Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Zwiększ liczbę plemników: 5 technik, które działają!

Zaktualizowano dnia 4 listopada 2023.

piksel transapentalny
Plemnik wchodzący do komórki jajowejPlemniki nie są po to, by zakończyć udany stosunek seksualny. Jest tam przede wszystkim po to, by się rozmnażać.

Prawdą jest, że większość mężczyzn chciałaby zwiększyć objętość swojej spermy i mieć intensywne, obfite wytryski, aby zwiększyć swoje doznania podczas orgazmu, a także zaimponować swojej partnerce. Oczywiście, jeśli chcą ejakulować zewnętrznie, jest to również o wiele bardziej imponujące, z większym przepływem!

Ale teraz porozmawiajmy o młodych parach, które chcą mieć dzieci, tych, które robią wszystko, co w ich mocy, aby jak najlepiej wykorzystać dni płodne. Czy wiecie, panowie, że istnieje wiele rzeczy, które można zrobić, aby poprawić jakość i ilość spermy?

Kobieta może zajść w ciążę tylko przez kilka dni w miesiącu. Współżycie podczas tych dni płodnych może prowadzić do ciąży. Są jednak pary, które próbowały wszystkiego, aby mieć dziecko, bez powodzenia przez miesiące lub lata.

Oto kilka technik zwiększania rozmiaru i wartości płodności plemników podczas wytrysku.

Jakie techniki należy stosować, aby zwiększyć ilość spermy i poprawić płodność?

Nawet jeśli oboje partnerzy cieszą się dobrym zdrowiem, mężczyzna może poprawić swoją płodność za pomocą kilku prostych i dostępnych technik.

Krótko mówiąc, czy to dla przyjemności, czy dla prokreacji, poniższe porady przyniosą korzyści każdemu!

1  Unikaj przegrzanych jąder!

Aby produkować więcej plemników, jądra nie mogą być narażone na ciepło: medycyna mówi nam, że powinny one utrzymywać średnią temperaturę 35°C. Jeśli więc mężczyzna chce poprawić swoją płodność, powinien unikać obcisłych ubrań, takich jak dżinsy lub zbyt przylegająca bielizna.

Korzystanie z laptopa jest bardzo niebezpieczne dla jąder. Mężczyźni, zwłaszcza ci w wieku rozrodczym, mają irytujący zwyczaj opierania laptopów na kolanach lub brzuchu, co sprzyja przenoszeniu ciepła wytwarzanego przez laptopa na całe ciało i oczywiście na genitalia, powodując hipertermię moszny.

Innym złym nawykiem, którego należy unikać, a który przyczynia się do zmniejszenia i osłabienia męskiej płodności, jest siedzenie na krześle przez długie godziny.

Przede wszystkim nie należy myśleć, że niewielki wzrost temperatury spowodowany tymi złymi nawykami jest nieistotny. Wszelkie wahania temperatury w górę mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie plemników i ogólną płodność.

2  Rzuć palenie, aby produkować więcej!

Zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet, obowiązuje ta sama zasada: palenie zmniejsza płodność. Badania wykazały, że plemniki mężczyzny, który pali, w porównaniu z plemnikami osoby niepalącej, tracą pod względem zwinności i liczby plemników zawartych w męskim nasieniu.

3  Kontroluj swoją wagę!

Naukowo i medycznie uznano, że bardzo szczupli mężczyźni mają gorszą spermę niż mężczyźni o normalnej wadze. Dlatego mężczyźni, którzy chcą poprawić swoją płodność i mieć więcej plemników, powinni – w zależności od swojej wagi początkowej – starać się być w dobrej formie i mieć w miarę normalną wagę.

4  Stosuj zdrową dietę i ćwicz!

Dieta odgrywa kluczową rolę w składzie spermy. Mężczyźni, którzy spożywają więcej witamin, piją bardzo mało alkoholu i często się ruszają, generalnie produkują więcej plemników, a zatem mogą łatwiej począć dziecko bez komplikacji.
Z drugiej strony, należy zwrócić szczególną uwagę na spożycie produktów na bazie soi. Produkty te mają negatywny wpływ na płodność. Alkohol również powinien być spożywany z umiarem. Zasadniczo należy unikać jego nadmiaru!

5  Kochaj się regularnie!

Oprócz znanych korzyści dla układu odpornościowego i stanu psychicznego, regularne współżycie poprawia jakość nasienia. Pary, które zdecydowały się na dziecko, powinny zatem kochać się regularnie, zwłaszcza w czasie dni płodnych kobiety. Nie martw się, w końcu się uda.

Wzmocnij ją za pomocą naturalnych rozwiązań

Nie brakuje rozwiązań na zwiększenie nasienia. Sztuczka polega na znalezieniu tych, które najlepiej pasują do Twojego profilu. Nie wahaj się wybrać tych, które wydają się najbardziej skuteczne, a na pewno zwiększysz nie tylko produkcję nasienia, ale także pewność siebie.

W w sekcji Virility Solutions znajdziesz produkty, które dokładnie oceniliśmy. Regularnie publikujemy wszystkie najnowsze produkty i informacje. Zapoznaj się z nimi, a na pewno się nie zawiedziesz…


Udostępnij ten Artykuł!