Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

Co możesz zrobić, czekając na większego penisa!

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Mężczyzna siedzący przy drodze

Jesteś już w połowie swojego osobistego programu wydłużania penisa.

Dobrze, że zacząłeś, bo minie trochę czasu, zanim zobaczysz pierwsze rezultaty.

Oto, co SpecialHomme sugeruje zrobić w międzyczasie!

1  Ogolić wzgórek łonowy!

Tak, penis “zagubiony” w gąszczu włosów wydaje się mniejszy! Nie zapominaj, że to przede wszystkim Ty oceniasz rozmiar swojego seksu! Pozbycie się wszystkich włosów wokół penisa da ci bardzo dokładne wyobrażenie o jego rozmiarze i może nawet zmienić twoje zdanie na temat tego, jak duży jest!

2  Nie patrz w dół: użyj lustra!

Tak, tak nakazują prawa fizyki! Ze względu na swoje położenie w dolnej części brzucha, penis zawsze będzie wydawał się mniejszy dla swojego właściciela. Aby uzyskać jasny obraz jego wielkości, stań przed dużym lustrem w odległości co najmniej 1,30 metra i kontempluj! Nazywa się to średnim ujęciem w kinie i daje dokładne wyobrażenie o wymiarach.

3  Schudnij, i to szybko!

Duży brzuch wiszący nad penisem w końcu go “zmiażdży”, że tak powiem! Cały ten tłuszcz, generowany przez piwo i inne ekscesy, sprawi, że twój wacek będzie wyglądał na małego. Mówi się, że niektórzy mężczyźni nawet nie pamiętają, jak wygląda ich penis, ponieważ jest tak ukryty przez ten wielki brzuch! Chodź, ćwicz, aby ujędrnić brzuch i odzyskać Popola!

4  Popraw swoją kondycję fizyczną!

Trening i ćwiczenia nie tylko pomogą ci schudnąć i spalić tłuszcz. Pomogą ci poczuć się dobrze i poprawią twoje życie seksualne. Zdrowy penis w zdrowym ciele!

5  Unikaj palenia, niezależnie od tego, czy jesteś palaczem, czy nie!

Unikaj papierosów jak ognia! Tytoń jest wrogiem numer 1 krążenia krwi. Twój penis potrzebuje dużych strumieni krwi, aby puchnąć i sztywnieć. Zadbaj o swoje tętnice i naczynia krwionośne, aby umożliwić prawidłowy przepływ krwi i dotarcie do czubka żołędzi! Jeśli chcesz mieć wielkie cygaro w slipach, powiedz STOP paleniu! 🙂


Udostępnij ten Artykuł!