Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Jak przetrwać pierwszą minutę?

Zaktualizowano dnia 16 listopada 2023.

transapent pixel
Dwie zapałki w łóżkuWłaśnie spędziłeś wspaniałą noc w najmodniejszym klubie nocnym w mieście. Jesteś w drodze do domu z dziewczyną, którą naprawdę lubisz. Ona oczywiście cię lubi, co samo w sobie jest dobrą rzeczą. Teraz wyobraź sobie frustrację odczuwaną przez tę kobietę, ale także i przede wszystkim przez ciebie, kiedy sprawy stają się poważne i nagle wytrysk następuje w mniej niż minutę!

Dziewczyna uśmiechnie się zawstydzona i powie, że to nic poważnego. Ale Ty już wiesz, że będziesz pośmiewiskiem jej koleżanek przez co najmniej najbliższe dwa tygodnie. A więc i długa dyskoteka!

Ale tak naprawdę nie o to chodzi. Chodzi raczej o to: Czy chcesz przejąć kontrolę nad swoim życiem seksualnym i doprowadzić sprawy do końca?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, powiemy ci jak to zrobić!

Odpowiednia pozycja seksualna, aby opóźnić wytrysk!

Seks jest jak sen! Jak każdy, masz pozycję, w której czujesz się najbardziej komfortowo podczas snu. Kiedy już nie przyjmujesz tej pozycji, jesteś w chaosie i bardzo źle śpisz! Zrób to samo ze swoimi relacjami seksualnymi: znajdź pozycję, w której czujesz się najbardziej komfortowo, ponieważ w życiu wszystko jest kwestią przyzwyczajenia!

Mówiąc prościej, każdy ma swoją ulubioną pozycję. Jeśli czujesz się komfortowo w pozycji X lub Y, nie wahaj się! Pozwoli ci to sprawić, że twój partner poczuje, że opanowałeś swój temat, jednocześnie dodając ci pewności siebie. W ten sposób poczujesz się dobrze i będziesz w stanie spełnić własne oczekiwania, a także oczekiwania osoby, która dzieli z Tobą chwilę w tym cudownym, przytulnym łóżku.

Zrelaksuj się i przetrwaj pierwszą minutę bez wytrysku!

Problem z kobietą w łóżkuMoże się to wydawać oczywiste, ale dla niektórych mężczyzn wcale takie nie jest! Wielu mężczyzn nie zdaje sobie z tego sprawy, ale bycie sztywnym ze stresu nie sprawi, że twój penis będzie tak sztywny, jak byś chciał. Zamiast koncentrować się na przyjemności, którą chciałbyś uzyskać, pomyśl o przyjemności, którą chciałbyś otrzymać! Koncentrując się na tym, będziesz czerpał więcej przyjemności z aktu i poczujesz się mniej skrępowany, ponieważ będziesz wiedział, że twoja przyjemność zależy wyłącznie od CIEBIE!

Ćwicz i ćwicz!

Oczywiście, jeśli chcesz zostać bogiem seksu pod względem długowieczności, nie stanie się to z dnia na dzień! Jeśli na wczesnych etapach kobiety, które masz przed sobą, będą miały dość duży wpływ na twoje wyniki (przedwczesny wytrysk), z czasem będziesz pod mniejszym wrażeniem i będziesz miał okazję skoncentrować się bardziej na wynikach niż na samej kobiecie.

Przedwczesny wytrysk: wszystko zależy od umysłu!

Seks tkwi w głowieDla wielu mężczyzn problem przedwczesnego wytrysku ma podłoże psychologiczne. Psychika mężczyzny ma ogromny wpływ na jego możliwości i wydajność w łóżku!

Zły stan psychiczny może być przyczyną wytrysku. Ważne jest, aby zacząć z mentalnością zwycięzcy. Musisz wbić sobie do głowy, że zamierzasz przesunąć swoje granice. Tylko wtedy będziesz w stanie osiągnąć pożądaną wydajność.

Jeśli jesteś pogodzony z dawaniem sobie przyjemności, jednocześnie zapewniając ją swojemu partnerowi, nie ma powodu, dla którego miałbyś ponieść porażkę.

A teraz podsumujmy… i nie poddawaj się!

Wytrysk przed pierwszą minutą to częsty problem wielu mężczyzn. Tak, trudno z tym żyć, ale nie ma powodu, aby się poddawać i potęgować dyskomfort związany z tak zwanym przedwczesnym wytryskiem.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem i wiedz, że istnieją rozwiązania i metody leczenia, które działają!

Jeśli nie wiesz, co zrobić, SpecialHomme pokaże Ci, co wybrać jako rozwiązanie Twoich zmartwień. Oprócz wszystkich dobrze przedstawionych informacji naukowych na naszej stronie, sekcja Sekcja seksualności oferuje interesującą listę rozwiązań, które zostały przez nas sprawdzone, przetestowane i ocenione, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedni produkt.

Zacznij już dziś, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem i wyjść poza pierwszą minutę przed wytryskiem! Druga minuta nastąpi później! I trzecia też…


Udostępnij ten Artykuł!