Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Wspólnie pokonajmy przedwczesny wytrysk!

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Mężczyzna i kobieta twarzą w twarzJak pokazują liczby, przedwczesny wytrysk jest jednym z głównych problemów seksualnych mężczyzn. Kiedy mężczyzna w związku doświadcza problemów z przedwczesnym wytryskiem, aktywność seksualna obojga partnerów zostaje poważnie zakłócona.

Ogólnie rzecz biorąc, prowadzi to do zaprzestania wszelkich relacji seksualnych, a nawet rozpadu pary, jeśli nic nie zostanie zrobione, aby położyć kres problemowi.

Zaburzenia przedwczesnego wytrysku można jednak przezwyciężyć, zwłaszcza gdy para pozostaje zjednoczona, w prawdziwym duchu zespołowym!

Dowiedzmy się teraz nieco więcej na ten temat…

Czym dokładnie jest przedwczesny wytrysk?

W dzisiejszych czasach terapeuci używają terminu przedwczesny wytrysk, gdy brak kontroli wytrysku psuje łatwość seksualną i dobre samopoczucie emocjonalne jednego z partnerów. Jednak wybór odpowiedniego momentu na wytrysk powinien być wykonalny dla wszystkich mężczyzn. Jeśli czujesz, że seks z twoim mężczyzną nie trwa wystarczająco długo i chciałabyś, aby wasza miłość trwała nieco dłużej, to trafiłaś we właściwe miejsce. Trafiłaś we właściwe miejsce, ponieważ od razu zajmiemy się tą kwestią.

Przede wszystkim, jeśli naprawdę chcesz mu pomóc, musisz zaakceptować sytuację swojego partnera. Bez względu na to, jak bardzo jesteś sfrustrowany, pamiętaj, że on musi być tak samo sfrustrowany jak ty, jeśli nie bardziej. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że dla mężczyzny niezwykle frustrujące jest to, że nie jest w stanie mieć całkowitej kontroli nad swoim ciałem, zwłaszcza w tym obszarze. Dla każdego mężczyzny penis jest symbolem dumy i męskości.

Przedwczesny wytrysk i miłość: przepis, który działa!

Co więcej, szczęście pary nieuchronnie zależy od ich szczęścia w łóżku. Mężczyźnie bardzo trudno jest zobaczyć, że nie jest w stanie zaspokoić swojej żony tak, jak by tego chciał. W rezultacie prawdopodobnie straci wszelką nadzieję na odzyskanie kontroli nad swoim ciałem i impulsami.

Niektórzy mężczyźni postrzegają przedwczesny wytrysk jako fakt z życia, a nie mały problem, z którym trzeba sobie poradzić. W końcu twój mężczyzna zacznie postrzegać ten mały problem jako nieodwracalny, co oczywiście nie jest korzystne dla waszej pary.
Seks w komunikacji między parami
W międzyczasie będziesz musiała zaakceptować stan “bezwarunkowej” i “bezinteresownej miłości”, ponieważ jedyną rzeczą, która może uratować twój związek jest tolerancja i wsparcie.

Pamiętaj, że aby pokonać przedwczesny wytrysk, należy dokonać zarówno zmian fizycznych, jak i psychologicznych. Jeśli będziesz zdeterminowana, by mu pomóc i w pełni się zaangażujesz, dasz sobie najlepszą szansę na rozwiązanie tego upierdliwego małego problemu!

Walka z przedwczesnym wytryskiem: mały plan działania!

Oto w skrócie trzy kroki, które musisz podjąć, aby przywrócić swoje życie seksualne na właściwe tory:

1. W ciągu najbliższych 4 do 5 miesięcy uzgodnij ze swoją partnerką, że będziecie pracować nad rozwiązaniem tego małego problemu. Skuteczna zmiana wymaga czasu i ten czas musi być mądrze wykorzystany! Zobaczysz, rezultaty powinny być całkiem interesujące. Przede wszystkim nie wywieraj presji ani na sobie, ani na partnerze. Zbyt duża presja i zbyt duże oczekiwania mogą mieć odwrotny skutek i być katastrofalne w skutkach.

2. W nadchodzącym tygodniu radzimy porozmawiać o wszystkim, aby dowiedzieć się, co partner naprawdę myśli o tej sytuacji! Rozmowa pozwoli Ci lepiej zrozumieć jego potrzeby, a także Twoje własne.

  • Zidentyfikuj czynniki prowadzące do przedwczesnego wytrysku;
  • Oceń sytuację z całą jasnością i spróbuj określić, co odpowiada obu stronom, aby wszyscy byli zadowoleni;
  • Wzmocnij swoje partnerstwo, aby skutecznie poradzić sobie z problemem!

3. Pod koniec waszego przedsięwzięcia powinniście być w stanie stworzyć duchową i fizyczną synergię, która niekoniecznie jest związana z obowiązkowym orgazmem. Gra wstępna jest dobrym sposobem na osiągnięcie tego celu.

  • Zastosuj to, co wcześniej uzgodniliście z korzyścią dla wszystkich.
  • Cieszcie się sobą bez skrępowania, niewypowiedzianych słów czy tabu.

Od teraz, po tych kilku wskazówkach, powinieneś być w doskonałej harmonii ze swoim partnerem, zarówno z fizycznego, emocjonalnego, jak i duchowego punktu widzenia. Wasze relacje fizyczne staną się jeszcze bardziej namiętne i intensywne!


Udostępnij ten Artykuł!