Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez Corinne Kepler

Fast Burn Extreme, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 12 października 2023.
Ocena: 4.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Fast Burn Extreme Fast Burn Extreme przedstawiany jest przez producenta jako wieloskładnikowy spalacz tłuszczu przeznaczony dla sportowców, nowoczesnych, aktywnych fizycznie kobiet i mężczyzn. Jest również przeznaczony dla sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Może być jednak stosowany przez wszystkie osoby zmagające się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Zazwyczaj wszystkie spalacze tłuszczu na suchość mają formuły zaprojektowane w celu ograniczenia magazynowania i redukcji masy tłuszczowej. Czy Fast Burn Extreme kieruje się tą samą logiką? Tego właśnie zamierzamy się z wami dowiedzieć za pośrednictwem naszej ankiety. Zamierzamy zobaczyć, co produkt ma więcej lub mniej w porównaniu do innych spalaczy tłuszczu, którym już się przyjrzeliśmy.

Fast Burn Extreme, szybki spalacz tłuszczu?

Fast Burn Extreme to wieloskładnikowy spalacz tłuszczu naturalnego pochodzenia, co potwierdza jego producent. Dzięki zawartości ekstraktów z pokrzywy indyjskiej, gorzkiej pomarańczy, zielonej herbaty i wielu innych produktów, które odkryjemy później, produkt ten ma promować kontrolę wagi i stymulować redukcję rezerw tłuszczu.

Obietnice złożone przez producenta Fast Burn Extreme

Key Player Limited, z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, to nazwa producenta testowanego przez nas produktu. Firma opisuje siebie jako jednego z wiodących producentów kosmetyków i produktów higieny osobistej w regionie Zatoki Perskiej. Ich produkty są dystrybuowane w kilku krajach w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Fast Burn Extreme pour Seche MusculationFast Burn Extreme obiecuje przyspieszyć spalanie tłuszczu i spalić 500 kalorii więcej podczas jednej sesji treningowej niż sesja bez niego.

Oto lista obietnic, które można znaleźć na oficjalnej stronie produktu:

 • Zwiększenie tempa metabolizmu nawet o 40% ;
 • Zmniejszenie rezerw tłuszczu nawet o 15%;
 • Zmniejszenie rezerw glukozy;
 • Aktywacja termogenezy ciała;
 • Kontrola i redukcja masy ciała;
 • Blokowanie procesu magazynowania tłuszczu.
 • Zwiększona wytrzymałość podczas treningu;
 • Promuje lepszy poziom energii;
 • Ułatwia rzeźbienie mięśni;
 • Brak produktów dopingujących w suplemencie.

Obietnice takie jak te z pewnością wymagają podobnie napakowanej listy składników, aby dotrzymać zobowiązań podjętych przez producenta Fast Burn Extreme.

Składniki Fast Burn ExtremSkładniki i ich mechanizm działania

Fast Burn Extreme oferuje składniki, które promują utratę wagi u sportowców i użytkowników, którzy utrzymują stosunkowo aktywny tryb życia. W sumie jest to 8 następujących składników:

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej:

Znana również jako Coleus forskohlii, pokrzywa jest dzikim ziołem tradycyjnie stosowanym w Indiach w leczeniu niewydolności serca, nadciśnienia i zapalenia dróg moczowych, a także w celu utraty wagi.

Mechanizm działania w skrócie: Pokrzywa zwiększa produkcję cAMP, związku organicznego, którego rolą jest przyspieszenie spalania tłuszczu, co prowadzi do utraty wagi.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy:

Naukowa nazwa to Citrus aurantium, drzewo pochodzące z południowo-wschodniej Azji, występujące również w Egipcie, Syrii i innych częściach Arabii.
Składa się z flawonoidów, synefryny, pektyny, leczniczych i antybakteryjnych olejków eterycznych, limonenów i kumaryn, witaminy C, karotenów i tyramin.

