Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

Nuubu Detox Patch, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 26 marca 2024.
Ocena: 3.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza Nuubu Detox Patch

Nuubu Detox Patch

Nazwa produktu : Nuubu Detox Patch

Marka : Haobloc

Odpowiedzialny : Ekomlita UAB.

Strona internetowa : getnuubu.com

Język : Polski

Krótki opis : Plaster detoksykacyjny na stopy.

Cena : €17.95

Format : Pudełko z 10 plastrami

Dostawa : Standardowo ze śledzeniem zamówienia

Gwarancja : 14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy.

Opis Nuubu Detox Patch:

“Nuubu” to plaster detoksykacyjny w formie samoprzylepnego plastra nasączonego naturalnymi substancjami aktywnymi dobranymi tak, aby eliminować szkodliwe toksyny zanieczyszczające organizm.

Ocena Nuubu Detox Patch :

“Nuubu to urządzenie detoksykacyjne, które wykorzystuje plaster, który po prostu przykleja się do podeszwy stopy i współpracuje z naturalnymi składnikami, aby wyciągnąć szkodliwe substancje z organizmu.

Każdego dnia nasze ciała wchłaniają substancje, z których istnienia nawet nie zdajemy sobie sprawy. Wchłaniamy zanieczyszczenia od rana do nocy, gdy poruszamy się w ruchu ulicznym, poprzez dotykanie, oddychanie lub poprzez nasze jedzenie. Substancje te gromadzą się w organizmie i z czasem ciało nie może już pracować optymalnie. Kuracja detoksykacyjna nie jest zatem złym pomysłem.

Ta kuracja detoksykacyjna oferuje naturalne rozwiązanie detoksykacyjne oparte na wielowiekowej tradycyjnej azjatyckiej wiedzy medycznej, przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Przyjrzyjmy się temu razem.

Czym jest “Nuubu”?

“Nuubu”, od oryginalnej nazwy “Haobloc Detox Foot Patch”, to plaster detoksykacyjny produkowany w Chinach przez HAOBLOC-Bella Wu. Produkt sprzedawany pod nazwą “Nuubu Detox Patch” jest tutaj reprezentowany przez firmę “UAB Ekomlita” z siedzibą w Kownie na Litwie.

Jest to plaster detoksykacyjny, który wyciąga toksyny z organizmu przez stopy. Wykorzystuje całkowicie naturalne substancje, które według producenta pomagają oczyścić i oczyścić organizm.

Te plastry detoksykacyjne są w rzeczywistości oparte na zaawansowanych technikach tradycyjnej medycyny japońskiej. Mają one mieć szereg pozytywnych skutków dla zdrowia fizycznego i psychicznego!

Mówiąc bardziej dosłownie, jest to plaster detoksykacyjny, który wygląda jak samoprzylepny plaster z naturalnymi składnikami, który umieszcza się na podeszwach stóp i wysysa niektóre toksyny i inne odpady metaboliczne, które zanieczyszczają organizm.

Składniki :

Przyjrzyjmy się składnikom zawartym w “Nuubu – Haobloc Detox Foot Patch”.

Oficjalna strona internetowa podaje, że plastry detoksykacyjne są produkowane przez wykwalifikowanych specjalistów przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości naturalnych surowców! Oto pełna lista składników:

 – Liść Loquat

Liść Loquat, znany również jako liść niesplik japoński lub liść bibacier, to roślina kwitnąca z rodziny Rosaceae. Ma właściwości antybakteryjne i pochłania nieprzyjemne zapachy!

 – Ocet bambusowy

Ocet bambusowy poprawia reprodukcję mikroorganizmów, które są korzystne dla organizmu. Wspomaga trawienie i wspiera zdrowie jamy ustnej.

 – Witamina C

Witamina C jest jednym z najlepszych przeciwutleniaczy dla utrzymania silnego układu odpornościowego!

 – Dekstryna

Dekstryna to błonnik, który ułatwia wydalanie toksyn z organizmu. Wspiera również i wzmacnia korzystne działanie innych składników formuły.

 – Ocet drzewny

Ocet drzewny ma właściwości antybakteryjne. Co więcej, eliminuje nieprzyjemne zapachy i pochłania wilgoć oraz produkty odpadowe z porów i potu!

 – Houttuynia Cordata Thunb

Houttuynia Cordata Thunb, znana również jako pieprz chiński lub ziele pieprzowe, ma właściwości immunostymulujące. Zwalcza wirusy i bakterie oraz chroni wątrobę. Wspomaga również utratę wagi!

 – Turmalin

Turmalin to minerał, który wspomaga detoksykację. Pochłania również szkodliwy telluryzm i neutralizuje negatywne energie!

 – Anion

Anion to proszek ujemnie naładowanych jonów. Utrzymuje pH na zdrowym poziomie i harmonizuje poziom tlenu we krwi!

Jak widać, plastry “nubuu” zawierają odpowiednie składniki do skutecznej kuracji detoksykacyjnej. Dzięki tym składnikom wszystkie szkodliwe substancje powinny zostać wyeliminowane z organizmu i mieć pozytywny wpływ na cały organizm!

Jak działają plastry?

