Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

7 prawd o twoim penisie!

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Otwieranie spodniPenis, tak drogi sercom mężczyzn, ma dla większości z nich ogromne znaczenie w codziennym życiu.

Ale panowie, pomimo całej uwagi, jaką mu poświęcacie, wciąż nie wiecie wszystkiego o tej fascynującej maszynie…

W tych kilku linijkach SpecialHomme opowiada o 7 rzeczach, które powinieneś o niej wiedzieć.

Numbers-1-Girl-32Palenie może skrócić penisa o co najmniej centymetr! Palenie znacznie wpływa na krążenie krwi, a wszyscy wiemy, że erekcja zależy od krwi! Nawet jeśli nie boisz się raka płuc lub młodej śmierci, pomyśl o oszczędzeniu swojego małego kumpla!

Numbers-2-Girl-32Lekarze są teraz w stanie wyprodukować naturalną skórę dla ofiar poparzeń z napletków obrzezanych dzieci. Wygląda na to, że pojedynczy napletek może wyprodukować do 23 000 metrów kwadratowych ludzkiej skóry, co wystarcza na pokrycie ponad 3 boisk piłkarskich!

Numbers-3-Girl-32Niezdrowa prostata może powodować zarówno zaburzenia erekcji, jak i przedwczesny wytrysk! Jeśli w niewytłumaczalny sposób cierpisz na którykolwiek z tych problemów, powinieneś zbadać swoją prostatę u lekarza, nawet jeśli nie boli!

Numbers-4-Girl-32Przeciętny orgazm trwa 6 sekund u mężczyzn i do 23 sekund u kobiet! Innymi słowy, gdyby naszym towarzyszkom naprawdę zależało na równości płci, musiałyby dać nam co najmniej 3 orgazmy na każdy swój!

Warto zaznaczyć, że kobietom znacznie trudniej jest osiągnąć orgazm, więc uważajmy, czego sobie życzymy!

Numbers-5-Girl-32Istnieją dwa główne typy penisa: jeden, który wydłuża się, gdy staje się wyprostowany (nasi anglojęzyczni przyjaciele lubią nazywać go “grower”). Drugi typ penisa już wygląda na długi przez większość czasu i nie rośnie dalej po wzwodzie: ten nazywany jest “prysznicem”. Ankieta ujawniła już, że jest więcej hodowców (79%) niż pryszniców (21%).

Numbers-6-Girl-32Najbardziej zepsutym penisem w historii jest penis króla Tonga Fatefehi, który podobno pozbawił dziewictwa 37 800 dziewic w latach 1770-1784. Szybki rzut oka na kalkulator pokazuje, że było to 7 dziewic dziennie! Hummmm…

Numbers-7-Girl-32Mówi się, że najczęstszą przyczyną pęknięcia penisa jest… energiczna masturbacja! Trochę ćwiczeń jest jak najbardziej na miejscu, ale… spokojnie! Twoja mała maszyna też potrzebuje odpoczynku!


Udostępnij ten Artykuł!