Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

Keto Cycle, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 29 marca 2024.
Ocena: 3.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza Keto Cycle

Keto Cycle

Nazwa produktu : Keto Cycle

Marka : Keto Cycle Diet

Odpowiedzialny : Keto Diets UAB.

Strona internetowa : ketocycle.diet

Język : Angielski

Krótki opis : Metoda odchudzania KETO.

Cena : /

Format : Online / Aplikacja

Dostawa : Natychmiast

Gwarancja : 14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy.

Opis Keto Cycle:

“Keto Cycle to nowe podejście do Keto. Łączy w sobie wszystkie korzyści zdrowotne i odchudzające słynnej diety ketogenicznej w prostej, praktycznej aplikacji mobilnej, która poprowadzi Cię przez spersonalizowany dzienny plan posiłków keto, spersonalizowany program treningowy, porady motywacyjne i dalsze działania dietetyków!

Ocena Keto Cycle :

Czy pamiętasz czasy, kiedy musiałeś zatrudnić drogiego dietetyka, aby opracował plan posiłków? Cóż, te czasy mogą się skończyć!

W tej recenzji przyjrzymy się Keto Cycle Diet, aplikacji do diety ketogenicznej, która oferuje spersonalizowane plany posiłków, listy zakupów, przewodniki treningowe, porady motywacyjne i dalsze działania z dietetykami…

Bez zbędnych ceregieli przyjrzyjmy się bliżej temu wszystkiemu i temu, co mają do powiedzenia na ten temat ci, którzy z niej korzystają.

Czym jest dieta Keto Cycle?

“Keto Cycle to platforma internetowa i aplikacja specjalnie zaprojektowana, aby pomóc Ci schudnąć. Oparta na słynnej diecie ketogenicznej, ta kompleksowa metoda pomoże ci w podejściu do keto i zaoferuje kompletny, spersonalizowany plan, który da ci wszelkie szanse na osiągnięcie celu odchudzania tak łatwo, jak to możliwe!

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem, aplikacja “KetoCycle.Diet” nauczy Cię dokładnie, jak jeść, aby schudnąć, stosując dietę ketonową. Pomoże ci zachować odpowiedzialność i śledzić postępy. Nie wspominając o społeczności tysięcy członków i dietetyków, którzy mogą odpowiedzieć na twoje pytania.

Dadzą ci spersonalizowane sugestie dotyczące każdego posiłku. Ale to nie wszystko, ponieważ zawiera również ponad 500 przepisów i wiele przydatnych, łatwych do naśladowania informacji na temat diety ketogenicznej.

Oprócz spersonalizowanego planu posiłków, aplikacja może zasugerować spersonalizowany program treningowy, idealny dla dobrego samopoczucia i maksymalizacji korzyści płynących z diety. Aplikacja posiada również kilka dodatkowych narzędzi, takich jak tworzenie listy zakupów w oparciu o tygodniowy plan diety, instrukcję obsługi i inne ciekawe narzędzia.

Wyprodukowana przez Keto Diets UAB, firmę z siedzibą w Unii Europejskiej, a dokładniej na Litwie, aplikacja KetoCycle.Diet może być używana online z oficjalnej strony internetowej lub pobrana ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Jak działa platforma “Keto Cycle”?

 – Rejestracja

Aby uzyskać spersonalizowany plan, należy podać kilka podstawowych danych osobowych: płeć i poziom wiedzy na temat diety ketogenicznej. W zależności od udzielonej odpowiedzi, otrzymasz ogólne informacje na temat korzyści płynących z diety ketogenicznej.

Następnie należy wprowadzić szczegółowe informacje na temat swojej diety i zdrowia: ilość czasu spędzanego na gotowaniu każdego dnia, pokarmy, które chcesz włączyć do swojej diety, ilość aktywności fizycznej, którą wykonujesz każdego tygodnia, liczbę kilogramów, które chcesz stracić, wszelkie problemy zdrowotne, które możesz mieć i inne podstawowe informacje o swoim ciele (wiek, wzrost, obecna waga i pożądana waga).

Na podstawie tych informacji platforma obliczy hipotetyczny wynik i wyświetli mały wykres oraz kilka przydatnych statystyk w odniesieniu do twoich celów.

Na koniec będzie w stanie przygotować spersonalizowany plan posiłków w oparciu o preferencje żywieniowe, kondycję fizyczną i poziom doświadczenia, a także zasugeruje zakup spersonalizowanego planu diety z różnymi opcjami subskrypcji.

Duża liczba smacznych przepisów będzie rekomendowana zgodnie z preferencjami żywieniowymi użytkownika. Śniadania, obiady, kolacje, a nawet przekąski – wszystko jest zaplanowane i w 100% keto!

Pamiętaj, że po subskrypcji zawsze będziesz mieć możliwość modyfikacji posiłków z wyprzedzeniem przed wygenerowaniem listy zakupów.

 – Program

Jak już wspomniano wcześniej w tym artykule, program “keto cycle” zapewni ci plan posiłków oparty na twoich preferencjach żywieniowych, cechach osobistych, poziomie aktywności i historii medycznej.

Jest to spersonalizowany plan posiłków z setkami przepisów Keto, które można oczywiście modyfikować zgodnie z własnymi upodobaniami.

