Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Wysłany przez René Ronse

Custom Keto Diet, Opinie, Porady, Pułapki... Ujawniamy wszystko!

Zaktualizowano 12 września 2023.
Ocena: 3.5/5. (2 opinie)
Please wait...

Pełna analiza Custom Keto Diet

Custom Keto Diet

Nazwa produktu : Custom Keto Diet

Marka : CustomKetoDiet

Odpowiedzialny : Pani Rachel Roberts

Strona internetowa : yourcustomplan.com

Język : Polski

Krótki opis : Indywidualny plan diety ketonowej.

Cena : €37.00

Format : Strefa członkowska online.

Dostawa : Natychmiastowy dostęp

Gwarancja : 60 dni (100% zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia)

Opis Indywidualna dieta ketonowa:

“Custom KETO Diet” to kompleksowy 8-tygodniowy spersonalizowany plan diety ketonowej, który zapewnia dostosowany plan działania oparty na Twoim ciele, stylu życia, celach i kubkach smakowych!

Ocena Custom Keto Diet :

“Custom KETO Diet” to 8-tygodniowy spersonalizowany plan diety keto zaprojektowany specjalnie, aby pomóc ci osiągnąć cel wagi w rozsądnych ramach czasowych.

Różnica między tą niestandardową dietą ketonową a jakimkolwiek innym przewodnikiem po keto polega na tym, że jest to indywidualny plan posiłków ketogenicznych dostosowany do sytuacji, ciała, gustów i celów.

Stosując spersonalizowaną dietę, system ten gwarantuje stałą utratę wagi przy maksymalnym komforcie i bez efektu jo-jo!

Ale najpierw :

Czym jest KETO, Keto lub dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna to dieta o bardzo niskiej zawartości cukru, w której węglowodany zastępowane są lipidami (naturalnymi tłuszczami). Gdy tłuszcz zostanie zmetabolizowany, tworzy stan ketozy odżywczej, podczas której tłuszcz staje się głównym materiałem wykorzystywanym przez organizm do wytwarzania energii.

Spalanie tkanki tłuszczowej w ten sposób prowadzi do szybkiego odchudzania!

Nie ma wątpliwości, że dieta ketonowa to zdrowy i bardzo skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Jednak nie każdy osiąga niesamowite rezultaty, a powodem jest to, że ludzie są różni, mają zupełnie inny styl życia, pragnienia i nawyki. “Custom Keto Diet” wzięła pod uwagę wszystkie te czynniki, aby opracować spersonalizowany plan żywieniowy, który jest unikalny dla Ciebie, zapewniając stały i optymalny postęp dzięki diecie ketogenicznej dostosowanej do Twojej sytuacji i upodobań.

Czym jest dieta Custom KETO?

Custom Keto Diet
Jak już zapewne wiesz, Custom Keto Diet to spersonalizowana 8-tygodniowa metoda odchudzania oparta na diecie ketogenicznej.

Twórcą tej metody jest Rachel Roberts, ekspert fitness. Odkryła ona tę dietę dzięki badaniom i opracowała ją z pomocą najlepszych szefów kuchni, dietetyków i profesjonalnych trenerów osobistych.

Ten wybór diety obejmuje naturalną metodę umożliwiającą trwałą utratę wagi przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia dzięki łatwym do przestrzegania spersonalizowanym przepisom keto.

Plan dietetyczny zawiera liczne przepisy nie tylko promujące spalanie tkanki tłuszczowej, ale także uczące zdrowego odżywiania.

Zawiera również porady żywieniowe, wielkości porcji i kroki, które należy wykonać w zależności od celów, które chcesz osiągnąć, preferencji żywieniowych, aktualnej wagi i stylu życia.

Pomoże ci poprawić codzienną rutynę i uzyskać zdrowe ciało!

“Custom keto diet” zawiera mnóstwo dodatkowych materiałów umożliwiających kontynuowanie diety nawet po upływie 8 tygodni, w tym książki kucharskie i cenne dodatkowe informacje na temat przejścia na ketogeniczny styl życia.

Jak to działa?

Dzięki “Custom Keto Diet” cała praca jest wykonywana za Ciebie. Otrzymujesz 8-tygodniowy plan posiłków keto, który jest dostosowany do twoich konkretnych potrzeb.

