Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Mniej stresu dla lepszej erekcji!

Zaktualizowano dnia 15 listopada 2023.

transapent pixel
Mężczyźni w stresie
Zaburzenia erekcji (lub słaba erekcja) to bardzo powszechny problem wśród mężczyzn. Jest to niezdolność do utrzymania stałej erekcji.

Czynniki, które mogą powodować ten problem są dwojakiego rodzaju: fizyczne i psychologiczne.

Aby uniknąć tych problemów, zwłaszcza po 50 roku życia, każdy mężczyzna powinien przynajmniej raz w roku skonsultować się z lekarzem.

Dysfunkcje seksualne: przyczyny psychologiczne

Symbol złej erekcji u mężczyznPożądanie seksualne to złożony mechanizm zachodzący przede wszystkim w mózgu, który bierze udział we wszystkich etapach zachowań seksualnych. Może on zatem bezpośrednio wpływać na pożądanie mężczyzny, stymulując je lub blokując. W rzeczywistości poważna depresja może wpływać na pożądanie seksualne, prowadząc do zaburzeń erekcji.

Niestety dla mężczyzn cierpiących na depresję, nawet leczenie przeciwdepresyjne może czasami powodować zaburzenia erekcji. Biochemiczna złożoność mechanizmów prowadzących do erekcji sprawia, że jest ona wysoce podatna na ingerencję leków. Jeśli chodzi o leki przeciwlękowe (benzodiazepiny), często przepisywane na początku depresji, często prowadzą one do spadku libido (pożądania seksualnego), zwłaszcza gdy są przyjmowane w większych dawkach lub regularnie.

Wiele ze stosowanych leków może wpływać na wydajność pod kołdrą i uniemożliwiać uzyskanie odpowiedniej erekcji. Lista tabletek, które prowadzą do zaburzeń erekcji jest długa i obejmuje niektóre leki zwykle przepisywane na wysokie ciśnienie krwi, leki przeciwbólowe i przeciwdepresyjne. Nielegalne narkotyki, takie jak amfetamina, kokaina i marihuana również mogą powodować poważne problemy u mężczyzn, oprócz tych związanych konkretnie z seksem.

Stresująca praca i ciężkie życie mogą powodować wiele problemów zdrowotnych, w tym zaburzenia erekcji. Według najnowszych badań, mężczyźni, którzy mają “wojownicze” podejście do stresu, mają wyższe ryzyko rozwoju chorób układu krążenia, co z kolei prowadzi do zaburzeń erekcji. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego jest nauczenie się radzenia sobie ze stresem: regularne ćwiczenia, wystarczająca ilość snu i przeznaczenie czasu na zajęcia rekreacyjne.

Seks w parze ze stresem

Zaburzenia seksualne: przyczyny fizyczne

Przyczyny zaburzeń erekcji mogą być również fizyczne; wiele chorób, które wpływają na nerwy i mięśnie penisa, a także ciśnienie krwi, prowadzi do zaburzeń erekcji. Najczęstsze przyczyny to cukrzyca, nadciśnienie, stwardnienie rozsiane, operacje pęcherza moczowego i prostaty. Zaburzenia hormonalne, takie jak hipogonadyzm, który prowadzi do spadku poziomu testosteronu, mogą wpływać na zdolność do uzyskania dobrej erekcji.

Chociaż picie alkoholu przed seksem może zmniejszyć niepokój i wzmocnić akt seksualny, najlepiej nie przesadzać. Zbyt duża ilość alkoholu może zepsuć cały wieczór. Picie dużych ilości alkoholu wpływa na erekcję, prowadząc do tymczasowych zaburzeń erekcji.

Mężczyźni cierpiący na tego typu problemy powinni skonsultować się z urologiem. Wizyta u doświadczonego lekarza umożliwi wykrycie zaburzeń erekcji na wczesnym etapie. Często problem seksualny wskazuje na obecność innych chorób. Specjalista przeprowadzi pełne badanie fizjologiczne i zaleci odpowiednie leczenie.

Jednak wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie: “Jaki jest najlepszy dostępny sposób na uzyskanie silnej erekcji?”. Przetestowaliśmy dla Ciebie wiele tabletek na zaburzenia erekcji. Te, które dają najlepsze wyniki, to na ogół naturalne metody leczenia bez skutków ubocznych.

Uzyskaj dostęp do pełnych testów produktów zaprojektowanych w celu poprawy erekcji, które oceniliśmy na OszustwoLubNiezawodne.


Udostępnij ten Artykuł!