Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

7 tajnych broni na intensywny orgazm

Zaktualizowano dnia 4 listopada 2023.

transapent pixel
Kobieta z broniąNiektórzy mężczyźni spędzają tak dużo czasu koncentrując się na tym, jak zadowolić swoją partnerkę, że czasami zapominają o własnej przyjemności.

Dzisiaj pomogę ci sprawić, że twój własny orgazm będzie potężniejszy. Przede wszystkim, zanim rozbierzesz swoją żonę i zaczniesz się podniecać, pamiętaj, że nie możesz ignorować jej potrzeb.

Tak, jeśli chodzi o seks, musisz działać wielozadaniowo. Nie martw się, to naprawdę nie jest takie trudne. Co więcej, gdy zrozumiesz, jak wzmocnić swój orgazm, będziesz miał wszystkie karty w ręku. Najlepszą wiadomością jest to, że próbując wzmocnić swój orgazm, wzmocnisz także jej. Więc zafunduj sobie przyjemność!

Kiedy uprawiasz seks ze swoim partnerem, staraj się być świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół ciebie, bądź uważnym i czujnym obserwatorem. Miej wszystko na oku. Przyjemność to sprawa dwustronna, a orgazm to znacznie więcej niż zwykły wytrysk i drzemka zaraz po nim.

7 wskazówek, jak poprawić swoją seksualność i orgazmy

1  Zwróć uwagę na doznania fizyczne!

Intensywny orgazm nie odbywa się tylko poprzez penisa. Zaangażowanych jest wszystkie pięć zmysłów, a czasem nawet szósty zmysł.
Słuchaj wszystkich dźwięków wokół siebie, takich jak muzyka lub jęki (nawet własne). Poczuj jej ciało przy swoim i użyj rąk do pieszczenia innych części jej ciała. Wdychaj zapach seksu i chłoń zapach, który otacza was oboje. Użyj swoich ust, aby ją pocałować, polizać i posmakować jej ciała (wiem, że to oczywiste, ale i tak ci przypomnę). I wreszcie, spójrz na nią lub użyj lustra, aby spojrzeć na was dwoje w tym samym czasie, gdy się kochacie.

2  Fantazjuj, aby twój orgazm był intensywny!

Wyobrażanie sobie scen, takich jak bycie z partnerem w niebezpiecznej sytuacji lub odgrywanie ról, takich jak udawanie, że spotykacie się po raz pierwszy, może służyć wzmocnieniu doznań podczas stosunku. Może to prowadzić do intensywnej przyjemności i bardzo silnego orgazmu.
Co więcej, możesz także wyobrazić sobie, że jesteś z kimś innym; nie musisz przekazywać jej swoich myśli, ponieważ mogłaby je źle zinterpretować. Z drugiej strony, jeśli nie jest to częścią gry, nie nazywaj jej innym imieniem – to byłaby katastrofa!

3  Niech stymuluje inne części ciała!

Odbyt jest miejscem, w którym znajduje się punkt G dla większości mężczyzn. Podczas uprawiania seksu możesz zachęcić swoją partnerkę do głaskania zewnętrznej części odbytu lub masowania prostaty palcem; zapewni ci to intensywny, a nawet bardzo intensywny orgazm.
Jeśli jesteś całkowicie przeciwny dotykaniu odbytu przez partnerkę, w takim przypadku może ona delikatnie pieścić i masować twoje jądra dłońmi, może nawet lekko je pociągnąć. Kiedy twoja bratnia dusza wykonuje te małe techniki, gdy zbliżasz się do orgazmu, daje to bardzo dobre rezultaty.

4  Przerwij akt!

Kiedy jesteś w trakcie orgazmu, możesz zawiesić stosunek i zająć się przez chwilę innymi czynnościami (zdjąć koszulkę, otworzyć lub zamknąć okno, włączyć lub wyłączyć światło…), a następnie ponownie penetrować i robić to aż do eksplozji.
Niewielkie przerwy podczas stosunku nie tylko sprawią, że Twój orgazm będzie intensywniejszy, ale także orgazm Twojej partnerki. Jeśli ona błaga Cię, abyś kontynuował, a Ty tego nie robisz, masz duże szanse na doprowadzenie jej do tryskania.

5  Napnij i rozluźnij mięśnie!

Niezależnie od tego, czy chodzi o miednicę, czy uda, napinanie mięśni przez kilka sekund, a następnie pozwalanie im się rozluźnić, może dać ci intensywny, a nawet niezapomniany orgazm.
Oczywiście nie mówię ci, że powinieneś wstrzymywać oddech i zaciskać mięśnie, podczas gdy twoja żona patrzy na ciebie, zastanawiając się, co będzie dalej.
Bądź subtelny, ale nie wahaj się napinać mięśni miednicy lub ściskać ud podczas uprawiania seksu.

6  Spróbuj przyjemności z wiązania!

Każdy, kto twierdzi, że ból sprawia przyjemność, nie jest w błędzie. Czasami ciągnięcie za włosy, klapsy i lekkie duszenie mogą prowadzić do bardziej intensywnego orgazmu. Oczywiście ty i twój partner powinniście być w doskonałej zgodzie i gotowi do gry o niezrównany orgazm.
Również w tym przypadku wiele osób czerpie ogromną przyjemność z robienia takich rzeczy. Nie ma nic bardziej ekscytującego niż całkowicie uległa kobieta błagająca o klapsa. Nie ma potrzeby opisywania intensywności orgazmu po tym. Dotyczy to jednocześnie obojga partnerów.

7  Skoncentruj się na orgazmie!

Wielu mężczyzn ma tendencję do pompowania jak szaleni, gdy są blisko orgazmu i wytrysku. Sugeruję jednak, abyś zwolnił tempo, gdy poczujesz, że zbliżasz się do kulminacji, wejdź w nią w znacznie wolniejszym tempie i zamiast tego skoncentruj się na odczuwaniu spermy podróżującej przez twoje ciało.

To jest intensywność w najbardziej intensywnym wydaniu

Teraz, gdy możesz zmienić swój orgazm w zmieniające życie doświadczenie dla siebie (i swojej bratniej duszy), nie wahaj się użyć swojej nowej tajnej broni, aby uczynić swoje życie miłosne o wiele bardziej intensywnym i ekscytującym.


Udostępnij ten Artykuł!