Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Jean-Marie Besnard

5 pokarmów na lepszą erekcję

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
pokarmy na lepszą erekcjęTo oczywiste, że zdrowy penis pochodzi ze zdrowego ciała! Nie bądź zaskoczony, jeśli twoje erekcje są słabej jakości, jeśli twoje ciało jest w rozsypce! Przepraszam za to określenie, ale tak właśnie dzieje się w większości przypadków!

Wielu mężczyzn ma tendencję do zapominania, że penis jest integralną częścią ich ciała… mają taką obsesję na punkcie jego rozmiaru i wydajności, że zapominają, że jego zdrowie zależy przede wszystkim od zdrowia całego ciała!

Właśnie dlatego opracowaliśmy listę 5 produktów spożywczych, które pomogą Ci uzyskać lepszą erekcję.

Czy możliwe jest uzyskanie lepszej erekcji poprzez jedzenie? Czy niektóre pokarmy mogą poprawić sprawność seksualną? Jak wyjaśnia to nauka?

Dowiedz się już dziś, które produkty spożywcze mogą zapobiegać problemom z erekcją i jak działają.

Jedzenie na lepszą erekcję: jak to działa?

Dobre jedzenie na lepszą erekcjęTrzeba to powiedzieć od razu: nie ma cudownej żywności, która zwalczałaby zaburzenia erekcji. Istnieją jednak dowody na to, że niektóre pokarmy mogą faktycznie pomóc w promowaniu erekcji.

W rzeczywistości, ponieważ mechanizm erekcji jest ściśle zależny od układu naczyniowego, niektóre pokarmy mogą pomóc w zapobieganiu problemom z zaburzeniami erekcji. Firouz Daneshgarichirurg urolog, Colorado – USA, twierdzi, że problemy z erekcją są zazwyczaj spowodowane słabym krążeniem krwi w penisie. Specjalista sugeruje również, że pokarmy, które są dobre dla układu naczyniowego, mogą również pomóc w zapobieganiu niektórym dysfunkcjom.

5 produktów zwiększających popęd seksualny

To wszystko dobrze i dobrze! Prawdopodobnie chcesz się dowiedzieć, co to za produkty. Powiemy ci już teraz.

Oto nasza lista 5 pokarmów na lepszą erekcję:

1  Azotany z warzyw liściastych i buraków!

Azotany z warzyw liściastych i burakówZielone warzywa liściaste, takie jak seler i szpinak, mogą zwiększyć krążenie ze względu na wysokie stężenie azotanów. Sok z buraków jest bardzo bogaty w azotany. Azotany są środkami rozszerzającymi naczynia krwionośne, co oznacza, że otwierają naczynia krwionośne i poprawiają krążenie krwi (co oczywiście prowadzi do lepszej erekcji). Opublikowano kilka badań dotyczących korzystnego wpływu azotanów na zaburzenia erekcji. Leki stosowane obecnie w leczeniu zaburzeń erekcji opierają się na rozluźniającym wpływie azotanów na naczynia krwionośne zaopatrujące penisa.

2  Flawonoidy w ciemnej czekoladzie!

Ciemna czekolada dla lepszej erekcjiOstatnie badania wykazały, że flawonoidy zawarte w ciemnej czekoladzie poprawiają krążenie krwi. Może to być korzystne w przypadku problemów z erekcją, które zazwyczaj wynikają ze słabego krążenia (jeśli nie jest to związane z psychologią). Flawonoidy są naturalnymi przeciwutleniaczami, które chronią rośliny przed toksynami. Badania pokazują, że flawonoidy i inne przeciwutleniacze mają podobny wpływ na ludzi. Mogą one pomóc obniżyć ciśnienie krwi i obniżyć poziom cholesterolu, z których oba są czynnikami zaburzeń erekcji. Dlatego też ciemna czekolada znajduje się na naszej aktualnej liście produktów spożywczych poprawiających erekcję.

3  Białko w pistacjach!

Pistacje na lepszą erekcjęBadanie naukowe wykazało, że mężczyźni z zaburzeniami erekcji, którzy jedli pistacje codziennie przez trzy tygodnie, doświadczyli znacznej poprawy w zakresie erekcji i pożądania seksualnego. Korzyści z pistacji na problemy z erekcją wynikają z białka zwanego argininą, które może pomóc rozluźnić naczynia krwionośne.

“To kolejny przykład na to, jak dobre krążenie krwi jest korzystne dla zdrowia seksualnego”. wyjaśnia dr Daneshgari.

4  Przeciwutleniacze w arbuzie!

Pokarmy z arbuza dla lepszej erekcjiNiektóre badania pokazują, że arbuz może mieć podobny wpływ na zaburzenia erekcji jak słynna niebieska pigułka (Viagra). Może również zwiększać pożądanie seksualne. Arbuz jest bogaty w korzystne składniki zwane fitoskładnikami. Te fitoskładniki są również przeciwutleniaczami. Jedną z ich zalet jest to, że rozluźniają naczynia krwionośne, które zaopatrują całego penisa. Jeśli arbuz składa się w 92% z wody, pozostałe 8% może zdziałać cuda dla serca i przyjemności seksualnej. Wielu użytkowników Internetu dzieli się przepisem opartym na arbuzie jako alternatywie dla Viagry. Najwyraźniej półtora litra soku z arbuza ma taki sam efekt jak niebieska pigułka! Jeśli masz ochotę spróbować, gwarantujemy brak skutków ubocznych!

5  Likopen w pomidorach i różowych grejpfrutach!

Różowe grejpfruty na lepszą erekcjęLikopen jest jednym z fitoskładników, które dobrze wpływają na krążenie krwi. Pomaga znacznie zwiększyć pożądanie seksualne. Likopen znajduje się w owocach takich jak pomidory i różowe grejpfruty. Niektóre badania pokazują, że likopen może być lepiej wchłaniany w połączeniu z tłustymi potrawami, takimi jak awokado i oliwa z oliwek. Badania pokazują również, że przeciwutleniacze takie jak likopen zwalczają niepłodność u mężczyzn i raka prostaty. Więc nie wahaj się i zacznij przygotowywać swoją sałatkę przeciw zaburzeniom erekcji?

Pokarmy na lepszą erekcję: ostatnie słowo

Wiesz już, że powinieneś jeść zdrową żywność, która jest dobra dla twojego serca i krążenia krwi. Istnieje kilka innych pokarmów, które są dobre dla krążenia, w tym żurawina, jabłka, orzeszki ziemne, cebula, herbata i czerwone wino w małych dawkach. Jeśli dobrze zadbasz o zdrowie swoich naczyń krwionośnych, możesz uniknąć większości typowych przyczyn zaburzeń erekcji.


Udostępnij ten Artykuł!