Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Corinne Kepler

Spalacz tłuszczu: jak najlepiej go wykorzystać

Zaktualizowano dnia 30 października 2023.

transapent pixel
Spalacz tłuszczuSpalacz tłuszczu może być bardzo przydatny w odchudzaniu. Ale wśród setek produktów sprzedawanych online i w sprzedaży bezpośredniej, bardzo trudno jest znaleźć ten, który działa dla Ciebie. A nawet jeśli uda ci się znaleźć ten, który jest dla ciebie odpowiedni, nie możesz być pewien, że uzyskasz z niego jak najwięcej.

Aby wybrać najskuteczniejszy spalacz tłuszczu, zapoznaj się z naszą listą zatwierdzonych tabletek odchudzających. Ale aby dowiedzieć się, jak zoptymalizować jego działanie i odnieść sukces w utracie tłuszczu, który ci przeszkadza, oto 6 wskazówek, które należy przyjąć od razu.

1. Wybierz spalacz tłuszczu odpowiedni dla siebie

spalacz tłuszczuNie wszystkie spalacze tłuszczu mają takie same mechanizmy działania, a zatem nie wszystkie są ukierunkowane na te same cele. Oczywiście, nie o tym mówią reklamy, które widzisz w Internecie.

Wszystkie tabletki twierdzą to samo: ta tabletka odchudzająca stopi tłuszcz bez najmniejszego wysiłku z twojej strony.

Zachęcamy do spojrzenia poza reklamy na oficjalnych banerach internetowych, aby dowiedzieć się, jak działa każda pigułka i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Na przykład, jeśli twoja dieta nie jest naprawdę niezrównoważona, ale nie ruszasz się wystarczająco dużo, wybierz pigułkę opartą na phentermine. Z drugiej strony, jeśli twoja dieta jest zbyt tłusta, to potrzebujesz środka wychwytującego tłuszcz opartego na nierozpuszczalnym błonniku. A jeśli wreszcie masz problem z kontrolą apetytu, wybierz spalacz tłuszczu zawierający hoodia gorondii….

2. Zsynchronizuj przyjmowanie spalacza tłuszczu z posiłkami

Jeśli nie stosujesz spalacza tłuszczu wyłącznie ze względu na jego działanie energetyzujące przed sesją sportową, spróbuj zsynchronizować przyjmowanie tabletek z posiłkami.

Ponieważ spalacze tłuszczu często mają działanie hamujące apetyt, spróbuj zażyć tabletkę, gdy nie masz zaplanowanego od razu posiłku. W ten sposób unikniesz podjadania, a gdy znów poczujesz głód, nadejdzie czas na jedzenie!

Kilka spalaczy tłuszczu należy przyjmować dwa razy dziennie. Zalecamy przyjmowanie jednej tabletki przed sesją treningową i drugiej, gdy zwykle jesteś najbardziej głodny w ciągu dnia.

3. Brak pokusy po spalaczu tłuszczu

Jeśli trudno ci oprzeć się niektórym pokarmom, nie powinieneś się na nie narażać, nawet po zażyciu najpotężniejszego spalacza tłuszczu na świecie. Pokusa z pewnością weźmie górę i nie będziesz w stanie oprzeć się chęci podjadania.

Nie zapominaj, że spalacz tłuszczu jest po to, aby pomóc Ci kontrolować swoje zachcianki i wyimaginowane uczucie głodu.

4. Nie przyjmuj spalacza tłuszczu po godzinie 18:00.

spalacz tłuszczuŻaden spalacz tłuszczu o działaniu stymulującym lub termogenicznym nie powinien być przyjmowany po godzinie 18:00. Jeśli twoja pigułka zawiera kofeinę lub inny środek pobudzający (co często ma miejsce) i zażyjesz ją po 18:00, czeka cię długa noc bezsenności i frustracji.

