Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

VyprVPN, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 13 września 2023.
Ocena: 4.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza VyprVPN

VyprVPN

Nazwa produktu : VyprVPN

Odpowiedzialny : Golden Frog GmbH.

Strona internetowa : www.vyprvpn.com

Język : Angielski

Krótki opis : Usługa VPN

Cena : 5,00 € / miesiąc

Format : Aplikacja

Dostawa : Natychmiastowe pobranie

Gwarancja : 30 dni (100% zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia)

Opis VyprVPN :

“VyprVPN to usługa VPN (Virtual Private Network) oferująca ponad 700 serwerów i ponad 200 000 adresów IP na całym świecie do anonimowego i bezpiecznego przeglądania Internetu”.

Ocena VyprVPN:

VyprVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN w okolicy. Ta wirtualna sieć prywatna oferuje nieograniczone i bezpłatne połączenie z pełnym bezpieczeństwem. Łączy w sobie bezpieczeństwo, poufność i szybkość, oferując najlepszą wydajność zarówno podczas przeglądania, jak i pobierania.

Oto, co musisz wiedzieć o tej sieci VPN:

Czym jest VyprVPN?

“VyprVPN” to aplikacja zaprojektowana przez Golden Frog, szwajcarską firmę ekspertów ds. bezpieczeństwa IT, która oferuje usługi bezpieczeństwa IT i Internetu od 1994 roku.

“VyprVPN” to w rzeczywistości VPN (Virtual Private Network). Oferuje ponad 700 serwerów w 70 krajach (Rosja, Chiny, USA, Francja, Włochy i wiele innych). Ta wirtualna sieć prywatna wykorzystuje ponad 200 000 adresów IP na całym świecie.

Jest to jedna z najpotężniejszych wirtualnych sieci prywatnych na rynku. Jest używana w wielu krajach. Umożliwia surfowanie po Internecie i udostępnianie strumieni w pełnej swobodzie i bezpieczeństwie. Jego polityka poufności jest uważana za jedną z najbardziej niezawodnych. Umożliwia dostęp do wszystkich treści internetowych, nawet jeśli są one zablokowane w kraju pochodzenia. Wszystko to bez jakiegokolwiek nadzoru lub cenzury.

Wszystkie strony internetowe na całym świecie pozostają otwarte dzięki tej wirtualnej sieci prywatnej!

Główne zalety “VyprVPN” :

Ta usługa VPN oferuje 4 główne zastosowania, które stanowią podstawowe zasady tej wirtualnej sieci prywatnej:

 – Swobodny dostęp do treści internetowych

Pozwala ominąć cenzurę geograficzną. Zmienia lokalizację adresu IP w ponad 70 krajach w ciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki temu można uzyskać dostęp do wszystkich treści, nawet w krajach, w których niektóre witryny są cenzurowane.

 – Nieograniczone pobieranie plików

Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES do pobierania plików torrent przez P2P. Wykorzystuje również standardowe protokoły HTTPS, aby uzyskać dostęp do wszystkich pobranych plików.

 – Bezpieczeństwo i anonimowość przez cały czas

Chroni twoje dane i informacje podczas surfowania. Możesz więc łączyć się z Internetem anonimowo, bezpiecznie i w 100% poufnie.

 – Nieograniczony streaming

Ta sieć VPN oferuje również nieograniczony streaming! Możesz oglądać Netflix, MyTF1 i wiele więcej z dowolnego miejsca na świecie.

Cechy “VyprVPN” :

Wirtualna sieć prywatna tej firmy wyróżnia się na tle innych dostawców VPN dzięki innowacyjnym funkcjom i specyfice, które sprawiają, że ten VPN jest dumny.

Oto główne cechy:

 – Samodzielnie zarządzane serwery

Z ponad 700 serwerami na całym świecie, Golden Frog samodzielnie zarządza własnymi serwerami. Funkcja ta pozwala firmie VPN oferować użytkownikom ultraszybkie prędkości połączeń, ale także skuteczną ochronę wszystkich danych. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do najlepszych usług przesyłania strumieniowego i pobierania z dowolnego miejsca na świecie.

 – Brak loginu “VyprDNS”

Golden Frog korzysta z własnego systemu DNS (Domain Name System). Oznacza to, że oferuje ulepszoną ochronę DNS przed wszelkimi atakami HDM lub MITM (Man In The Middle).

Co więcej, podczas korzystania z VPN nie trzeba się rejestrować. “VyprVPN wykorzystuje status “NO-LOG”, który zwiększa status prywatności i pomaga chronić anonimowość.

 – Nieograniczona przepustowość i przełączanie serwerów

“VyprVPN wykorzystuje również nieograniczoną przepustowość i przełączniki serwerów. Oznacza to, że możesz łączyć się 24/7 na chronionym i anonimowym połączeniu.

 – Własny protokół

“VyprVPN używa własnego protokołu Chameleon. Jest on sprzeczny z najbardziej skomplikowanymi protokołami bezpieczeństwa, ponieważ może ominąć blokady najlepszych zapór ogniowych. Pozostaje skuteczny tam, gdzie inne protokoły są blokowane. Umożliwia to użytkownikom dostęp do ocenzurowanych aplikacji, zablokowanych witryn i ograniczonych usług przesyłania strumieniowego.

 – Polityka prywatności “VyprVPN

Polityka prywatności tej sieci VPN jest dość szczególna, ale jasna. VPN przechowuje dane dotyczące sesji użytkownika, w tym czas rozpoczęcia i zakończenia sesji w sieci. Sumuje również liczbę wykorzystanych bajtów. Dane te są przechowywane do celów rozliczeniowych lub w przypadku dochodzenia karnego. Okres przechowywania danych wynosi 30 dni. Dobrą wiadomością jest to, że VPN nie monitoruje sesji ani nie ogranicza połączenia.