Wszystko zaczyna się od szybkiego i łatwego kwestionariusza online, w którym wybierasz płeć, styl życia, preferencje żywieniowe i wymiary ciała. Następnie program bierze to wszystko pod uwagę, aby zaoferować spersonalizowane podejście do odchudzania poprzez 8-tygodniowy plan posiłków keto.

Każdego dnia otrzymasz przepis na śniadanie, obiad, kolację i przekąski z odpowiednimi porcjami do spożycia dla każdego posiłku w oparciu o osobiste preferencje i cele, które ustaliłeś na początku.

Wszystkim posiłkom towarzyszą informacje żywieniowe wyjaśniające, dlaczego zostały wybrane. Ma to pomóc w zrozumieniu diety, a nie tylko w jej przestrzeganiu. Ułatwia to kształtowanie nowych zdrowych nawyków, które można kontynuować długo po zakończeniu 8 tygodni.

Jakie są główne korzyści?

Główne zalety diety Custom Keto to :

 – Utrata wagi bez powrotu do utraconych kilogramów po zakończeniu kuracji!
 – Pomoc w osiągnięciu i utrzymaniu zdrowej wagi!
 – Stymulacja funkcji mózgu!
 – Pomoc w zarządzaniu lub nawet odwróceniu cukrzycy!
 – Zmniejszenie ryzyka chorób serca!
 – Poprawić samopoczucie psychiczne!
 – Zapobiegać i zwalczać niektóre rodzaje chorób!
 – Poprawiają zdrowie i zaburzenia jelitowe!
 – Pozwalają jeść fast foody!
 – Budują zdrowy styl życia na dłuższą metę!
 – Bądź prosty i łatwy do naśladowania!

Dodatkowe informacje :

Custom Keto Diet
Możesz spersonalizować swój plan diety podczas rejestracji, ale możesz również dostosować go w dowolnym momencie ze swojej strefy członkowskiej!

Dla zainteresowanych uwzględniono również fast food. Ten plan keto pozwala zatem na włączenie miejsc takich jak McDonald’s, Subway, Burger King, KFC itp.

Przerywany post można również łatwo włączyć do Custom KETO Diet!

Wady niestandardowej diety ketonowej:

“Custom Keto Diet” nie jest dietą cud, która pozwala schudnąć bez wysiłku, jest to dieta ketogeniczna, która wymaga wysiłku i poświęceń!

Diecie ketogenicznej czasami towarzyszą niepożądane efekty, powszechnie znane jako “grypa ketogeniczna”, które mogą obejmować bóle głowy, uczucie głodu, spadek energii lub problemy z koncentracją… (Problemy te zazwyczaj znikają po dwóch tygodniach).

Diety ketogeniczne nie są zalecane kobietom w ciąży lub karmiącym piersią, osobom poniżej 18 roku życia oraz osobom cierpiącym na depresję, cukrzycę, problemy z wątrobą lub choroby nerek.

Wysokie spożycie tłuszczu może nasilać problemy zdrowotne układu sercowo-naczyniowego!

Jeśli masz jakiekolwiek obawy zdrowotne lub najmniejsze wątpliwości, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety ketogenicznej.

Reputacja niestandardowej diety ketogenicznej:

Pomimo tego, że dieta Custom Keto jest dość nowa, cieszy się już dość dobrą reputacją w Stanach Zjednoczonych, z wieloma pozytywnymi referencjami odnoszącymi się do diety, która daje wyniki, gdy jest poważnie przestrzegana.

Wnioski dla Custom Keto Diet :

“Zgodnie z informacjami zebranymi w Internecie, Custom Keto Diet wydaje się być skuteczną metodą odchudzania, która oprócz umożliwienia utraty wagi, powinna również zapobiegać jej ponownemu przybraniu po zakończeniu diety!

Należy jednak pamiętać o wadach wymienionych powyżej przed rozpoczęciem tej przygody!

Oficjalna strona internetowa : yourcustomplan.com

Przejdź na oficjalną stronę : Custom Keto Diet


Udostępnij ten artykuł!

Recenzje i referencje konsumentów

Zostaw odpowiedz


(*)