Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez Jean-Marie Besnard

MaxSize, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 8 kwietnia 2024.
Ocena: 4.5/5. (2 opinie)
Please wait...

MaxSizeMaxSize, kolejny krem na większego penisa. Wygląda na to, że kremy na penisa są obecnie w modzie. Coraz więcej mężczyzn sięga po to rozwiązanie, ponieważ według ich opinii jest ono szybsze, skuteczniejsze i przede wszystkim bardziej dyskretne.

MaxSize został dodany do bazy testów rozwiązań powiększających penisa.

Jak to działa? Jakie są składniki? Czy wyniki są trwałe? Jak go stosować, aby uzyskać najlepsze wyniki?

Tak wiele pytań należy zadać, jeśli chodzi o zakup kremu powiększającego penisa.

MaxSize, krem powiększający penisa, który działa?

Jak właśnie powiedzieliśmy, wielu mężczyzn preferuje rozwiązania “quick-fix” dla szybkich rezultatów. Wszyscy wiemy, że przyjmowanie tabletek rano i wieczorem może być męczącym, a nawet zniechęcającym ćwiczeniem dla wielu z was. Właśnie dlatego rynek kremów i żeli powiększających penisa rozkwitł w ostatnim czasie.

Teraz łatwiej i dyskretniej jest nosić tubkę lub spray w kieszeni lub torbie, gotowe do zastosowania w każdej chwili.

Należy jednak być dobrze poinformowanym o wynikach takich rozwiązań!

Jakie są rezultaty stosowania kremu powiększającego penisa?

MaxSize Crème
Bądźmy szczerzy: trwałe powiększenie penisa nie jest osiągane za pomocą kremów i żeli! Produkty te przeznaczone są do okazjonalnego stosowania, na żądanie. Oznacza to, że należy je stosować przed każdym stosunkiem seksualnym, aby uzyskać dobrą erekcję, która ujawni prawdziwy rozmiar penisa.

Erekcja jest niezbędna do udanego aktu seksualnego, zwłaszcza penetracji. Ogólnie rzecz biorąc, rozmiar nie jest tak ważny, gdy masz dobrą erekcję. Ale to zależy od mężczyzny, który ma mniej lub bardziej różne preferencje, jeśli chodzi o rozmiar swojego penisa.

W rzeczywistości większość mężczyzn zawsze szuka większego penisa, ponieważ:

 • penetracja jest bardziej udana ;
 • orgazmy są bardziej intensywne
 • poczucie własnej wartości zostaje przywrócone i wzmocnione;
 • partnerka jest zadowolona i spełniona.

Rezultaty, których można oczekiwać od kremu takiego jak MaxSize, zatrzymują się na każdym spotkaniu seksualnym, co jest już dobrym kompromisem dla wielu użytkowników.

Jeśli więc jesteś bardziej zainteresowany trwałymi rezultatami, zalecamy przyjrzenie się przedłużaczom penisa. Oto kilka linków, aby dowiedzieć się więcej:

Size Genetics

Male Edge

Phallosan Forte

Obietnice MaxSize

MaxSize Crème pour agrandir le pénis
Producent MaxSize wyraźnie stwierdza, co następuje na swojej oficjalnej stronie internetowej:

Maxize to wysoce skuteczna kuracja zapewniająca doskonałe zdrowie seksualne i lepszą wydajność, ponieważ :

 • zwiększa rozmiar penisa ;
 • wytwarza długie, silne erekcje;
 • jest bezpośrednio wchłaniany przez penisa;
 • pozwala na kilka kolejnych erekcji;
 • jest silnym stymulantem seksualnym.

Widzimy, że są to obietnice składane / mniej lub bardziej dotrzymywane przez większość podobnych produktów. Pytanie brzmi: czy te obietnice są dotrzymywane? Są dwie rzeczy, które zawsze możemy wykorzystać do sprawdzenia odpowiedzi: składniki i opinie użytkowników.

Składniki MaxSize

Na szczęście wszyscy producenci są zobowiązani do wyraźnego prezentowania składników swoich rozwiązań na opakowaniach i oficjalnych stronach internetowych. W przeciwnym razie, jako konsumenci, bylibyśmy zagubieni.

MaxSize składa się z kombinacji roślin i naturalnych afrodyzjaków w następujący sposób:

 • Bueta Superba: zioło znane z inhibitorów PDE-5, które pomagają wyizolować enzym odpowiedzialny za poprawę reakcji penisa na stymulację seksualną;
 • Niacyna ;
 • Glikol propylenowy ;
 • Żel z aloesu ;
 • Olejek z mięty pieprzowej;
 • Mentol.

Każdy składnik został zaprojektowany tak, aby dodać konkretny plus do ogólnej formuły MaxSize. Poniższa ilustracja przedstawia działanie tych składników:

MaxSize Ingrédients

MaxSize, jak działa i jak go używać?

Producent tego kremu podkreśla jego VTT. Nie ma nic wspólnego z rowerem górskim! Vazogen Transdermal Technology™ to innowacyjna technologia transdermalna, która umożliwia szybkie wchłanianie i sprawia, że konsystencja nie jest tłusta ani oleista.

Przed każdym stosunkiem seksualnym należy odczekać około 30 minut, aby nałożyć krem na penisa. Jest to krem jak każdy inny, który po prostu nakłada się na dłoń i nakłada bezpośrednio na penisa, dobrze masując, aby zapewnić całkowite wchłonięcie. Poczujesz, jak mentol przenika do twojego penisa, dając ci uczucie chłodzenia, które intensyfikuje doznania, szczególnie w przeciwieństwie do ciepła już wydzielanego przez twój seks.

Producent dodaje, że krem ten jest idealny do seksu oralnego, ponieważ został zaprojektowany tak, aby nie przeszkadzać partnerce.

Efekty uboczne MaxSize

Zgodnie z listą składników opublikowaną przez producenta, MaxSize prawdopodobnie nie spowoduje żadnych skutków ubocznych, ponieważ wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego. Opinie znalezione w Internecie sugerują, że krem ten działa, ale nie u wszystkich użytkowników w ten sam sposób. Wszyscy wiemy, że ludzie różnie reagują na tego typu produkty. Ostatecznie to użytkownik musi znaleźć to, co działa dla niego.

Wreszcie, jak zwykle, staramy się sprawdzać integralność produktów z FDA (Food and Drugs Administration) w USA, oczywiście zawsze, gdy jest to możliwe. Zauważyliśmy pismo wysłane przez ten organ do producenta MaxSize w 2014 roku, dotyczące kontroli przeprowadzonej w jego laboratoriach, w którym wspomniano, że brakowało niektórych dokumentów dotyczących różnych procesów pakowania. Należy zauważyć, że producenci wszelkich produktów zdrowotnych są prawnie zobowiązani do zapewnienia wszelkich pisemnych gwarancji dotyczących systemu produkcji i wszystkich powiązanych procesów.

Kup MaxSize

Jeśli jesteś zainteresowany tym kremem, najlepiej kupować na oficjalnej stronie MaxSize. Pozwoli to uniknąć ryzyka podrabiania i oszustw.

Accédez Au Site Officiel Du Produit


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)