Mechanizm działania w skrócie: Składnik ten wspomaga funkcje układu trawiennego poprzez tłumienie apetytu. Osiąga się to poprzez zwiększenie metabolizmu tłuszczów i stabilizację poziomu glukozy we krwi.

Ekstrakt z zielonej herbaty:

Naukowo znany jako Camelia Sinensis, zielona herbata jest dość dobrze znaną rośliną, której nazwa wiąże się z wieloma korzyściami. Jest źródłem ponad 400 związków chemicznych, witamin i minerałów. Ale to, co naprawdę wyróżnia zieloną herbatę, to szeroka gama przeciwutleniaczy, w tym galusan epigallokatechiny.

Mechanizm działania w skrócie: Ekstrakt z zielonej herbaty jest silnym przeciwutleniaczem, który jest niezbędny do ochrony organizmu przed wolnymi rodnikami, stymulowania utleniania kwasów tłuszczowych i promowania termogenezy organizmu. Kilku badaczy wykazało jego działanie w naturalnej utracie tłuszczu.

Ekstrakt z papryki:

Capsicum annuum to łacińska nazwa wszystkich odmian papryki z wyjątkiem pieprzu czarnego. Wszystkie papryki zawierają pewną ilość kapsaicyny. Naukowcy odkryli, że przyjmowanie 2,5 miligrama kapsaicynoidów zmniejszyło całkowitą liczbę kalorii spożywanych podczas posiłku. W rezultacie naukowcy doszli do wniosku, że włączenie kapsaicyny do diety może pomóc w kontrolowaniu masy ciała, ponieważ zmniejszy ogólne spożycie kalorii.

Mechanizm działania w skrócie: Ekstrakt z papryki wspomaga funkcje układu trawiennego, aktywując proces spalania zapasów tłuszczu i chroniąc żołądek.

Ekstrakt z Garcinia cambogia:

Roślina subtropikalna występująca w południowo-wschodniej Azji, Indiach i Afryce. Jej rola w kontroli wagi jest dobrze znana, ponieważ jest zarówno spalaczem tłuszczu, jak i środkiem hamującym apetyt. Uważa się, że jej główny składnik, HCA (kwas hydroksycytrynowy), jest odpowiedzialny za te właściwości.

Mechanizm działania w skrócie: jest wysoce skuteczny w tłumieniu apetytu, blokowaniu magazynowania tłuszczu i stabilizowaniu poziomu cukru we krwi.

Kofeina:

Sklasyfikowana jako stymulant ośrodkowego układu nerwowego poprzez działanie na neuroprzekaźniki, kofeina jest bardzo popularną substancją na całym świecie. Występuje naturalnie w ponad 60 substancjach, w tym w kawie, herbacie, guaranie, yerba mate, orzeszkach cola i kakao.
Substancja ta zwiększa czujność i funkcje poznawcze, ogólne napięcie i wydolność fizyczną oraz przyspiesza metabolizm spoczynkowy.

Mechanizm działania w skrócie: Dzięki właściwościom hamującym apetyt, moczopędnym i spalającym tłuszcz, kofeina jest obecna w wielu produktach odchudzających. Regularne spożywanie kofeiny pozwoli na dłuższe uprawianie sportu przy jednoczesnym osiąganiu jak najlepszych wyników.

Chrom:

Składnik, który jest już obecny w ludzkim organizmie w postaci śladowych ilości. Dostępną na rynku formą chromu jest pikolinian chromu. Chrom odgrywa istotną rolę w metabolizmie cukrów, ponieważ to dzięki chromowi insulina reguluje poziom glukozy we krwi, zapobiegając w ten sposób magazynowaniu tłuszczu. Jest zalecany do utraty wagi i przyrostu masy mięśniowej u sportowców.

Mechanizm działania w skrócie: Uważa się, że chrom pomaga rozwiązać problem podjadania. Po ustabilizowaniu poziomu cukru może również hamować apetyt. Wspomaga również metabolizm makroskładników odżywczych.