Na stronie internetowej sprzedawcy czytamy, że stopy zawierają największe stężenie szkodliwych toksyn w ludzkim organizmie. Plastry detoksykujące do stóp “Nuubu” wykorzystują zasoby związane ze starożytną medycyną japońską do wchłaniania i eliminacji toksyn. W ten sposób poprawiają krążenie krwi i ogólny metabolizm.

W kontakcie z podeszwą stopy, połączenie aktywnych składników zawartych w plastrach będzie działać podczas snu. Po użyciu plaster detoksykacyjny powinien wykazywać ciemny kolor wydzieliny. Wydzielina ta składa się ze szkodliwych toksyn, które zostały wyeliminowane z organizmu.

Ciało zawierające niewielkie ilości toksyn będzie wykazywać mniej kolorową wydzielinę na plastrze!

Jakie są zalety produktu?

Plastry na stopy Nuubu Detox są oparte na tradycyjnej medycynie japońskiej. Są przyjazne dla środowiska i oferują całkowicie naturalną metodę eliminacji szkodliwych toksyn nagromadzonych przez organizm w czasie, w celu poprawy zdrowia.

Ponieważ stopy są, według producenta, jednym z miejsc, w których toksyny gromadzą się najbardziej, “Nubuu” jest zalecany do stosowania na podeszwie stopy.

Jednakże, ten plaster detoksykacyjny może być również stosowany na dowolnej innej części ciała, którą chcesz poddać detoksykacji.

Poniżej zebraliśmy główne korzyści przedstawione przez producenta:

 – Eliminuje toksyny nagromadzone w organizmie!
 – Holistyczne podejście pochodzące z Japonii!
 – Poprawia zdrowie fizyczne!
 – Poprawia zdrowie psychiczne!
 – Naturalne składniki!
 – Łatwe w użyciu!

Jak używać plastrów detoksykacyjnych?

Korzystanie z produktu jest bardzo proste i nie wymaga specjalnej wiedzy.

  1: Przyłóż miękką stronę plastra do skóry na środku stopy.

  2: Drugi plaster można zastosować na drugiej stopie lub innej części ciała.

  3: Zalecamy stosowanie plastrów podczas snu, przez sześć do ośmiu godzin.

  4: Usuń plastry i umyj stopy.

Plastry “Nuubu Detox” wykorzystują naturalne surowce, które są dobrze tolerowane przez organizm. Mogą być stosowane w każdym wieku i przez długi czas, tak długo, jak użytkownik sobie tego życzy lub odczuwa taką potrzebę.

Dodatkowe informacje :

Nuubu Detox PatchWedług dostawcy to urządzenie detoksykacyjne jest zgodne z obowiązującymi dyrektywami UE.

Wszystkie zakupy są objęte 14-dniowym prawem do odstąpienia od umowy! Plastry muszą być jednak w oryginalnym stanie i zwrócone do nadawcy na koszt użytkownika!

Plastry objęte są 2-letnią gwarancją na wady. Po tym okresie nie ma już możliwości uzyskania zamiennika!

System płatności jest chroniony 256-bitowym szyfrowaniem SSL. Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe i PayPal.

Standardowa dostawa ze śledzeniem zamówienia. Czas dostawy waha się od 5 do 15 dni roboczych w zależności od kraju docelowego!

Dane firmy i informacje kontaktowe:

Firma: UAB Ekomlita
Adres: Gedimino g. 45-7, LT-44239 Kaunas
E-mail: support@nuubu.com
Telefon: +1 (914) 559-9997
Formularz online: https://nuubu.com/contact.

Wady Nuubu Detox Patch :

Żadne wiarygodne źródło nie potwierdza faktu, że toksyny są przechowywane w stopach!

Żadne wiarygodne źródło nie potwierdza faktu, że plastry na stopy mają jakiekolwiek działanie detoksykujące!

Uwaga :

Istnieje niewielka liczba opinii na temat UAB Ekomlita, które sugerują, że miesięczna subskrypcja może być generowana przy zakupie tego produktu!

Ostrzeżenie :

Powinieneś dokładnie przestudiować pełną listę składników w formule plastrów “Nuubu”, aby ocenić ich działanie w odniesieniu do twojego stanu zdrowia i alergii.

Jeśli źle się czujesz, jesteś w ciąży, przyjmujesz leki lub masz najmniejsze wątpliwości, koniecznie skonsultuj się z lekarzem, aby sprawdzić, czy ten produkt może być bezpiecznie stosowany.

Reputacja Nuubu Detox Patch:

Reputacja plastrów detoksykacyjnych “Nuubu” jest całkiem dobra, a wiele opinii mówi o skutecznym urządzeniu detoksykacyjnym.

Z drugiej strony UAB Ekomlita ma mieszaną reputację. Chociaż opinie są ogólnie pozytywne, istnieje jednak niewielka liczba recenzji, które odnoszą się do nieuzasadnionych miesięcznych potrąceń!

Wniosek dla Nuubu Detox Patch :

Plastry “NUBUU” wydają się, według większości, oferować dość dobrą satysfakcję konsumentom. Według wielu opinii pomagają one w detoksykacji organizmu i poprawiają samopoczucie.

Aby jednak pomóc w podjęciu świadomej decyzji, chciałbym zwrócić uwagę na to, co zostało wspomniane w sekcji wady przed podjęciem decyzji!

Oficjalna strona internetowa : getnuubu.com

Przejdź na oficjalną stronę : Nuubu Detox Patch


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)