Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Testeur Pilules

O Corinne Kepler i Testeur Pilules

Kim jest Corinne Kepler?

Testeur PilulesStworzony w 2013 roku przez byłego sportowca, Testeur Pilules był niezależną stroną informacyjną skupiającą się na zdrowiu, a dokładniej na diecie i odchudzaniu.

Redaktor naczelna, Corinne Kepler, i jej zespół biologów, trenerów odchudzania i różnych praktyków stworzyli nie mniej niż 500 artykułów w ciągu ośmiu lat istnienia strony!

Aby to zrobić, Corinne Kepler przeanalizowała produkty odchudzające dostępne na rynku, przeskanowała sieć w celu zebrania wszystkich istotnych informacji i przedstawiła je w formie dobrze napisanych, dobrze zorganizowanych, dobrze zbadanych i dobrze zilustrowanych artykułów.

Ostateczną misją TesteurPilules.com jest dostarczenie jak największej ilości zweryfikowanych informacji na temat produktów zdrowotnych i odchudzających, aby pomóc wszystkim konsumentom w uzyskaniu wystarczających informacji do podejmowania lepszych decyzji zakupowych online.

I możemy powiedzieć bez cienia wątpliwości, że misja ta została pomyślnie zrealizowana!

Jednak osoby odpowiedzialne za stronę zmieniły kierunek i rozszerzyły swoją działalność na inne sektory!

Nie mając już energii ani zasobów, aby kontynuować udany rozwój strony TesteurPilules.com, zaoferowali przejęcie wszystkich testów, analiz i artykułów w celu utrzymania ciągłości plików, a także śledzenia komentarzy.

W związku z tym mamy przyjemność ogłosić całkowity import strony TesteurPilules.com do ArnaqueOuFiable.com!

Wszystkie artykuły na blogu “Testeur Pilules” zostały przed publikacją sprawdzone zgodnie z przewodnikiem po recenzjach AOF.

Możesz więc oczekiwać takiej samej powagi i jakości pracy, jak w przypadku artykułów Arnaque Ou Fiable.

Zobacz wszystkie artykuły od Testeur Pilules


Ostatnia aktualizacja 21 listopada 2023.