Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

Zotrim, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 22 maja 2024.
Ocena: 4.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza Zotrim

Zotrim

Nazwa produktu : Zotrim

Odpowiedzialny : Swiss Research Labs.

Strona internetowa : zotrim.com

Język : Angielski

Krótki opis : Suplement na odchudzanie.

Cena : €39.99

Format : Tabletka i napój

Dostawa : Szybko i bezpiecznie.

Gwarancja : 100 dni (100% zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony)

Opis Zotrim :

“Zotrim” to naturalny suplement diety specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci schudnąć poprzez promowanie kontroli apetytu i zmniejszenie dziennego spożycia kalorii.

Ocena Zotrim :

Zotrim jest suplementem diety specjalnie zaprojektowanym w celu zwiększenia utraty wagi podczas programu odchudzania. Pomoże Ci schudnąć więcej poprzez zmniejszenie spożycia kalorii.

Według firmy, która produkuje ten produkt, suplement działa w unikalny sposób, aby stymulować metabolizm i zamiast powodować utratę wagi, jak twierdzą inne produkty, ułatwia ograniczenie dziennego spożycia składników odżywczych.

Dowiedzmy się wszystkiego, co warto wiedzieć o tym suplemencie diety.

Czym jest Zotrim?

“Zotrim to suplement diety firmy Wolfson Berg Ltd (Swiss Research Labs), zajmującej się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Założona w 1999 roku, ma silną reputację w dziedzinie suplementów diety.

Jest to naturalny, organiczny suplement diety na bazie roślin, dostępny w postaci tabletek lub proszku do rozcieńczania wodą, przeznaczony do wspomagania odchudzania.

Według firmy produkującej ten produkt, “Zotrim” działa w wyjątkowy sposób. Zamiast powodować utratę wagi, jak twierdzą inne produkty, zmniejsza niezdrowe nawyki żywieniowe i ułatwia ograniczenie kalorii.

Inną znaczącą różnicą w stosunku do innych produktów odchudzających jest to, że nie ma on na celu generowania utraty wagi jako takiej. Nie pomoże więc bezpośrednio schudnąć, ale ułatwi trzymanie się odpowiedniej, zdrowej i zbilansowanej diety.

Dostępny od prawie dwóch dekad, jest jednym z nielicznych produktów, które utrzymują się przez długi czas!

Jednym z powodów jego długowieczności i sukcesu jest to, że nie twierdzi, że przynosi cudowne rezultaty. Firma prezentuje go bez wprowadzających w błąd lub nieuczciwych twierdzeń. Tak więc użytkownicy nie oczekują utraty 10 kilogramów tygodniowo bez wysiłku, ale raczej mają realistyczne oczekiwania, które są dostępne dla każdego!

“Zotrim” czy “Zotrim Plus”?

Zotrim” jest dostępny w dwóch formach: jako tabletka i jako napój. Najpierw wprowadzono kapsułki, a następnie napój o smaku pomarańczy i mango, znany jako “Zotrim Plus”.

Oba produkty są niemal identyczne, ale napój może przynieść korzyści, których nie znajdziemy w tabletkach.

W rzeczywistości oba produkty zawierają te same składniki i dlatego oferują takie same korzyści. Wiele osób zauważyło jednak, że napój ma silniejsze działanie. Nawet firma twierdzi, że “Zotrim” w postaci płynnej może mieć większe efekty.

Oprócz ekstraktów z yerba mate, guarany i damiany, które można znaleźć również w tabletkach, napój zawiera również więcej przeciwutleniaczy niż tabletki, witaminę C i dodatkowy błonnik wspomagający trawienie.

Firma twierdzi, że te dwa produkty zmniejszają spożycie żywności, a tym samym liczbę spożywanych kalorii.

Jak to działa?

Zotrim
“Zotrim działa jak niszczyciel głodu!

W rzeczywistości suplement ten jest w stanie pomóc szybko kontrolować dzienne spożycie kalorii. Pomoże Ci poczuć się pełniejszym na dłużej, zmniejszyć chęć podjadania, a tym samym jeść mniej.

Ale to nie koniec, ponieważ niektóre składniki zawarte w formule będą miały również działanie stymulujące, umożliwiając kontynuowanie aktywności fizycznej z zapałem.

Rezultaty są niemal natychmiastowe: już po kilku dniach znacznie łatwiej jest kontrolować to, co trafia na talerz. Zapewnia to większą dyscyplinę, determinację i ostatecznie większą wiarę w podejmowany wysiłek.

I pomimo stopniowego zmniejszania ilości kalorii spożywanych podczas każdego posiłku, nie ma utraty siły, zmęczenia ani pogorszenia stanu fizycznego lub psychicznego.