Oto główne funkcje:

VyprVPN – Ochrona publicznych sieci Wi-Fi

Ta funkcja automatycznie łączy Cię przez “VyprVPN”, gdy tylko połączysz się z nieznaną siecią Wi-Fi, aby chronić Cię przed hakerami i ciekawskimi gapiami.

 – Kill Switch

Ten niestandardowy przełącznik blokujący zapobiega wyciekowi danych, jeśli połączenie “VyprVPN” zostanie przerwane.

 – Wiele połączeń

Ta sieć VPN umożliwia jednoczesne korzystanie z maksymalnie 5 urządzeń.

“VyprVPN” daje również możliwość wyboru serwera i preferowanego protokołu VPN. Daje to większą swobodę użytkowania.

Jak korzystać z VPN?

“VyprVPN oferuje degresywne opcje subskrypcji w zależności od czasu trwania subskrypcji. Możesz wybierać między miesięczną subskrypcją za 12,95 €, roczną subskrypcją za 45 € i dwuletnią subskrypcją za 60 €.

Usługa jest kompatybilna z praktycznie wszystkimi urządzeniami. Można z niej korzystać na urządzeniach z systemem Windows, Mac, Android i iOS.

Rejestracja jest łatwa, a po przesłaniu swoich danych strona internetowa przekierowuje do aplikacji firmy dla systemów Windows, Mac, Android i iOS, a także wielu przewodników konfiguracji dla innych platform. Oficjalna strona internetowa zawiera również przydatne informacje na temat każdej aplikacji, w tym obsługiwane protokoły, minimalną wersję systemu operacyjnego, a nawet dziennik zmian.

Konfiguracja jest dość prosta i przebiega według bardzo uproszczonego, intuicyjnego procesu. Wystarczy pobrać i uruchomić plik, postępować zgodnie z instrukcjami, wprowadzić nazwę użytkownika i hasło po wyświetleniu monitu i zasadniczo jesteś gotowy do surfowania po Internecie.

Dodatkowe informacje :

Pomoc techniczna jest dostępna 24/7/365, aby zapewnić płynne działanie usługi. Jeśli to nie wystarczy, strona internetowa oferuje ponad 30 samouczków, które pomogą ci ręcznie skonfigurować usługę na Chromebookach, Linuksie, Blackberry, Synology NAS, OpenELEC, Android TV, Apple TV oraz za pośrednictwem DD-WRT, AsusWRT, OpenWRT i wielu innych.

Akceptowane metody płatności to karty kredytowe, PayPal i UnionPay.

“VyprVPN jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Nowości w wersji 4.0 :

Wraz z wydaniem wersji 4.0, “VyprVPN” wprowadza WireGuard® dla urządzeń z systemem Android, protokół VPN nowej generacji o otwartym kodzie źródłowym, który obiecuje zaspokoić potrzeby użytkowników oczekujących najwyższego poziomu prywatności, bezpieczeństwa i szybkości.

Niezwykle zaawansowane funkcje WireGuard® obejmują radykalnie zmniejszoną bazę kodu, silniejsze szyfrowanie i zwiększoną przepustowość.

 – Szybkość

Użytkownicy mogą nawiązywać połączenia szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, cieszyć się większą niż kiedykolwiek szybkością przeglądania i pobierania oraz lepszymi wrażeniami z przesyłania strumieniowego online i gier.

 – Prywatność

Wszystkie globalne serwery obsługują WireGuard®, dzięki czemu użytkownicy zawsze mają pewność całkowicie prywatnego połączenia, a publicznie zweryfikowana polityka braku logów zapewnia użytkownikom dodatkowy poziom ochrony.

 – Bezpieczeństwo

Doskonała i uproszczona struktura kodu WireGuard® nie oznacza, że użytkownicy muszą rezygnować z bezpieczeństwa – wszystkie dane osobowe online są w pełni chronione.

 – Wydłużona żywotność baterii

Dobrze zaprojektowana, prosta, ale potężna baza kodu WireGuard® może pomóc w oszczędzaniu baterii na urządzeniach mobilnych.

 – Roaming połączeń

WireGuard® utrzymuje połączenie, gdy użytkownicy przechodzą z jednego środowiska sieciowego do drugiego. W przypadku innych protokołów połączenie jest przerywane.

Wady VyprVPN :

Główne wady sieci:

 – Wiele recenzji ostrzega przed obsługą klienta, która według nich jest bardzo rozczarowująca.
 – Niektóre opinie odnoszą się do prędkości połączenia poniżej średniej.
 – Inne, rzadsze komentarze odnoszą się do błędu “Kill Switch” w systemie Windows.

“VyprVPN nie ma rozszerzenia przeglądarki.

Reputacja VyprVPN:

Reputacja tej sieci VPN jest ogólnie całkiem dobra. Z naszych badań wynika, że ogólnie wydaje się, że wydajność “VyprVPN” pozostaje nieco w tyle za najlepszą konkurencją, ale jest wystarczająca do przeglądania, poczty e-mail, przesyłania strumieniowego i większości innych zadań.

Wniosek Dla VyprVPN:

“VyprVPN nie jest najtańszym, ani najszybszym, ani najpotężniejszym VPN. Ale ogólny konsensus wydaje się być taki, że jest lepszy niż wiele innych usług VPN. Nie ma wątpliwości, że jest to VPN, któremu można zaufać.

Co więcej, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy daje dużo czasu na przetestowanie usługi i sprawdzenie, czy jest ona odpowiednia dla Ciebie bez podejmowania żadnego ryzyka.

Oficjalna strona internetowa : www.vyprvpn.com

Przejdź na oficjalną stronę : VyprVPN


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)