Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

Old School New Body, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 20 października 2023.
Ocena: 4.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza Metoda Old School New Body

Old School New Body

Nazwa produktu : Old School New Body

Marka : Old School New Body

Odpowiedzialny : Steve i Becky Holman.

Strona internetowa : oldschoolnewbody.com

Język : Angielski

Krótki opis : System odmładzania i fitness dla kobiet i mężczyzn!

Cena : €27.00

Gwarancja : 60 dni (100% zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia)

Opis Old School New Body :

Stara metoda “Nowe Ciało” pomoże Ci odkryć 5 kroków do spowolnienia procesu starzenia, odzyskania zdrowia, wyrzeźbienia idealnego ciała, a nawet wyglądania o 10 lat młodziej!

Ocena Stara Szkoła, Nowe Ciało :

“Old School New Body” Steve’a Holmana to przeciwstarzeniowy plan walki, w którym Steve i Becky ujawniają wskazówki, sztuczki i strategie dosłownie odwracające proces starzenia.

Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą w wieku 35, 45, 55, a nawet 70 lat, system “Old School New Body” sprawi, że poczujesz się lepiej, młodziej i sprawniej, a także poczujesz efekty procesu odmładzania!

Oto 5 kroków ujawnionych w starej metodzie nowego ciała, które pomogą Ci spowolnić proces starzenia, odzyskać żelazne zdrowie i wyglądać o 10 lat młodziej.

Krok 1: Zapomnij o dietach niskotłuszczowych!

Osoby stosujące dietę niskotłuszczową mają pociągłe rysy twarzy, są osłabione, częściej chorują i są podatne na depresję.

Krok 2: Przestań chodzić w kółko!

Zajęcia na siłowni i treningi wytrzymałościowe w bardzo niewielkim stopniu przyczyniają się do odwrócenia procesu starzenia, a długie sesje w rzeczywistości przyczyniają się do jego przyspieszenia.

Krok 3: Przestań zwalać wszystko na swój wiek!

Mężczyźni i kobiety w wieku 90 lat byli w stanie uzyskać napięcie mięśniowe w ciągu zaledwie kilku tygodni dzięki prostym treningom.

Krok 4: Unikaj chronicznego odwodnienia!

Woda spala tłuszcz, tłumi głód, odnawia skórę i oszczędza nerki i wątrobę przed chronicznym przeciążeniem. Picie 500 ml czystej wody dziennie usunie lata starzenia się z twarzy w ciągu kilku tygodni.

Krok 5: Trenuj MNIEJ!

Tak, dobrze przeczytałeś, trenuj mniej, ale we właściwy sposób, dzięki starej dobrej metodzie Becky i Steve’a, protokołowi ćwiczeń focus 4 lub po prostu systemowi treningowemu F4X spowolnisz proces starzenia, szybko wyrzeźbisz swoje ciało, poczujesz się i będziesz wyglądać młodziej dzięki zaledwie 90 minutom treningu TYGODNIOWO!

System odmładzania i fitness F4X dla mężczyzn i kobiet:

Program F4X wykorzystuje bardzo specyficzne podejście do ćwiczeń fizycznych w unikalnej kombinacji ruchów, które każdy może wykonywać i które sprawdziły się u tysięcy mężczyzn i kobiet w każdym wieku.

Protokół F4X składa się z 3 faz zaprojektowanych w celu lepszego ukierunkowania na potrzeby organizmu:

– FAZA 1: ODCHUDZANIE F4X

Faza odchudzania wykorzystuje niewielkie różnice w stylu ruchów protokołu F4X i wykorzystuje precyzyjny plan żywieniowy z posiłkami odchudzającymi F4X.

– FAZA 2: F4X SILHOUETTE

Po osiągnięciu docelowej masy ciała, faza sylwetkowa zapewni nieco więcej mięśni, ponownie wykorzystując odmianę ruchów i planu żywieniowego z programu F4X.

– FAZA 3: F4X BUILD UP

Faza budowania, która jest bardziej zarezerwowana dla mężczyzn, da ci imponującą masę mięśniową, ale nie da ci ogromnej, groteskowej masy mięśniowej profesjonalnego kulturysty. Zamiast tego da ci dobrze zdefiniowane mięśnie, które sprawią, że będziesz wyglądać jak “mini kulturysta”.

Wspaniałą rzeczą w “Stara Szkoła, Nowe Ciało” Steve’a i Becky Holman jest to, że jest to świetny sposób na budowanie mięśni; Niektórzy ludzie wolą stosować tylko fazę 1, która pozwala im schudnąć, nabrać mięśni i poprawić kondycję fizyczną bez zmiany sylwetki i zwiększenia masy mięśniowej, inni zatrzymują się na fazie 2, aby uzyskać nieco więcej mięśni, a ci, którzy naprawdę chcą zmienić swoje ciało, przechodzą do fazy 3.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wyglądać i czuć się młodziej, znajdziesz w wysokiej jakości przewodniku “Old School New Body”.

Reputacja Old School New Body:

Steve i Becky Holman zebrali wszystkie te procedury przeciwstarzeniowe od ekspertów w tej dziedzinie podczas swojej kariery zawodowej, Steve jako redaktor naczelny słynnego magazynu fitness “Iron Man Magazine” i Becky pracująca obok nich, oboje cieszą się doskonałą reputacją.

Jeśli chodzi o system “Old School New Body”, zgodnie z opiniami i komentarzami osób, które go stosują, został on opisany jako wysokiej jakości przewodnik przeciwstarzeniowy, który jest przede wszystkim naprawdę skuteczny.

Wnioski dla Old School New Body:

“Stara Szkoła, Nowe Ciało” to wysokiej jakości program, który został wypróbowany i przetestowany i który naprawdę może pomóc ci zachować młodość i dobre zdrowie na dłużej. Polecam go bez wahania.

Co więcej, masz 60 dni na wypróbowanie metody Steve’a i Becky Holman, a jeśli nie będziesz zadowolony z “Old Method, New Body”, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, bez zadawania pytań.

Strona internetowa : oldschoolnewbody.com

Przejdź na oficjalną stronę : Old School New Body


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)