Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

MyHeritage, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 27 marca 2024.
Ocena: 3.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza MyHeritage

MyHeritage

Nazwa produktu : MyHeritage

Odpowiedzialny : MyHeritage Ltd.

Strona internetowa : myheritage.com

Język : Polski

Krótki opis : Platforma genealogiczna online

Cena : od €0.00 do €329.00/rok

Format : Online, oprogramowanie i aplikacja mobilna.

Dostawa : Natychmiastowa

Gwarancja : 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Opis MyHeritage :

“MyHeritage” to platforma genealogiczna z doskonałymi narzędziami ułatwiającymi badania drzewa genealogicznego i dokonywanie ciekawych odkryć na temat swoich przodków!

Ocena of MyHeritage :

“MyHeritage to platforma internetowa, oprogramowanie i aplikacja mobilna poświęcona pomaganiu ludziom w odkrywaniu ich przeszłości i tego, skąd pochodzą. Założona w 2003 roku, może pochwalić się wyjątkowo bogatą bazą danych i najnowocześniejszymi narzędziami. Platforma oferuje również szeroki zakres usług dla swoich subskrybentów.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, oto “My Heritage” i wszystkie jego oferty w nieco bardziej szczegółowy sposób!

Strona do odkrywania historii rodziny:

“MyHeritage” to przede wszystkim firma założona w 2003 roku przez Gilada Japheta. W tamtym czasie był to start-up z siedzibą na rodzinnej farmie w Bnei Atarot w Izraelu. Dziś jest to globalna firma i jedna z wiodących witryn do odkrywania i poznawania historii swojej rodziny. Z 420 pracownikami i luksusowymi biurami w Izraelu, Europie i Ameryce Północnej, pomogła już niezliczonej liczbie osób dokonać zaskakujących odkryć na temat ich pochodzenia.

Główną funkcją witryny genealogicznej, która ma obecnie miliony użytkowników na całym świecie, jest dostarczanie informacji genealogicznych i pomaganie użytkownikom w odkrywaniu ich historii rodzinnej.

Na początku funkcje platformy były dość proste. Z międzynarodową bazą danych, dostarczała jedynie informacji genealogicznych. Z czasem jednak platforma znacznie się rozwinęła. Obecnie jest wyposażona w oprogramowanie genealogiczne, a także aplikację mobilną, która umożliwia wydajne i dokładne badania.

Aby odkryć swoich przodków, bez względu na powód, gdzie mieszkali lub skąd pochodzili, “My Heritage” obiecuje swoim użytkownikom wyjątkowe doświadczenie odkrywania.

Usługi “My Heritage”:

Aby zaspokoić potrzeby swoich członków, “MyHeritage” oferuje różne produkty i usługi.

 – Baza danych online

“MyHeritage” posiada 9 miliardów historycznych rekordów. Obejmuje to akty urodzenia, zgonu i małżeństwa, spisy ludności, dokumenty imigracyjne i historyczne gazety.

Witryna zawiera narzędzie wyszukiwania o nazwie “SuperSearch”. Tak więc, aby uzyskać dostęp do danych i odkryć informacje o potencjalnym krewnym, użytkownicy muszą po prostu z niego skorzystać. Mogą również przesyłać zdjęcia, aby dodać je do swoich drzew genealogicznych.

 – Technologie dopasowywania

Szereg technologii dopasowywania jest dostępnych dla użytkowników “My Heritage”. Pierwszą z nich jest “Smart Matching”, która umożliwia użytkownikom witryny znalezienie swoich przodków lub krewnych i nawiązanie kontaktu z innymi użytkownikami. Dostępna jest również funkcja “Record Matching”, która automatycznie dopasowuje osoby do informacji historycznych przechowywanych na stronie.

Funkcja “Instant Discoveries” umożliwia utworzenie nowej gałęzi w drzewie genealogicznym za pomocą jednego kliknięcia. Istnieje również wspomniana powyżej wyszukiwarka “SuperSearch”, która upraszcza wyszukiwanie informacji historycznych, oraz “Record Detective”, która automatycznie łączy dokumenty i drzewa genealogiczne.

Do tego dochodzi globalne tłumaczenie nazwisk. Technologia ta została zaprojektowana w celu ułatwienia dopasowywania nazwisk poprzez tłumaczenie informacji genealogicznych i historycznych na dowolny język. Wreszcie, istnieje “Search Connect”, funkcja strony dostępna od listopada 2015 roku. Gdy kilku użytkowników szuka tych samych przodków lub krewnych, funkcja ta automatycznie ich łączy.

 – Family Tree Builder

Jest to potężny pakiet oprogramowania genealogicznego, który użytkownicy “MyHeritage” mogą pobrać bezpłatnie. Dzięki Family Tree Builder mogą oni tworzyć swoje drzewa genealogiczne, importować lub pobierać zdjęcia i wykonywać wiele innych czynności, takich jak wyświetlanie statystyk lub dokumentów historycznych…

 – MyHeritage DNA

Od 2016 roku usługa testów genetycznych “MyHeritage DNA” jest dostępna dla wszystkich użytkowników platformy. Użytkownicy mogą poprosić o zestaw testowy, który jest łatwy w użyciu, ponieważ nie wymaga pobierania krwi. Dzięki tej usłudze można łatwo znaleźć członków swojej rodziny. Dopasowania będą oparte na profilu genetycznym.