Po wybraniu posiłków będziesz mógł wygenerować listę zakupów, która wkrótce okaże się niezbędna. Ta lista zakupów pomoże ci uniknąć niepotrzebnych zakupów pod wpływem impulsu, które są zwykle odpowiedzialne za przybieranie na wadze i obciążają codzienne wydatki domowe.

I oczywiście wszystko jest całkowicie oparte na keto, w celu wywołania metabolicznego stanu ketozy, który spali całą tkankę tłuszczową nagromadzoną przez lata!

 – Trening

“Keto Cycle” oferuje również opcjonalny program treningowy, który nie wymaga żadnego specjalnego sprzętu ani członkostwa w siłowni.

Treningi te są odpowiednie dla każdego i trwają od 15 do 45 minut. Wizualne i pisemne instrukcje dotyczące wykonywania każdego ćwiczenia są dostarczane, aby Ci pomóc!

 – Kontynuacja

Monitorowanie postępów i kalendarz są dołączone, aby zapewnić, że wyniki pozostaną spójne. Będziesz mógł zobaczyć, jak Twoja waga zmienia się w czasie i wiedzieć, kiedy osiągnąłeś plateau i kiedy nadszedł czas, aby dostosować dowolny aspekt reżimu odchudzania.

Aplikacja “Ketocycle” umożliwia śledzenie postępów w przyjazny dla użytkownika sposób, dzięki czemu możesz pozostać zmotywowany i na dobrej drodze, aby dać sobie najlepszą szansę na osiągnięcie swoich celów!

 – Społeczność

Społeczność Ketocycle składa się z ponad 20 000 aktywnych członków, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, przepisami i poradami. Jest to istotna część diety, zapewniająca niewyczerpane źródło informacji, a przede wszystkim ważne wsparcie moralne.

Będziesz mieć również dostęp do profesjonalnego wsparcia dietetyków, szefów kuchni i trenerów “Keto Cycle” 24/7!

Korzyści :

Keto CycleNie zawsze łatwo jest przestrzegać diety ketogenicznej, ponieważ wielu pokarmów, szczególnie tych zawierających wysoki procent węglowodanów, należy unikać lub drastycznie je ograniczać. Rezultatem jest dieta, która może być skomplikowana, co po pewnym czasie może szybko osłabić naszą motywację i sprawić, że zrezygnujemy z naszych celów odchudzania.

“Z drugiej strony, Keto Cycle podąża za Tobą każdego dnia, ze spersonalizowanymi sugestiami dotyczącymi każdego posiłku. Ale to nie wszystko, ponieważ zawiera również przepisy z listami zakupów, plan treningowy i wiele przydatnych, łatwych do naśladowania informacji na temat diety ketogenicznej.

Co więcej, ma również społeczność zawsze gotową odpowiedzieć na wszelkie pytania, a grupa dietetyków przyjdzie nam z pomocą, jeśli będziemy potrzebować pomocy lub stracimy motywację.

Dodatkowe informacje:

System płatności jest bezpieczny, a akceptowane metody płatności to główne karty kredytowe i PayPal.

Centrum pomocy jest dostępne na oficjalnej stronie internetowej, aby odpowiedzieć na główne pytania.

Obsługa klienta jest dostępna za pośrednictwem formularza online lub poczty elektronicznej: hello@ketocycle.diet.

Wady Keto Cycle :

 – Negatywne komentarze w Internecie

Aplikacja mobilna nie wydaje się być akceptowana przez wszystkich. Istnieje wiele opinii narzekających na problemy w samej aplikacji, powodujące raczej irytujące błędy, a czasem nawet niepotrzebne dodatkowe koszty dla konsumentów!

Nawet jeśli są one raczej rzadkie, istnieją opinie odnoszące się do zbyt wielu powtórzeń w oferowanych potrawach!

 – Zalecenia

Cena wyświetlana w momencie składania zamówienia jest tygodniowa, ale kwota fakturowana jest za 3, 6 lub 12 miesięcy w zależności od wybranego planu! W rezultacie cena szybko staje się dość wysoka. Dlatego ważne jest, aby wykonać obliczenia matematyczne, aby uniknąć przykrych niespodzianek na wyciągu bankowym!

Reputacja Keto Cycle:

Reputacja Keto Cycle jest bardzo dobra. Ogólna średnia wynosi ponad 7 na 10 na podstawie kilku tysięcy prawdziwych opinii zebranych z całej sieci. Tylko kilka negatywnych opinii nadszarpnęło reputację tej platformy na diecie ketogenicznej; najbardziej oporne zostały wymienione w powyższym akapicie.

Wniosek dla Keto Cycle :

Z tego raportu wynika, że “Keto Cycle” to platforma internetowa i aplikacja mobilna, która oferuje prawdziwe wsparcie dla osób, które chcą przestrzegać diety ketogenicznej. Oferuje dobrą, spersonalizowaną pomoc na każdym etapie diety odchudzającej Keto, od codziennego planu posiłków i porad od profesjonalistów po mnóstwo przepisów ketogenicznych, listy zakupów i spersonalizowany program fitness….

Należy jednak pamiętać, że nie wszystko jest idealne. Ale jeśli wady wymienione w tym artykule nie przeszkadzają ci zbytnio, istnieje duża szansa, że będziesz zadowolony z tej platformy.

Oficjalna strona internetowa : ketocycle.diet

Przejdź na oficjalną stronę : Keto Cycle


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)