Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Mam małego penisa i czuję się ze sobą dobrze!

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Starożytna grecka rzeźbaTak, mam małego penisa, bardzo małego… bardzo małego penisa! Czy to dla mnie problem? Tak, na razie! Ponieważ wiem, że pewnego dnia urośnie, muszę tylko znaleźć odpowiednie rozwiązanie!

Rozwiązania na powiększenie penisa istnieją, ale wymagają czasu i przede wszystkim wytrwałości. Kiedy widzę, że moja sąsiadka z góry zabija się, próbując zrzucić swój pierwszy kilogram, z całym przekonaniem mówię sobie: “A dlaczego nie miałbym poszukać swojego pierwszego centymetra? Dla tych, którzy nie mogą znieść posiadania małego penisa, pozwolę sobie wyjaśnić.

Penis, oprócz tego, że jest znakiem rozpoznawczym mężczyzny w stosunku do kobiet (i innych płci!), jest dobrze utrzymaną małą bestią, która wymaga dużo uwagi, a przede wszystkim współudziału. To nasz mały towarzysz-konfident, z którym spotykamy się tylko w idealnej intymności, z dala od ciekawskich spojrzeń ludzi. Na razie wiem, że jego rozmiar jest poniżej średniej: wszędzie czytałam, że standardowy rozmiar penisa to około 13-15 centymetrów. Nawiasem mówiąc, to sprawia, że czuję się trochę lepiej, ponieważ jestem dość uzależniony od porno! Houlààà… te (…) potwory, które tam widzę! Czy te rzeczy naprawdę istnieją? Nie mogę ukryć, że od czasu do czasu zerkam na swój mały pępek podczas oglądania czegoś sprośnego, żeby “odważyć się” porównać. Wah, jaki to wstyd! Ale… przed wami też nie będę tego ukrywał… Szybko biorę się w garść i zdaję sobie sprawę, że te “potwory z wesołego miasteczka”, choć istnieją, w żaden sposób nie burzą mojego wyobrażenia o moim penisie.

Wiem, że mam normalnego penisa, który działa całkiem dobrze. Cóż, to rozśmieszyło więcej niż jedną dziewczynę, ale muszę też przyznać, że pocieszyło więcej niż jedną! Zawsze był przy mnie, gdy go potrzebowałem. Wciąż pamiętam niektóre “referencje” od moich przyjaciółek, które mówiły wiele!

W każdym razie, teraz, gdy wiem, że istnieją rozwiązania (jak powiedziałem), zamierzam to zrobić! Wiem, że chcę, aby mój penis był dłuższy. Obwód jest w porządku: myślę, że mam wystarczający. Wybieram więc od razu ekstender, ponieważ nie jestem zwolennikiem tabletek i naprawdę szukam trwałych rezultatów. Mogę rozważyć te tabletki później, tylko dla wzmocnienia! Teraz koncentruję się na trakcji mechanicznej i pierwszą rzeczą, którą zamierzam zrobić, jest wykonanie rzeczywistych pomiarów mojej maszyny i przedstawienie ich w czerni i bieli. Pozostaje słowo pisane… tak!

Teraz nadszedł czas, abym cię opuścił… Zanurzam się w sekcji Rozwiązania, aby trochę poszperać! Będę informował na bieżąco!


Udostępnij ten Artykuł!