Test umożliwia zatem użytkownikom witryny poznanie swojego pochodzenia etnicznego. Próbki są wysyłane do laboratorium MyHeritage w celu analizy. Wyniki są wysyłane do domu rodzinnego subskrybenta w ciągu 3 do 4 tygodni. Poufność i bezpieczeństwo danych są gwarantowane przez “MyHeritage”.

 – Zestaw DNA MyHeritage dla zdrowia

Subskrybenci “MyHeritage” mogą również uzyskać dostęp do zestawu testów zdrowotnych. Klienci będą wówczas uprawnieni do spersonalizowanego raportu naukowego opracowanego na podstawie poważnych badań naukowych i genetycznego raportu zdrowotnego podającego możliwe ryzyko chorób dziedzicznych, takich jak rak piersi, cukrzyca typu 2, choroby serca lub choroby Alzheimera, Parkinsona, Crohna, itp.

Korzystanie z witryny genealogicznej :

Jak mogę skorzystać z oferty “MyHeritage”? Aby odkryć historię swojej rodziny na tej stronie genealogicznej, musisz się najpierw zarejestrować. Rejestracja pozwala na bezpłatne utworzenie strony rodzinnej. Każdy nowy członek ma również prawo do bezpłatnego okresu próbnego. Innymi słowy, po zarejestrowaniu się mogą pobrać oprogramowanie Family Tree Builder i stworzyć drzewo genealogiczne liczące do 250 osób.MyHeritage

Jak wspomniano powyżej, do drzewa można dodawać zdjęcia i różne dokumenty. Ułatwia to dopasowanie danych historycznych. Darmowy pakiet “Basic” nie daje dostępu do innych funkcji serwisu. Aby skorzystać z innych ofert MyHeritage, należy wybrać pomiędzy czterema innymi pakietami subskrypcji: “Premium”, “Premium Plus”, “Data” i “Ultimate Package”.

Ceny i funkcje tych czterech płatnych pakietów wahają się od 129,00 € do 329,00 € rocznie, w zależności od wybranego pakietu subskrypcji. Subskrybenci oferty “Complete” lub “Ultimate Package” mogą korzystać ze wszystkich usług i produktów “MyHeritage”.

Warto wspomnieć, że aplikacja mobilna “MyHeritage” ma taką samą funkcjonalność jak strona internetowa. Jest ona dostępna w wersjach iOS i Android. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą uzyskać dostęp do platformy w dowolnym momencie.

Zalety “MyHeritage”:

“MyHeritage” przedstawia się jako pierwsza platforma oferująca informacje genetyczne na całym świecie. Strona obiecuje bezpieczeństwo użytkowania i poufność danych wszystkim swoim użytkownikom. Gwarantuje im również wzbogacające odkrycie ich przeszłości, historii rodziny i pochodzenia, a także ich zdrowia z genetycznego punktu widzenia. Dane uzyskane za pośrednictwem tej strony pozwalają użytkownikom cofnąć się w czasie i dowiedzieć się więcej o ich rodowodzie, ale także stawić czoła przyszłości z większym spokojem.

Wady MyHeritage :

Największa wada “MyHeritage”, która regularnie pojawia się w sieci, dotyczy subskrypcji, która jest automatycznie pobierana wraz z zestawem DNA. Jeśli nie będziesz ostrożny i zdecydujesz się na zestaw DNA + 30-dniowy bezpłatny okres próbny zamiast pełnej subskrypcji, zostaniesz obciążony roczną subskrypcją w wysokości ponad 100 euro bez wcześniejszego ostrzeżenia po 30-dniowym okresie próbnym!

Istnieje również duża liczba opinii odnoszących się do poważnego braku skuteczności ze strony obsługi klienta!

Ostrzeżenie :

Testy zdrowotne DNA, które oferują prognozy dotyczące chorób genetycznych, nie są tak dokładne ani wiarygodne, jak mogłoby się wydawać i powinny być traktowane z przymrużeniem oka! W tej kwestii należy pamiętać, że tylko wyspecjalizowany pracownik służby zdrowia będzie w stanie udzielić właściwych informacji.

Reputacja MyHeritage :

Reputacja My Heritage nie jest najlepsza. W rzeczywistości, chociaż większość opinii jest pozytywna, istnieje wiele negatywnych opinii na temat nieuczciwych opłat abonamentowych i obsługi klienta, która nie spełnia oczekiwań!

Wniosek dla MyHeritage :

Opierając się na większości opinii w Internecie, wydaje się, że MyHeritage oferuje skuteczną i poważną usługę do badania różnych gałęzi tej samej rodziny, a tym samym budowania drzewa genealogicznego przodków!

To powiedziawszy, w Internecie pojawia się coraz więcej recenzji odnoszących się do rocznej subskrypcji w wysokości ponad 100 euro, która byłaby pobierana przy zakupie zestawu DNA!

Jeśli więc myślisz o skorzystaniu z zestawu MyHeritage DNA, bądź ostrożny i upewnij się, że wybrałeś zestaw bez “30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego”, w przeciwnym razie subskrypcja zostanie automatycznie pobrana i obciążona po wygaśnięciu!

Oficjalna strona internetowa : myheritage.com

Przejdź na oficjalną stronę : MyHeritage


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)