Tak więc, chyba że zaplanowałeś wieczorny trening lub wiesz na pewno, że twój organizm toleruje stymulanty, weź pigułkę wieczorem.

Dobry sen jest niezbędny do utrzymania aktywnego metabolizmu, poprawy regeneracji po ćwiczeniach i regulacji apetytu następnego dnia.

Większość butelek zawiera ostrzeżenia i instrukcje dotyczące najlepszych pór przyjmowania tabletek odchudzających. Przeczytaj uważnie te informacje, a jeśli nie masz pewności, jak Twój organizm reaguje na stymulanty, zacznij od minimalnej zalecanej dawki.

Chcielibyśmy również skorzystać z okazji, aby podzielić się kolejnym odkryciem brytyjskich naukowców na temat korzystnego wpływu kofeiny (w umiarkowanych dawkach) w spalaczach tłuszczu (Źródło: NCBI School of Sport and Exercise Sciences, University of Birmingham, Birmingham, UK. Jeukendrup AE, Randell R. Obes Rev. 2011 Oct; 12(10) : 841-51. doi : 10.1111/j. 1467-789X.2011.00908.x)

5. Od czasu do czasu zrób sobie przerwę

Jeśli zamierzasz przyjmować spalacz tłuszczu przez długi czas, powinieneś mieć świadomość, że po pewnym czasie substancje czynne zawarte w pigułce nie będą już miały takiego samego efektu.

Twoje ciało nieustannie się uczy. Z czasem nauczy się opierać działaniu tabletek i staną się one coraz mniej skuteczne. Przekonasz się, że musisz przyjąć większą dawkę, aby uzyskać zwykły efekt.

Aby przerwać ten cykl, należy od czasu do czasu robić przerwy, podobnie jak w przypadku diety niskokalorycznej. Tydzień lub dwa bez spalacza tłuszczu mogą być bardzo przydatne pod względem długoterminowej skuteczności.

6. Spożywaj wystarczającą ilość białka wraz ze spalaczem tłuszczu

Nasza ostatnia wskazówka dotycząca maksymalnego wykorzystania efektów spalacza tłuszczu i bezpiecznego odchudzania dotyczy potrzeby przyjmowania wystarczającej dawki białka w połączeniu z tabletkami odchudzającymi w celu zachowania masy mięśniowej.

Na rynku dostępnych jest kilka spalaczy tłuszczu, które mają prawdziwy efekt tłumienia apetytu. Przyjmując je, automatycznie zmniejszasz dzienne spożycie kalorii, a jeśli nie przyjmujesz wystarczającej ilości białka, po pewnym czasie masa mięśniowa zacznie topnieć.

Aby temu zapobiec, musisz upewnić się, że spożywasz wystarczającą ilość białka, nawet jeśli nie jesteś głodny. Możesz ograniczyć spożycie cukrów i tłuszczów, ale nie białek.

Przestrzegając tej zasady, schudniesz, zachowując silne, dobrze wyrzeźbione mięśnie. Z pewnością nie wolisz “głodującego” wyglądu tych gwiazd, które tracą tłuszcz i mięśnie.

Ostatnia wskazówka dotycząca utraty wagi za pomocą spalacza tłuszczu

Aby schudnąć, trzeba być głodnym… Ale nie musisz być głodny przez cały dzień. Należy tu wyznaczyć cienką granicę.

Aby schudnąć, musisz podjąć wysiłek, ale nie musisz cierpieć codziennego męczeństwa przez wiele miesięcy. Spalacz tłuszczu może zapewnić prawdziwą pomoc w tym zakresie.

Jeśli połączysz spalacz tłuszczu odpowiedni dla siebie ze zdrową, zbilansowaną dietą i minimalną ilością ćwiczeń fizycznych, istnieje duża szansa, że w końcu będziesz w stanie zrzucić zbędne kilogramy i odzyskać dobrą sylwetkę i samopoczucie.


Udostępnij ten Artykuł!