Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Zmień swój styl życia, aby poprawić swoją seksualność!

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Wysportowani mężczyźni
Lepsza erekcja… wielu mężczyzn od zawsze szuka rozwiązań swoich problemów seksualnych. Podczas gdy standardowe metody leczenia zaburzeń erekcji obejmują leki farmaceutyczne, pompki, a w niektórych przypadkach zabiegi chirurgiczne, wielu mężczyzn preferuje bardziej naturalne opcje. Co więcej, badania naukowe wykazały, że niektóre naturalne rozwiązania są skuteczne w zwalczaniu zaburzeń erekcji.

Ale czy możliwe jest naprawienie tego stanu bez korzystania z innych rozwiązań?

SpecialHomme twierdzi, że TAK… możliwe jest zwalczenie tego kłopotliwego stanu bez żadnych leków, zarówno chemicznych, jak i naturalnych. Poniżej przedstawiamy niektóre z nawyków, które należy zrewidować lub przyjąć, aby odzyskać twardą, długotrwałą erekcję!

Lepsza erekcja: co możesz zrobić już teraz

Naturalne ćwiczenia dla mężczyznW przypadku wielu mężczyzn zaburzenia erekcji są spowodowane lub nasilone przez styl życia. Oto kilka rzeczy, które naprawdę mogą pomóc:

  • Jeśli palisz, przestań. Jeśli trudno ci rzucić palenie, skorzystaj z pomocy. Wypróbuj dostępne na rynku metody leczenia oparte na nikotynie (takie jak guma nikotynowa lub plastry) lub zapytaj lekarza o leki na receptę, które mogą pomóc w rzuceniu palenia.
  • Schudnąć. Nadwaga może powodować – lub nawet pogarszać – zaburzenia erekcji.
  • Regularnie ćwicz. Może to wyleczyć podstawowe problemy, które odgrywają rolę w zaburzeniach erekcji. Ćwiczenia łagodzą stres, pomagają schudnąć i zwiększają przepływ krwi. Krótko mówiąc, ćwiczenia są zawsze dobre dla organizmu w ogóle, a dla ciał jamistych i gąbczastych w szczególności!
  • Poddaj się leczeniu uzależnienia od alkoholu lub narkotyków. Nadmierne spożycie alkoholu i stosowanie niektórych nielegalnych narkotyków może nasilać zaburzenia erekcji bezpośrednio lub powodując długotrwałe problemy zdrowotne.
  • Pracuj nad problemami w związku. W pierwszej kolejności popraw komunikację ze swoim partnerem. Następnie, jeśli to konieczne, rozważ konsultację ze specjalistami i poddanie się terapii dla par, jeśli masz trudności z samodzielną poprawą relacji.

Wciąż nie mogę stanąć na baczność! Co mogę z tym zrobić?

Tytoń i słaba erekcjaJeśli uważasz, że wszystkie te “domowe” rozwiązania nie rozwiązują twojego problemu z erekcją, być może nadszedł czas, aby udać się do specjalisty. Leczenie medyczne jest niezbędne, gdy problem ma podłoże fizyczne.

Pierwszą rzeczą, jaką zrobi lekarz, jest upewnienie się, że przechodzisz odpowiednie leczenie wszelkich problemów zdrowotnych, które mogą powodować lub nasilać zaburzenia erekcji.

Badania fizykalne mogą dostarczyć wielu wskazówek. Mogą one ujawnić problemy krążeniowe lub hormonalne lub inne nietypowe cechy samego penisa. Po badaniu fizykalnym można przeprowadzić testy laboratoryjne, które pomogą zdiagnozować przyczynę zaburzeń erekcji.

Nawet jeśli przyczyna jest fizyczna, a objawy są leczone medycznie, większość lekarzy zaleca mężczyznom cierpiącym na zaburzenia erekcji przyjęcie zdrowego stylu życia w celu przyspieszenia leczenia. Można również zalecić psychoterapię i zmianę zachowania.


Udostępnij ten Artykuł!