Co więcej, poważne badania kliniczne i zatwierdzone artykuły opublikowane w czasopismach naukowych starają się wykazać, że zapewniane efekty są rzeczywiście skuteczne!

Jaki jest skład “Zotrim”?

Składniki stosowane w tabletkach i napojach “Zotrim” opierają się wyłącznie na naturalnych substancjach, które zostały przebadane klinicznie i uznane za ich korzystny wpływ na otyłość.

Według strony internetowej, suplement zawiera ekstrakty z nasion guarany, liści damiany i liści yerba mate.

Zawiera również witaminy B3 i B6. Napój ma jednak jeden dodany składnik, inulinę. Należy zauważyć, że produkt zawiera również kofeinę jako jeden ze składników. Jednak nasiona guarany zawierają kofeinę, która jest już jej substancją czynną.

 – Przyjrzyjmy się bliżej tym składnikom:

  1. Ekstrakt z nasion guarany :
guarana seeds
Guarana (Paullinia cupana) to roślina pochodząca z Amazonii. Jej nasiona mają wiele zalet, oprócz promowania utraty wagi, poprawiają również koncentrację i pomagają zwalczać zmęczenie i senność.

Według badań, ekstrakty z nasion mogą również pomóc w utrzymaniu blasku skóry. Są one bogate w przeciwutleniacze, które mają wiele innych korzyści dla organizmu.

Ekstrakty z nasion guarany są częstym składnikiem odżywczych suplementów odchudzających. Są skuteczne w spalaniu tłuszczu i zrzucaniu niechcianych kilogramów.

  

  2. Ekstrakt z liści damiany:
Damiana
Ekstrakt z liści Damiana ma również wiele zalet. Mówi się, że ma właściwości relaksujące, a jednocześnie pobudza zmysły.

Pomaga również złagodzić zaparcia i poprawia zdrowie układu trawiennego.

  

  3. Ekstrakt z liści yerba mate :
Yerba Mate
Yerba mate jest znana ze swojego działania termogenicznego w organizmie. Prowokuje termogenezę, która zwiększa spalanie kalorii. Według badań, yerba mate jest porównywalna ze zdolnością zielonej herbaty do spalania od 80 do 100 kalorii dziennie.

Ekstrakt z liści yerba mate może również pomóc w zapobieganiu zaparciom. Pomaga również poprawić trawienie ze względu na wysoki efekt żółciopędny. Jeśli więc masz problemy jelitowe, takie jak biegunka lub zaparcia, składnik ten może być przydatny.

W innym badaniu wspomniano również, że yerba mate może zwiększać przepływ żółci, co może prowadzić do zdrowszego przewodu pokarmowego.

  

  4. Kofeina :
Coffee Beans
Kofeina jest dobrze znana z tego, że dodaje energii.

Jest silnym stymulantem, który dostarcza energii, zwiększa czujność i poprawia koncentrację.

Pomaga w utracie wagi, zwiększając aktywność fizyczną i poziom energii.

  

  5. Witaminy :
B3 et B6
“Zotrim” zawiera witaminy B3 (niacynę) i B6 (pirydoksynę). Chociaż nie ma naukowych dowodów na to, że niacyna może pomóc w utracie wagi, odgrywa ona aktywną rolę w metabolizmie. Odgrywa ważną rolę w rozkładzie tłuszczu w diecie, w którym przyczynia się do przekształcania tłuszczu w energię.

Niacyna może nie zwiększać podstawowej przemiany materii, ale jest prekursorem koenzymów, które wspomagają metabolizm tłuszczów, białek i węglowodanów.

Pirydoksyna, czyli witamina B6, pomaga rozkładać białka. W połączeniu, B6 i B3 pomagają organizmowi przekształcać tłuszcze, węglowodany i białka. Zdolność ta jest niezbędna dla zdrowego metabolizmu. Wszystkie wymienione składniki odżywcze będą przechowywane i wykorzystywane jako energia, a nie przekształcane w tłuszcz.

  

  6. Inulina :
Inuline
Inulina jest rozpuszczalnym błonnikiem, który jest korzystny dla zdrowia układu trawiennego i ogólnego samopoczucia. Jest składnikiem probiotyków, a badania wykazały jej wpływ na utratę wagi. Rozpuszczalny błonnik, taki jak inulina, jest trawiony i staje się pożywieniem dla bakterii zwanych probiotykami.

Bez tego rodzaju błonnika korzystne bakterie obecne w jelitach drastycznie się zmniejszą. Ich miejsce zajmą patogeny, powodując choroby.