Witamina B6:

Jest to rozpuszczalna w wodzie witamina znana jako “niezbędna”. Nasz organizm nie jest w stanie jej wytwarzać ani magazynować, więc musi być codziennie dostarczana z pożywieniem w postaci pirydoksyny, pirydoksalu i pirydoksaminy. Witamina B6 znajduje się w podrobach, rybach, drożdżach piwnych, mięsie, kiełkach pszenicy, pełnych zbożach i roślinach strączkowych, bananach i fasoli. Stosowana w zapobieganiu chorobom układu krążenia, zalecane dzienne spożycie dla dorosłych wynosi 100 mg.

Mechanizm działania w skrócie : Witamina B6 zapewnia organizmowi odpowiedni proces metabolizmu energetycznego zdolny do utrzymania równowagi wewnętrznej, jednocześnie regulując funkcjonowanie układu hormonalnego.

Jak stosować Fast Burn Extreme

Ten produkt jest sprzedawany w butelkach po 60 kapsułek.

Zalecana porcja to od 2 do 4 kapsułek dziennie, w zależności od masy ciała. Kapsułki należy popić około 300 ml wody.

 • Dla osób ważących mniej niż 85 kg: 2 kapsułki raz dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem lub treningiem.
 • Dla osób o wadze powyżej 85 kg: 2 kapsułki dwa razy dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem lub treningiem.

Kup Fast Burn Extreme

Fast Burn Extreme jest sprzedawany bezpośrednio online za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej w cenie 49,00 € za butelkę. Dwie dodatkowe oferty pozwalają obniżyć cenę produktu przy zakupie większej ilości.

site officiel du produit

Dostępne są 3 metody płatności: przy odbiorze, kartą kredytową lub Sofort (system najczęściej używany w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Belgii) lub przelewem bankowym.

W przypadku niezadowolenia dostępna jest 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Skutki uboczne i środki ostrożności dotyczące stosowania związane z Fast Burn Extreme

Fast Burn Extreme nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób cierpiących na choroby układu krążenia lub nadwrażliwość na kofeinę. Jest również przeciwwskazany dla osób z wysokim ciśnieniem krwi i przyjmujących leki przeciwzakrzepowe.

Podobnie jak w przypadku wszystkich suplementów diety, nie zaleca się przekraczania zalecanej dziennej dawki.

Szczególne ostrzeżenie dotyczy wysokiej zawartości kofeiny (200 mg na porcję – 2 kapsułki). Należy uważać, aby nie mieszać go z innymi produktami zawierającymi kofeinę. Ważne jest również kontrolowanie spożycia kofeiny w ciągu dnia, aby uniknąć niepożądanych skutków przedawkowania, takich jak nudności, bezsenność, pobudzenie, zaburzenia rytmu serca i rozdrażnienie.

Wreszcie, produkt ten nigdy nie powinien być traktowany jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety lub zdrowego stylu życia.

Nasza opinia o Fast Burn Extreme

Fast Burn Extreme wydaje się być całkiem udanym produktem, jeśli wierzyć danym zebranym na niektórych forach, poświadczających, że liczba sprzedanych sztuk przekroczyła 100 000 U.

Zauważyliśmy również kilka dość długich wątków dyskusyjnych w sieciach społecznościowych. Niemniej jednak uważamy, że warto wypróbować ten produkt. Oto nasze podsumowanie mocnych i słabych stron, które podkreśliliśmy pod koniec naszego badania.

PLUSY

 • Identyfikowalny producent i dostępne dane kontaktowe;
 • Naturalne składniki o uznanym działaniu odchudzającym;
 • Brak dopingu lub zakazanych substancji (odpowiedni dla entuzjastów fitness i kulturystyki);
 • Nieotwarte opakowanie można zwrócić w ciągu 90 dni w celu uzyskania zwrotu pieniędzy.

MINUSY

 • Tylko zakup online (może być wadą dla niektórych typów kupujących);
 • Produkt nie został jeszcze przetestowany przez żadną organizację ani oficjalny organ.

Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)