Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Kwas hialuronowy na naturalne powiększenie penisa

Zaktualizowano dnia 16 listopada 2023.

transapent pixel
strzykawka z kwasem hialuronowymZastrzyki z kwasu hialuronowego zdają się przyciągać coraz więcej osób poszukujących “utraconej” młodości! Według dr … Kwas hialuronowy to żel składający się głównie z wody, która pierwotnie występuje w naszym organizmie. To sprawia, że jest to naturalny produkt, który jest stosowany głównie w leczeniu oznak starzenia, które nasilają się wraz z upływem czasu.

Oprócz estetyki twarzy okazuje się, że kwas hialuronowy może być również stosowany w … penisie! Tak, jest to obecnie jedna z metod penoplastyki, która obiecuje dodatkowe centymetry na męskiej płci, zwłaszcza w szerokości.

Czym dokładnie jest kwas hialuronowy?

Według WikiPedia glikozaminoglikan, niepołączony z centralnym białkiem i szeroko rozpowszechniony w tkankach łącznych, nabłonkowych i nerwowych. Dla większości z nas to po prostu chińszczyzna. Wystarczy powiedzieć, że jest to cząsteczka obecna w tkance komórkowej, która zasadniczo służy do wypełniania przestrzeni międzykomórkowych i uczestniczy w nawodnieniu i spójności tkanek.

Jest to więc coś, co już w nas jest i wydaje się mieć bardzo znaczący wpływ na nieestetyczne ślady pozostawione przez starzenie się. Właśnie dlatego kwas hialuronowy jest nadal tak popularny w estetyce twarzy.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w penisa: czy to działa?

Aby dowiedzieć się więcej, poszukaliśmy w sieci sprawdzonych informacji. Wtedy natknęliśmy się na dr Richarda Diacakisa, który stosuje tę procedurę od ponad 5 lat.

Jeden z odcinków programu Révélations na kanale Numéro 23 odwiedził gabinet kosmetyczny eksperta, aby śledzić losy pacjenta, któremu wstrzyknięto kwas hialuronowy w części intymne. Diacakis twierdzi, że produkt jest nieszkodliwy, a efekty są natychmiast widoczne.

Średnica penisa zwiększa się o 3 do 4 centymetrów, co według słów lekarza stanowi “wizualne podwojenie”. Pod koniec programu pacjent potwierdza te wyniki z uczuciem radości i odnowionej pewności siebie, pod koniec operacji trwającej około sześćdziesięciu minut.

Czy kwas hialuronowy jest magicznym lekarstwem na powiększenie penisa?

Jak pokazują wszystkie informacje, które udało nam się znaleźć w sieci, powiększenie penisa za pomocą tej procedury jest odczuwalne w szerokości narządu. W rzeczywistości zastrzyki te rozkładają się bardziej w kierunku rozmiaru penisa, co wcale nie jest bez znaczenia.

Podczas gdy ogólna średnia wynosi od 13 do 18 centymetrów długości i około 4 centymetrów średnicy, pewna część mężczyzn nadal uważa, że ma małego penisa! Ta kontrowersja dotycząca rozmiaru penisa będzie nadal prześladować dyskusje i zawsze będzie źródłem niezadowolenia.

Richard Diacakis Kwas hialuronowy

Zdjęcie źródłowe : YouTu.be

W 2013 roku 27-letni Sébastien złożył skargę po operacji, podczas której specjalista użył kwasu hialuronowego.

Przeczytaj artykuł TUTAJ: LINK

Czytając artykuł, wydaje się jasne, że wstrzyknięcie tego kwasu do penisa jest przeciwwskazane!

Naprawdę nie wiemy już komu wierzyć…

Podczas gdy wspomniany lekarz stanowczo broni stosowania kwasu hialuronowego jako standardowej procedury, prawnik Sébastiena uważa inaczej. Wydaje się jednak, że kwestionowane są kompetencje techniczne lekarza. Ciąg dalszy nastąpi…

Co sądzimy o zastrzykach z kwasu hialuronowego w celu powiększenia penisa?

Ze względu na jego naturalne pochodzenie (biotechnologiczny proces fermentacji z wykorzystaniem grzebieni kogutów) uważamy, że stosowanie kwasu hialuronowego ma solidne poparcie naukowe. Ma on pozostawać w organizmie przez okres od 3 do 12 miesięcy, ponieważ jest automatycznie resorbowalny.

Nie jesteśmy jednak zwolennikami stosowania zabiegów chirurgicznych, inwazyjnych lub innych, w celu powiększenia penisa. Nic nie przebije prawdziwie naturalnego procesu, który nie zagraża zdrowiu ani życiu zainteresowanych. Leczenie oparte na zdrowym stylu życia seksualnego, zdrowej, zbilansowanej diecie i walce z wszelkimi czynnikami zakłócającymi (stres, przepracowanie itp.) jest nadal najlepszym rozwiązaniem.

Zobacz również nasz artykuł na blogu: Naturalne zwiększanie libido poprzez jedzenie.

Jeśli mielibyśmy doradzić ci alternatywy dla tego typu operacji, która jest zarówno kosztowna, jak i ryzykowna, byłoby to skorzystanie z dwóch alternatyw:

W obu przypadkach zachęcamy do dokonania właściwego wyboru rozwiązania, które ma najwięcej opinii użytkowników. Wiele produktów na rynku wykorzystuje niepokój ludzi, aby wyciągnąć od nich pieniądze.


Udostępnij ten Artykuł!