Ze względu na swoje zalety, inulina stała się popularnym składnikiem wielu suplementów odchudzających, w tym “Zotrim”. Nie tylko poprawia zdrowie układu trawiennego, ale także łagodzi zaparcia. Badania wykazały, że składnik ten może rzeczywiście promować szybką utratę wagi, nawet u otyłych dorosłych. Efekty obejmują zmniejszenie głodu przez długi czas.

Niestety, inulina jest dostępna tylko w napoju “Zotrim Plus”.

  

Chociaż nie ma wystarczających przekonujących badań na temat skuteczności każdego składnika, kombinacja działa. Istnieją dowody na to, że guarana, yerba mate i damiana, połączone razem, mogą pomóc osobom z nadwagą.

Ponadto witaminy z grupy B są obecne w suplemencie, ponieważ mają do odegrania szczególną rolę. Chociaż nie ma dowodów na to, że redukują tkankę tłuszczową, witaminy B3 i B6 mogą wspomagać metabolizm. Są one dodawane do “Zotrim”, aby ułatwić wchłanianie składników odżywczych z innych składników.

Skutki uboczne :

Na oficjalnej stronie internetowej nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Należy jednak pamiętać, że jeśli jesteś wrażliwy na kofeinę, powinieneś zachować ostrożność, ponieważ ten produkt zawiera inne składniki stymulujące oprócz kofeiny.

Zaleca się również przyjmowanie tabletek przed posiłkami. Przyjmowanie tabletek wieczorem może powodować niepokój, bezsenność i inne problemy ze snem. Dotyczy to szczególnie osób, które już wcześniej miały problemy z kofeiną.

Jeśli chodzi o napój, nie odnotowano żadnych problemów. W rzeczywistości, chociaż nie zalecałbym tego bez porady lekarskiej, osoby poniżej 18 roku życia mogą przyjmować suplement w postaci płynnej. Jednak kapsułki nie są zalecane dla osób poniżej 18 roku życia.

Korzyści z przyjmowania “Zotrim” :

Gdy “Zotrim” jest przyjmowany bezpiecznie, a użytkownicy postępują zgodnie z instrukcjami dotyczącymi suplementu, może zdziałać cuda. Oczywiście nie należy oczekiwać szybkich rezultatów, ponieważ może to zająć trochę czasu. Jednak wielu konsumentów zgłosiło odczuwanie efektów tłumienia apetytu już następnego dnia po zażyciu tabletki.

 – Oto niektóre z korzyści, jakie można uzyskać dzięki przyjmowaniu tego suplementu, zarówno w postaci napoju, jak i kapsułek:

W połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami można osiągnąć dość szybkie rezultaty.

Jeśli już stosujesz zdrową dietę i regularnie ćwiczysz, łatwo będzie włączyć suplement do swojej rutyny.

Przyjmowanie kapsułek Zotrim jest łatwe. Wystarczy zażyć dwie lub trzy tabletki popijając szklanką wody lub chłodnym napojem o smaku mango lub pomarańczy przed posiłkami. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy również zmniejszyć wielkość porcji posiłków. W sumie należy przyjmować od sześciu do dziewięciu tabletek dziennie.

Kuracja odchudzająca jest opłacalna, ponieważ butelka tabletek lub słoik “zotrim plus” powinny wystarczyć na 30 dni. Należy jednak pamiętać, że jest to prawdą tylko w przypadku przyjmowania dwóch tabletek przed każdym posiłkiem (lub sześciu dziennie).

Suplement “Zotrim” może skutecznie powstrzymywać głód przez dłuższy czas. Raporty od prawdziwych klientów wykazały, że apetyt na jedzenie zmniejszył się. Kiedy nie masz już silnej ochoty na przekąskę lub dodatkową porcję jedzenia, zaczniesz tracić na wadze.

Zawiera wyłącznie naturalne ekstrakty roślinne. Weganie i wegetarianie mogą zatem przyjmować ten suplement. Nie zawiera tłuszczów ani innych składników pochodzących od zwierząt.

“Zotrim” i “Zotrim Plus” nie tylko powodują zmiany na zewnątrz ciała, ale także wewnątrz. Dzięki zawartym w nich zdrowym składnikom, produkty te mogą pomóc układowi trawiennemu stać się zdrowszym.

Osoby, które już mają problemy z wypróżnianiem, zauważą ogromną różnicę. Wielu użytkowników odkryło, że jedną z największych zalet tego produktu, zarówno napoju, jak i kapsułek, jest pomoc w regularnych i częstych wypróżnieniach.

Inne suplementy odchudzające powodują kołatanie serca ze względu na wysoką zawartość kofeiny. Jednak Zotrim i jego użytkownicy mogą potwierdzić brak takich skutków ubocznych. Zwiększa czujność umysłową, szczególnie po zażyciu rano. W tym przypadku jest to nawet korzystne, zwłaszcza gdy przygotowujesz się do pracy.

