Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Corinne Kepler

Najlepsze tabletki na odchudzanie istnieją naprawdę!

Zaktualizowano dnia 24 listopada 2023.

transapent pixel
najlepsze tabletki odchudzające WprowadzenieCzy najlepsza tabletka na odchudzanie istnieje już na rynku? Wśród mnóstwa produktów dostępnych w aptekach i drogeriach, zarówno fizycznych, jak i internetowych, każda pigułka szczyci się najbardziej obiecującymi zaletami, ogłaszając się pigułką nr 1. Nie ma wątpliwości, że większość z was chce w to uwierzyć, ale nie jest to łatwe do zrobienia.

Prawie każdy marzy o zrzuceniu kilku kilogramów na raz i to bardzo szybko! Ale każdy też wie, gdzieś w środku, że to byłaby magia i że nie ma magicznego lekarstwa.

Właśnie przeczytałem artykuł redakcyjny, w którym Dr OZ otwiera najnowszy numer swojego magazynu “The Good Life” pytaniem o najlepszą pigułkę na odchudzanie, wśród innych celów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co myśli ten słynny lekarz, poniżej przedstawiam podsumowanie.

The najlepsza pigułka odchudzająca nie jest… pigułka!

Dr Oz The Good Life czerwiec 2017Według dr Mehmeta Oza najlepsza pigułka na odchudzanie to rzeczywistość, która faktycznie istnieje. Według tego chirurga serca i profesora Uniwersytetu Columbia jest to pigułka, która :

  • zmniejszyć ryzyko chorób serca o jedną trzecią ;
  • poprawić uczenie się, krytyczne myślenie i ocenę sytuacji
  • zapewnić lepszą jakość snu;
  • odżywia mięśnie, w tym serce, poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych;
  • zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego i piersi;
  • regulują ciśnienie krwi, obniżając je o 19%;
  • zwalczają depresję;
  • pomagają utrzymać zdrową, stabilną i zrównoważoną wagę;
  • i wreszcie, dodać kilka lat do swojego życia!

Dr Oz jest pewien, że nie tylko byłbyś zdumiony, gdybyś dowiedział się, że taka pigułka istnieje, ale jest pewien, że chciałbyś zamówić dożywotni zapas! Jednak …

Najlepsza pigułka na odchudzanie naprawdę istnieje, ale w mniej “leczniczej” formie: ta pigułka to ĆWICZENIA!

L’ćwiczenia to najlepsza pigułka na odchudzanie!

Prawdopodobnie słyszałeś to wiele razy: ćwiczenia są dla ciebie dobre! Ale większość ludzi woli stosować tabletki odchudzające niż przechodzić przez “harówkę” związaną z aktywnością fizyczną.

Wiele osób nienawidzi ćwiczeń lub samej myśli o tym, że muszą je wykonywać. Ci sami ludzie czują się niezwykle winni, jeśli nie ćwiczą. Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje? Dzieje się tak tylko dlatego, że postrzegasz tę aktywność jako karę nałożoną na ciebie przez kogoś obcego. Najwyższy czas zmienić swój punkt widzenia i spojrzeć na ćwiczenia z zupełnie innej perspektywy!

Jak sprawić, by ćwiczenia stały się najlepszą pigułką na odchudzanie?

Zgódźmy się, że zmiana punktu widzenia na temat aktywności, której unikałeś przez długi czas, nie jest łatwa. Ale na szczęście specjaliści tacy jak nasz drogi Oz zawsze wiedzą, jak nam to ułatwić. Oto pięć najważniejszych wskazówek, które sprawią, że Twoja przyszła aktywność fizyczna będzie najlepszą pigułką na odchudzanie!

Pamiętaj, że “aktywny” oznacza “ćwiczący”!

Nie musisz ubierać się w obcisły spandex, aby ćwiczyć! Wszystko, co musisz zrobić, to ruszać się więcej, w dobrym nastroju i w najprostszy możliwy sposób. Zamień podróż samochodem do ulubionego, odległego centrum handlowego na energiczny spacer do małego sklepiku na rogu. Rób pranie, rozmawiając przez telefon, zamiast leżeć i rozmawiać ze znajomymi online. Niech żyje wielozadaniowość, która łączy czynności manualne z “intelektualnymi”!

Krótkie ćwiczenie dla kobietZrób pierwszy krok, nie zastanawiając się nad tym zbyt długo!

Nie czekaj na inspirację, aby zacząć: dla większości z nas inspiracja pochodzi z rozpoczęcia robienia czegoś. Apetyt przychodzi wraz z jedzeniem, prawda? Zamiast spędzać dużo czasu na myśleniu o idealnej aktywności w ciągu dnia, po prostu ją wykonaj! Cokolwiek to jest, będzie to mała, konkretna czynność, która rozpali iskrę do przyjęcia nowego nawyku. Zacznij…

Nie komplikuj!

Ostatecznym powodem, dla którego ćwiczenia mogą być nudne, nie jest sama aktywność: to cała otoczka przed i po, która je otacza. Pakowanie torby na siłownię, branie drugiego prysznica tego samego dnia, długa podróż na siłownię… Wszystko to musi zniknąć, aby pozostało tylko to, co najważniejsze. Spacerowanie, robienie pompek przed telewizorem podczas reklam, bieganie w ogrodzie z psem… To wszystko również jest ćwiczeniem.

Znajdź swoich “kumpli” do ćwiczeń!

Jeśli jesteś sam, ryzykujesz, że szybko się poddasz. Jeśli możesz znaleźć co najmniej dwóch innych przyjaciół, którzy mogą ulec pokusie wypróbowania najlepszej pigułki dietetycznej, tym lepiej! Bieganie z dwiema osobami jest świetne… bieganie z trzema lub więcej jest o wiele fajniejsze: pamiętaj, im więcej, tym weselej!

Wraz z przyjaciółmi możesz stworzyć małą zamkniętą grupę na swoim ulubionym komunikatorze lub aplikacji do czatowania, gdzie możesz wirtualnie poklepywać się po plecach, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę. Kilka innych aplikacji na smartfony, takich jak MyFitnessPal, oferuje członkostwo w społeczności innych osób, które niekoniecznie są Twoimi przyjaciółmi!

Zacznij tańczyć!

Na co czekasz, aby skompilować własną playlistę i rozpuścić włosy? Kogo tak naprawdę obchodzi, kim jesteś i jak wyglądasz! Ćwiczenia to nie tylko obowiązek atletycznych ruchów wpajanych przez umięśnionego instruktora: to także swobodny taniec, bez choreografii, ale taki, który celebruje twoją radość życia i maksymalne wykorzystanie najlepszej pigułki odchudzającej… za darmo!

Ostatnie słowo…

Muzyka do bieganiaPodsumowując, była to najlepsza pigułka odchudzająca, którą my, podobnie jak dr Oz, chcemy, abyś przyjmował z radością i dobrym humorem. Ćwiczenia, dalekie od stereotypu w wyobraźni wielu z nas, niekoniecznie są żmudną czynnością. Nie jest to również aktywność, która powinna być całkowicie oderwana od tego, co robimy w ciągu dnia: możemy się poruszać i cieszyć się nią, jednocześnie oddając się naszemu “poważnemu” życiu.

Jeśli nadal szukasz dobrych tabletek odchudzających, ponieważ nie lubisz ćwiczyć, spójrz na :

PhenQ :
PhenQ
“PhenQ to tabletki na odchudzanie, które łączą w sobie pozytywne efekty odchudzające kilku suplementów diety, aby osiągnąć optymalną utratę wagi!
Zobacz analizę i referencje na temat PhenQ!


Udostępnij ten Artykuł!