Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Corinne Kepler

Tabletki odchudzające: wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Leki na odchudzanieJak wybrać odpowiedni lek na odchudzanie? To pytanie pojawia się cały czas w waszych listach i komentarzach, drodzy czytelnicy.

Trzeba przyznać, że wraz z rozwojem branży suplementów odchudzających coraz trudniej jest znaleźć skuteczną i bezpieczną tabletkę na odchudzanie.

W naszych testach i artykułach staramy się dawać najskuteczniejsze wskazówki dotyczące dokonania właściwego wyboru, ale nadszedł czas, aby poświęcić temu tematowi cały artykuł.
Jakie są kryteria wyboru leku na odchudzanie?
Jak rozpoznać, że pigułka odchudzająca to oszustwo?

Dowiedz się od razu!

Błędy początkujących przy wyborze leku na odchudzanie

Na początek krótka lista błędów, których nie powinieneś popełniać przy wyborze leku na odchudzanie:

  • Branie NAJTAŃSZYCH tabletek odchudzających na rynku. Jak można sobie wyobrazić, będą one również najmniej skuteczne.
  • Weź NAJDROŻSZĄ pigułkę na rynku. Ale nie daj się oszukać!
  • Uwierz we wszystko, co mówią PRODUCENCI leku na odchudzanie: schudnij 12 kilogramów w miesiąc, nie wymaga dodatkowego wysiłku, nie ma skutków ubocznych…
  • WIERZYĆ TESTIMONIALS użytkowników na oficjalnych stronach internetowych. Można wymyślić nazwę i zmanipulować zdjęcie!
  • Weź pigułkę, która zadziałała DLA TWOJEGO PRZYJACIELA. Wrócimy do tego później.
  • Zamów pigułkę, NIE WIEDZĄC dokładnie, co zawiera.

Wybierz lek na odchudzanie, który jest odpowiedni dla CIEBIE

odchudzanie-lek-tabletki-i-butelkiJest to błąd popełniany przez tysiące użytkowników, którzy nie poświęcają czasu na określenie swoich celów przed zamówieniem tabletek odchudzających.

Mówisz, że celem jest utrata wagi?
Tak, ale w jaki sposób?
Mogłeś uprawiać sport lub przejść na dietę, aby schudnąć.

Dlaczego więc potrzebujesz leku, aby schudnąć?
Jeśli odpowiedziałeś na to pytanie, to już wyeliminowałeś co najmniej 2/3 produktów dostępnych na rynku.

Dzieje się tak, ponieważ nie wszystkie tabletki odchudzające działają w ten sam sposób. Każda substancja celuje w inny mechanizm i działa w innym punkcie. Aby dać ci przykład, jeśli chcesz wziąć lek odchudzający, ponieważ nie masz czasu (lub chęci) na uprawianie sportu, będziesz potrzebować suplementu, który wypełni tę konkretną lukę. W tym przypadku zalecamy silny spalacz tłuszczu, taki jak PhenQ (przeczytaj test), który jest jednym z leków najlepiej dostosowanych do tej konkretnej potrzeby.

Jeśli nie możesz kontrolować swojego apetytu, co oznacza, że zawsze podjadasz, a twoje porcje jedzenia są duże, potrzebujesz środka tłumiącego apetyt, który pomoże ci zmniejszyć spożycie kalorii i naturalnie schudnąć. W tej kategorii leków polecamy Zotrim (przeczytaj test), który okazał się zarówno skuteczny, jak i bezpieczny.

A jeśli, podobnie jak wiele osób, nie możesz przestać jeść śmieciowego jedzenia, a twoja dieta jest bardzo tłusta, potrzebujesz sposobu, aby zapobiec gromadzeniu się tłuszczu w tkankach. Pułapki na tłuszcz są idealne do tego zadania. I usłyszysz to wszędzie, Silvets (przeczytaj test) osiągnął doskonałe wyniki w tej dziedzinie. Nie wahaj się zapoznać z naszą ankietą na temat tego leku, aby dowiedzieć się więcej.

MORAŁ HISTORII: Wybierz lek odchudzający zgodnie ze swoimi potrzebami. Zdefiniuj swoje cele przed rozpoczęciem poszukiwań tej rzadkiej perły.
W tym samym kontekście zapraszamy do przeczytania tego doskonałego artykułu z MayoClinic – światowej sławy amerykańskiego zakładu opieki zdrowotnej – aby dowiedzieć się więcej (Źródło: MayoClinic. “Utrata masy ciała: wybór diety odpowiedniej dla Ciebie” autorstwa Mayo Clinic Staff. 29 kwietnia 2015 r.).

Dowiedz się więcej o leku odchudzającym przed jego zakupem

Czytanie opinii użytkowników na oficjalnej stronie produktu nie jest wyznacznikiem “inteligencji”. Pamiętaj, że jedynym celem oficjalnej strony jest sprzedaż danego produktu. Nie znajdziesz tam nic poza korzyściami i twierdzeniami mającymi na celu skłonienie cię do zakupu pigułki odchudzającej.

Nie mówimy, że nie powinieneś zaglądać na oficjalne strony, ponieważ nadal są one głównym źródłem informacji. Po prostu rozejrzyj się po witrynie i zbadaj wszystko, co znajdziesz.

  • Nazwa lekarza, organizacji, stowarzyszenia, badania klinicznego… jest wymieniona? Wpisz tę nazwę w Google i zobacz, co ci powie! Będziesz w stanie wyeliminować znaczną część tabletek odchudzających dostępnych na rynku.
  • Czy znalazłeś listę składników w pigułce? Przeprowadź dogłębne badania na temat każdej substancji. Nie jesteś ekspertem w dziedzinie botaniki, a niektóre skomplikowane nazwy w rzeczywistości odpowiadają zwykłym produktom. Inne z kolei są niebezpieczne i należy ich unikać.

Nic tak nie prowadzi do skutecznych i bezpiecznych produktów odchudzających, jak lista składników. Nie będziemy tutaj wchodzić w szczegóły, ale zawsze staraj się wybierać produkty naturalne. W najlepszym przypadku zadziałają, ale w najgorszym stracisz pieniądze, ale nie narazisz się na działanie niebezpiecznych substancji.

Wybierz swoje źródło informacji o lekach odchudzających

Zdałeś już sobie sprawę, że nie powinieneś pokładać całego swojego zaufania w oficjalnych stronach internetowych. Ale to nie koniec. Wiele stron internetowych i blogów jest opłacanych w celu promowania określonych produktów i oczerniania innych.

Aby wykryć takie strony, przejrzyj ich archiwa. Przeczytaj recenzje innych produktów. Jeśli wszystkie inne produkty są systematycznie oczerniane i dewaluowane bez przekonania, to prawdopodobnie coś jest nie tak.

Inną oznaką tego typu blogów są powtarzające się porównania ich flagowego produktu z jakimkolwiek innym środkiem odchudzającym. I za każdym razem inne leki są bezwartościowe!

Zasadniczo preferuj poważne testy i ankiety niż naciągane opinie na forach i sponsorowanych blogach. Stworzyliśmy tę stronę specjalnie po to, aby zaspokoić tę potrzebę. Znajdziesz tu obiektywne ankiety i testy każdego (lub prawie każdego) leku odchudzającego sprzedawanego w dowolnym miejscu w sieci.


Udostępnij ten Artykuł!