Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Unikaj tych pokarmów, aby uzyskać dobrą erekcję!

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
pistolet na jedzenie

Wiele produktów spożywczych ma korzystny wpływ na nasz organizm. A jeśli chodzi o naszą sprawność seksualną, natura ma dla nas wiele niespodzianek.

Jednak podczas gdy niektóre produkty poprawiają wydajność, inne są prawdziwym ryzykiem, którego należy unikać!

W dalszej części tego artykułu przyjrzymy się żywności, której należy unikać, jeśli chcesz mieć dobrą erekcję…

1  Parówki!

Hot dogi, a co za tym idzie, wszystkie formy fast foodów, są pełne tłuszczu, który trafia prosto do żył i blokuje je. Możesz sobie wyobrazić, co dzieje się później: krew zwalnia, gdy przez nie przepływa. Sekretem dobrej erekcji jest dobre krążenie krwi.

2  Guma do żucia!

Martwienie się o nieświeży oddech to dobra rzecz: Twoja partnerka prawdopodobnie ucieknie, jeśli masz nieświeży oddech! Ale musisz być ostrożny, ponieważ guma do żucia (zwłaszcza miętowa) ma zły wpływ na testosteron! Tak przynajmniej twierdzą niektóre badania. Wszyscy wiemy, jak ważny jest testosteron dla męskiego libido. Przemyśl więc swoje nawyki i sprawdź, co żujesz!

3  Napoje bezalkoholowe!

Oprócz gazów, które te produkty powodują w naszych żołądkach i jelitach, wpływają one również na nasz testosteron. Wydaje się również, że mają zły wpływ na jakość plemników, tych małych stworzeń tak drogich każdemu mężczyźnie!

4  Chipsy!

Podobnie jak hot dogi, chipsy zawierają zbyt dużo tłuszczu. Ale najbardziej niebezpieczną rzeczą w chipsach jest zawarta w nich sól, która atakuje nasze ciśnienie krwi. Rezultat: żegnaj dobra erekcjo!

5  Produkty sojowe!

Te pokarmy pobudzają produkcję żeńskiego hormonu estrogenu. Jeśli poziom tego hormonu u mężczyzny przekracza normę, wyobraź sobie, co dzieje się później! Nie jest to dobre dla nas, mężczyzn, ponieważ wpływa na nasze libido (lub pożądanie seksualne), a nawet zagraża naszej męskości.

6  Konserwy!

Zawierają duże ilości sodu. Co prawda jest to dobre rozwiązanie na szybki obiad. Ale to także dużo gazów, które osadzają się w żołądku, a tym samym wpływają na jakość libido. Jeśli mimo wszystko musisz je zjeść, namocz je w wodzie przez 20 minut, aby nieco zmniejszyć zawartość sodu.

7  Napoje energetyczne!

Mają natychmiastowy efekt dzięki dużej ilości cukru i kofeiny, które zawierają. Ma to jednak negatywny wpływ na późniejszą sprawność seksualną. Napoje te “wstrząsają” aktywnością organizmu, przez co są prawdziwym wrogiem dobrej erekcji.

8  Lody!

Deser zostawiamy oczywiście na koniec! Jest pyszny i bardzo orzeźwiający, ale nie jedz go przed aktywnością seksualną! Wiele składników sprawia, że czujesz się zmęczony i masz ciężki żołądek! Żegnaj libido! Z drugiej strony, nie ma nic lepszego niż pyszny mrożony deser po dobrej zabawie!

Aby uzyskać dobrą erekcję: podsumowanie

Niebezpieczne pokarmy dla dobrej erekcjiJakość spotkania seksualnego można łatwo zmienić poprzez spożycie pokarmu, który może wydawać się niewinny.

Teraz, jeśli dobrze rozumiesz, jak działa twoje ciało, a przede wszystkim cały twój seksualny arsenał, możesz odwrócić sytuację i znacznie ją poprawić, zwracając uwagę na to, co jesz.

Dlatego zachęcamy do zwracania szczególnej uwagi na to, co jesz i kiedy to jesz!


Udostępnij ten Artykuł!