Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Game Of Moans, oficjalne dildo Game Of Thrones?

Zaktualizowano dnia 6 listopada 2023.

transapent pixel
Game Of MoansZainspirowany hitowym serialem Game Of Thrones, który przenosi na ekran wielkie dzieło George’a R.R. Martinsa “Żelazny Tron”, Game Of Moans to dildo o fantastycznym uroku. Australijska firma wpadła na pomysł wyprodukowania zabawki erotycznej, która spodobałaby się fanom kultowego już serialu.

Premiera Long Shaft (pseudonim dildo, pastisz LongClaw) zbiega się z końcem 7. sezonu, w którym Jon Snow próbuje zwrócić miecz Jorahowi, jego prawowitemu odbiorcy. Dla nielicznych, którzy jeszcze nie oglądali serialu, zatrzymamy się tutaj, aby uniknąć spoilerów!

Game Of Moans, seks zabawka zza muru…

Wprowadzenie do Game Of MoansGame Of Moans to miecz, którego ostrze nie jest wykonane z valyriańskiej stali, jak w serialu. W rzeczywistości jest to silikonowy penis, przyklejony do końca rękojeści miecza. Lodowy kolor wybrany przez producenta zabawki przypomina wygląd Białych Wędrowców. Zastanawialiśmy się nawet, czy nie jest to prawdziwy penis, który został odebrany Nocnemu Królowi, gdy spał, marząc o zagładzie rasy ludzkiej!

W pewnym sensie sprawiłoby to, że penis zombie służyłby celowi innemu niż zabijanie ludzi.

To ciekawy i odważny pomysł. Oto zabawka erotyczna, która płynie na fali zauroczenia ludzi tym hitowym serialem.

Game Of Moan, kapryśne dzieło australijskiej strony internetowej

GeekySexToys to, delikatnie mówiąc, dość szczególna witryna skierowana do konkretnej kategorii osób: fanów seriali telewizyjnych i filmów o superbohaterach i mandze. Mieliśmy trochę zabawy przeglądając ich sklep, natrafiając na wibrator SpiderMan, Pokémon, Star Wars i inne dziwactwa. Pomysł wydaje się całkiem interesujący, biorąc pod uwagę, że chodzi o połączenie gier erotycznych i gustów kinowych.

The Game Of Moan – Long Shaft to seksualna replika słynnego miecza Long Claw. Dla przypomnienia, miecz ten został podarowany Jonowi Snow przez Lorda Dowódcę Mormonta, Najwyższego Przywódcę Strażników Muru. Jon Snow ostatecznie zmienił głowicę: wpadł na pomysł zastąpienia głowy niedźwiedzia polarnego głową wilka.

Cechy Game Of Moan

Game Of Moans Long Shaft PommelZanim przejdziemy dalej, przyjrzyjmy się różnym zastosowaniom miecza. Wikipedia, we wpisie o średniowiecznym mieczu, wymienia 3 zastosowania: cięcie, czasami przebijanie i parowanie. Aby to zrobić, miecz składa się z określonych części, ma określoną wagę i wymaga pewnych umiejętności technicznych.

Game Of Moans – Long Shaft to miecz o jednym zastosowaniu: wbijać miecz tam, gdzie jest to przyjemne! Nie musisz być mistrzem szermierki, aby sobie z nim poradzić. Jeśli potrafisz obsłużyć zabawkę erotyczną, będziesz wiedział, jak korzystać z Game Of Moans.

Na oficjalnej stronie producenta zidentyfikowaliśmy następujące cechy:

  • Materiał: dildo wykonane jest z bezpiecznego dla skóry silikonu, podczas gdy uchwyt wykonany jest z żywicy. Producent wyjaśnia, że zabawka erotyczna jest wykonana z najwyższej jakości silikonu z solidnym akrylowym rdzeniem: celem jest uzyskanie miękkiego penisa, który się nie wygina.
  • Wymiary: całkowita długość 11,5 cala (nieco ponad 29 cm), długość “wkładanego” dildo 6,5 cala (16,51 cm, nieco więcej niż średnia!) i obwód 4 cale (dobre dziesięć centymetrów). Krótko mówiąc, wystarczy, aby zaspokoić wszystkie pochwy!
  • Kolor: szary silikonowy dla ostrza lub dildo. Rękojeść jest ręcznie malowana, aby pasowała do wyglądu oryginalnego Long Claw. Należy spodziewać się kilku drobnych niedoskonałości.

Jeśli jesteś ciekawy, jak powstaje Game Of Moans, oto krótki filmik na Facebooku! krótki filmik na Facebooku!

Cena i dostawa Game Of Moans

Game Of Moans Long Shaft Dildo Sex GameKto kiedykolwiek próbował wysłać miecz pocztą? Założymy się, że nigdy o tym nie myślałeś i nigdy Ci się to nie uda! Ale strona internetowa producenta wymyśliła rozwiązanie, obiecując dyskretną dostawę z napisem “Figurka” na opakowaniu. To genialny pomysł, ponieważ jeśli nie myślisz o założeniu tego miecza, możesz dodać go do swojej kolekcji figurek.

Jeśli chodzi o cenę, to trzeba przyznać, że nasi australijscy przyjaciele nie skąpią: 130 dolarów + koszty dostawy! Widzieliśmy już bardziej przystępne i tańsze ceny, ale za bardziej zwyczajne zabawki. W tym przypadku mówimy o zabawce erotycznej Game Of Thrones: to nie lada wyczyn!

Co sądzimy o Game Of Thrones

Cóż, fani serialu w końcu będą mogli dodać ten przedmiot do swojej kolekcji gier wideo, przedmiotów kolekcjonerskich i innych gadżetów. Podobnie jak w serialu, nadchodzi zima: dobry miecz o chłodnym wyglądzie może paradoksalnie przynieść trochę ciepła tam, gdzie jest ono potrzebne. Komentarze użytkowników Game Of Moans gratulują producentowi pomysłu na długą rękojeść miecza: wydaje się, że gwarantuje ona lepszy chwyt i pozwala bardziej odważnym eksplorować zakamarki pochwy!


Udostępnij ten Artykuł!