Połączenie składników sprawia, że napój i kapsułki są skuteczne. “Zotrim może utrzymać użytkowników czujnych i szeroko rozbudzonych bez powodowania bezsenności w nocy.

Informacje, porady i zalecenia:

Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy spożywanie zdrowej żywności, codzienne wykonywanie lekkich ćwiczeń, picie wody i unikanie alkoholu i napojów bezalkoholowych.

Wydaje się, że napój “Zotrim Plus” zapewnia silniejsze działanie zmniejszające apetyt niż tabletki.
Zotrim Conseils
Należy zauważyć, że każdy reaguje inaczej. Niektóre osoby mogą odczuwać efekty, takie jak zmniejszony apetyt na przekąski, niemal natychmiast, podczas gdy inni zgłaszali brak różnicy przez co najmniej tydzień.

Jeśli poczujesz się źle lub doświadczysz jakiejkolwiek niepożądanej reakcji podczas przyjmowania “Zotrim”, powinieneś przestać go przyjmować. Przyjmowanie leku można wznowić za zgodą lekarza, gdy tylko pacjent poczuje się lepiej.

Dostawy są realizowane na całym świecie szybko, bezpiecznie i dyskretnie.

Obsługa klienta jest dostępna przez e-mail, telefon lub formularz online 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Wszystkie zakupy “Zotrim” objęte są 100-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Wady Zotrim :

Na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć listę składników. Jednak nie zawiera ona wszystkich szczegółów, a jedynie składniki aktywne, więc nie można zobaczyć, jakie dodatki znajdują się w produkcie!

Chociaż nie ma udokumentowanych skutków ubocznych dla tabletek lub napojów, rodzice planujący podawanie suplementu swoim dzieciom powinni zawsze wcześniej skonsultować się z lekarzem. Ważne jest również, aby porozmawiać z lekarzem przed wypiciem lub spożyciem tabletek, jeśli masz jakiekolwiek obawy zdrowotne. Wiadomo, że kofeina może powodować problemy u osób z chorobami serca, nadciśnieniem lub wysokim ciśnieniem krwi.

Kapsułki zawierają składniki organiczne i są uważane za bezpieczne dla prawie każdego. Jednakże, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, nie powinnaś przyjmować “Zotrim” ani żadnego innego suplementu diety. Jeśli obecnie przyjmujesz leki, najpierw porozmawiaj z lekarzem. Chociaż nie zgłoszono żadnych interakcji ani poważnych działań niepożądanych po zastosowaniu tego suplementu, nie należy go przyjmować bez uprzedniej zgody pracownika służby zdrowia.

Reputacja Zotrim :

“Zotrim” został opracowany i wyprodukowany przez Wolfson Berg LTD, uznaną firmę o doskonałej reputacji!

Swiss Research Labs, młoda firma założona w 2019 roku, przejęła produkt. Pozostaje jednak dobrze wspierany przez Wolfson Berg Limited, która ma wieloletnie doświadczenie w produkcji suplementów diety i jest znana z wytwarzania produktów wysokiej jakości.

“Większość ludzi zgadza się, że ‘Zotrim’ to suplement diety o prawdziwym działaniu hamującym apetyt, który może znacznie pomóc w utracie wagi!

Co więcej, fakt, że jest on dostępny w sprzedaży internetowej od wielu lat pokazuje, że nie jest to jeden z tych efemerycznych, nieskutecznych produktów, które kwitną w każdym sezonie i znikają po kilku miesiącach!

Podsumowanie dla Zotrim :

Ogólny konsensus wydaje się być taki, że Zotrim jest produktem odchudzającym, który zapewnia dobre wyniki.

Jego przystępna cena i fakt, że jest objęty 100-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, tylko przyczyniają się do jego sukcesu!

Tak więc, jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają trudności z przestrzeganiem diety lub niskokalorycznego planu żywieniowego, “Zotrim” jest z pewnością rozwiązaniem do rozważenia.

Oficjalna strona internetowa : zotrim.com

Przejdź na oficjalną stronę : Zotrim

Niestety ten produkt jest dostępny tylko w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada i Wielka Brytania.

Poniżej znajdziesz jednak alternatywę, która jest równie skuteczna i dostępna na całym świecie!

1. PhenQ:
PhenQ

“PhenQ” to tabletki odchudzające, które łączą pozytywne efekty odchudzające kilku suplementów diety, aby osiągnąć optymalną utratę wagi!

Zastosowanie: Odpowiednie dla wszystkich podejść do odchudzania!

Przejdź do pełnej analizy PhenQ! (60 dni ‘Zadowolenie lub zwrot pieniędzy!)


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)