Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Czy można naturalnie zwiększyć libido poprzez jedzenie?

Zaktualizowano dnia 4 listopada 2023.

transapent pixel
Zwiększ swoje libido naturalnieJeśli chcesz naturalnie zwiększyć swoje libido i nie możesz znaleźć żadnych tabletek, które działają, lub jeśli po prostu nie chcesz brać leków, możesz zwrócić się do jedzenia, aby zwiększyć swoją wydajność! Tak, potencja seksualna to nie tylko tabletki i kremy, ale także jedzenie. Co więc najlepiej jeść, aby poprawić swoje libido i sprawność seksualną?

Nie ma tylko jednego, a to sprawi, że wiele osób będzie szczęśliwych! Dla tych z panów, którzy chcieliby poprawić swoją sprawność seksualną, jednocześnie zmieniając swoją dietę, oto (niewyczerpująca) lista produktów spożywczych, które powinieneś poważnie rozważyć, jeśli chcesz naturalnie zwiększyć swoje libido.

Pokarmy naturalnie zwiększające libido, znacznie więcej niż smakowy orgazm!

Afrodyta

Afrodyta, bogini miłości i … seksu! seksu!

Kiedy jesz naprawdę smaczne i pyszne potrawy, które są również w stanie naturalnie zwiększyć twoje libido, to tak, jakbyś dwukrotnie osiągnął siódme niebo; raz jedząc i raz, hummm, widzisz….

W rzeczywistości, jedzenie, oprócz tego, że jest biologiczną koniecznością, jest dla wielu ludzi ćwiczeniem równie sensacyjnym jak uprawianie miłości. Różne smaki, różne tekstury jedzenia, naprzemiennie gorące i zimne, słodkie i pikantne… to wszystko jest prawdziwą aktywnością, która jest równie ekscytująca, co pożywna.

Dla najbardziej łakomych z nas stół pełen różnych potraw jest jak orgia jedzenia, w której wszystko jest dozwolone. Ale uwaga na odstępstwa! Nie chcemy tutaj przytyć: chcemy poprawić naszą erekcję poprzez jedzenie.

Czy możliwe jest naturalne zwiększenie libido poprzez jedzenie?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że niektóre rodzaje żywności mają właściwości afrodyzjakalne. A mówiąc o Afrodycie, bogini miłości i seksu, pamiętasz słynny obraz przedstawiający ją wyłaniającą się z muszli owoców morza? Cóż, to była ostryga… Czy to ci czegoś nie przypomina? Oto krótka lista produktów spożywczych, które mogą pomóc Ci zwiększyć libido w zdrowy sposób i zapewnić Ci znacznie lepsze wyniki w łóżku!

Ostryga

Zwiększ swoje libido naturalnie dzięki ostrygomOstrygi są praktycznie najstarszym afrodyzjakiem stosowanym przez ludzi i nie jest to zwykły zbieg okoliczności: są bardzo bogate w cynk, pierwiastek śladowy niezbędny do dojrzewania płciowego. U mężczyzn. Cynk wydaje się mieć znaczący wpływ na produkcję testosteronu, dobrze znanego hormonu, który stymuluje pożądanie seksualne zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.

Ale ostrygi to nie tylko cynk: zawierają również jod, kwasy Omega-3, dopaminę i inne mikroelementy o interesującym działaniu.

6 przeciętnych ostryg dostarcza około 45 mg cynku, podczas gdy minimalna zalecana dzienna dawka wynosi 11 mg/dzień.

Anegdota: Mówi się, że słynny włoski uwodziciel Casanova rozpoczynał swoje posiłki od zjedzenia tuzina ostryg!

Czosnek

Naturalne zwiększenie libido dzięki czosnkowiChociaż trudno jest połączyć nieprzyjemny zapach z pożądaniem seksualnym, czosnek jest pokarmem o udowodnionych właściwościach afrodyzjakalnych!

W rzeczywistości nie ma w tym nic magicznego: czosnek zawiera allicynę, substancję czynną odpowiedzialną za rozszerzanie naczyń krwionośnych, zwłaszcza w penisie. Jest to więc dobry produkt spożywczy.

Aby obejść problem nieprzyjemnego zapachu, w sprzedaży dostępne są kapsułki z naturalnym, skoncentrowanym ekstraktem z czosnku. Istnieją również suplementy diety zawierające między innymi czosnek.

Awokado

Naturalne zwiększenie libido dzięki awokadoOwoc, który kształtem przypomina jądra! W języku Azteków owoc ten nazywany był “ahuacatl”, co dosłownie oznacza “drzewo jąder”.

I po raz kolejny nie jest to przypadek: awokado zawiera tak wiele składników odżywczych, które poprawiają krążenie krwi i mają dobry wpływ na poziom testosteronu we krwi. Awokado jest bogate w kwas foliowy, potas i witaminy B6, E i C.

Migdał

Naturalnie zwiększ swoje libido dzięki migdałomMigdały, będące kolejnym potwierdzonym źródłem cynku, są zalecanym pożywieniem dla każdego mężczyzny dążącego do dobrego zdrowia seksualnego.

Są one bogate w dobre kwasy tłuszczowe, selen i witaminę E i są doskonałe dla ogólnego stanu zdrowia.

Migdały są więc dobrym towarzyszem dla mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją wydajność pod kołdrą.

Seler naciowy

Seler naturalnie zwiększa libidoPodobnie jak czosnek, jest to kolejna przyprawa, którą niewiele osób uważa za skuteczny afrodyzjak. Jest to dobre źródło witamin i składników odżywczych zwiększających libido.

Sekret? Zawiera androsteron, bezwonny hormon, który działa jak feromon, który kobiety mogą wyczuć poprzez męski pot.

Interesujące, prawda? Możesz jeść świeży, surowy seler w sałatkach lub nawet w soku. W rzeczywistości wydaje się, że sok z selera jest bardziej skuteczny, zwłaszcza przed dokonaniem czynu.

Banan

Naturalne zwiększenie libido dzięki bananomBanany są bogate w bromelainę, enzym znany z pobudzania pożądania seksualnego i zwalczania impotencji u mężczyzn.

Są doskonałym źródłem potasu i witamin z grupy B, w tym ryboflawiny, która może poprawić poziom energii w organizmie.

Nie trzeba pokazywać, jak jeść banany!

Czy można więc naturalnie zwiększyć libido poprzez jedzenie?

Odpowiadając na nasze pierwotne pytanie: TAK, żywność naturalnie zwiększająca libido działa. Nasza powyższa lista jest daleka od kompletności i niestety nie będziemy w stanie dać ci pełnego obrazu.

Jednak rozsądnie byłoby zacząć od ponownego rozważenia tych popularnych pokarmów, aby zobaczyć je w nowym świetle.

Warto również zauważyć, że istnieje wiele suplementów diety zawierających naturalne ekstrakty, które mogą być bardzo korzystne dla zdrowia seksualnego.


Udostępnij ten Artykuł!