnego na rynku odżywek dla sportowców i chociaż referencje są wciąż dość skąpe, są zachęcające!

“Muscle Club Limited”, producent tej marki, cieszy się doskonałą reputacją w Internecie.

Wnioski dla Blackwolf :

Opierając się na nielicznych referencjach dostępnych obecnie w sieci i dobrej reputacji tej firmy, wszystko wskazuje na to, że “Blackwolf Pre-Workout” oferuje skuteczne, wysokiej jakości suplementy treningowe!

Strona internetowa : blackwolf.com

Przejdź na oficjalną stronę : Blackwolf

Niestety ten produkt jest dostępny tylko w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada i Wielka Brytania.

Poniżej znajdziesz jednak alternatywę, która jest równie skuteczna i dostępna na całym świecie!

#1 CrazyBulk SARMs

CrazyBulk

CrazyBulk SARMs to marka naturalnych suplementów sportowych, która oferuje legalne i bezpieczne alternatywy dla SARMs, mających niezwykłą zdolność do całkowitej transformacji twojego ciała, zwiększając energię, siłę, masę mięśniową i redukcję tłuszczu…

Dowiedz się więcej


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)