Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana René Ronse

Który CDN dla WordPress

Zaktualizowano dnia 23 października 2023.

transapent pixel
Wordpress-CDNCzy wiesz, że wolno ładujące się strony w Twojej witrynie mają negatywny wpływ na ranking w wyszukiwarkach?

W rzeczywistości czas ładowania strony jest oficjalnym czynnikiem rankingowym wyszukiwarek i jeśli Twoje strony nie ładują się w ciągu 2 sekund, powinieneś natychmiast nad tym popracować.

Należy zwracać uwagę na czas ładowania strony zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i mobilnych!

Najważniejsze kryteria wyboru CDN.

Wybór właściwego CDN!

Dlatego ważne jest, aby oprócz zadbania o wybór odpowiedniego hosta WordPress, zapewnienie integracji wysokowydajnego systemu buforowania i wielu innych elementów, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ważną rolę, jaką odgrywa sieć dostarczania treści w przyspieszaniu witryny WordPress.

Ale czym jest CDN?

CDN (Content Delivery Network) to grupa geograficznie rozproszonych serwerów, które współpracują ze sobą w celu zapewnienia szybkiego dostarczania treści internetowych. Umożliwia ona szybki transfer zasobów potrzebnych do załadowania treści internetowych, w tym stron HTML, plików JavaScript, arkuszy stylów, obrazów i filmów.
Popularność usług CDN stale rośnie i obecnie większość ruchu internetowego jest obsługiwana przez sieci CDN, w tym ruch z głównych witryn, takich jak Facebook, Netflix i Amazon.
Co więcej, odpowiednio skonfigurowany CDN może również pomóc w ochronie stron internetowych przed niektórymi typowymi złośliwymi atakami, takimi jak ataki DDOS (Distributed Denial of Service).

Jakie są korzyści z korzystania z sieci dostarczania treści?

Chociaż korzyści płynące z korzystania z CDN różnią się w zależności od rozmiaru i wymagań danej witryny, główne korzyści dla większości użytkowników można podzielić na 4 punkty:

1. Poprawiony czas ładowania strony:
– Korzystając z pobliskiego serwera CDN, a tym samym dystrybuując treści bliżej osób odwiedzających daną witrynę, odwiedzający korzystają ze znacznie szybszych czasów ładowania strony.

2. Niższe koszty przepustowości:
– Koszty zużycia przepustowości dla hostingu stron internetowych są głównym wydatkiem dla stron internetowych, a dzięki buforowaniu i innym optymalizacjom, sieci CDN mogą zmniejszyć ilość danych, które serwer źródłowy musi dostarczyć, zmniejszając koszty hostingu dla właścicieli witryn.

3. Zwiększona dostępność treści i redundancja:
Duże natężenie ruchu może zakłócić normalne działanie strony internetowej, a ze względu na sposób, w jaki działają, sieci CDN mogą obsługiwać większy ruch i wytrzymywać awarie sprzętu lepiej niż wiele serwerów źródłowych.

4 Lepsze bezpieczeństwo strony internetowej:
– Sieć dostarczania treści może poprawić bezpieczeństwo, zapewniając ochronę przed atakami DDoS, ulepszenia certyfikatów bezpieczeństwa i kilka innych optymalizacji.

Teraz, gdy wiesz już nieco więcej o usługach CDN i dlaczego są one tak ważne, przyjrzyjmy się, którzy dostawcy usług CDN są najlepszymi opcjami dla WordPressa!

Oto 3 najlepsze usługi WordPress CDN, dzięki którym Twój blog WordPress będzie szybszy, a tym samym bardziej dostępny:

1. MaxCDN

MaxCDN jest jedną z najpopularniejszych usług CDN dla WordPress. Używany przez wiele bardzo popularnych witryn WordPress, MaxCDN ma serwery zlokalizowane w różnych miastach w Stanach Zjednoczonych i Unii Europejskiej, a także w innych lokalizacjach, takich jak Singapur, Sydney, Tokio, Hongkong, Izrael, Sao Paulo itp.
Panel sterowania pozwala kontrolować różne opcje buforowania witryny.

Plany MaxCDN zaczynają się od 20 USD miesięcznie za plan 1 TB, ale możesz przetestować usługę, tworząc bezpłatne konto testowe.

Darmowe konto zapewnia nieograniczoną przepustowość, natychmiastowe wsparcie i wszystkie funkcje premium.
Jeśli planujesz zintegrować usługę CDN ze swoją witryną WordPress, MaxCDN to doskonały wybór!
Jedna ważna rzecz dla tych, którzy dbają o SEO, MaxCDN oferuje funkcję kanoniczną, która zapewnia, że twoje SEO pozostanie na szczycie!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć usługę CDN oferowaną przez MAXCDN!

2. KeyCDN

KeyCDN dla WordPress

KeyCDN to kolejne rozwiązanie CDN, które zawdzięcza swoją popularność najnowocześniejszej technologii i poziomowi optymalizacji oferowanemu przez ich CDN.
Usługa ta obsługuje wszystkie popularne platformy, w tym WordPress, Drupal, vBulleting, Xenforo, by wymienić tylko kilka.

Jeśli chodzi o integrację z WordPress, KeyCDN sprawia, że wszystko jest tak proste, jak to tylko możliwe, ponieważ oferuje różne opcje, takie jak korzystanie z WP Super Cache, wtyczki W3 Total Cache, Zencache, aby wymienić tylko kilka, a jeśli bezpieczeństwo jest jednym z twoich zmartwień, z przyjemnością dowiesz się, że ta usługa CDN oferuje bezpłatny certyfikat SSL przy użyciu LetsEncrypt!

Najważniejsze zalety usługi KeyCDN:

o 30-dniowy bezpłatny okres próbny bez karty kredytowej!
o Darmowe kredyty o wartości 25 GB ruchu!
o Płać na bieżąco!
o 5 stref za darmo!
o Natychmiastowa aktywacja konta!

Jest to najtańszy CDN na rynku i dlatego ma najlepszy stosunek jakości do ceny!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć usługi CDN oferowane przez KEYCDN!

3. CloudFlare

CloudFlare jest szeroko stosowaną usługą CDN dla WordPress.

Dostępna w języku francuskim, ta inteligentna usługa CDN sprawia, że Twoja witryna jest superszybka dzięki optymalizacji systemu dostarczania stron.

Ponieważ CloudFlare blokuje podejrzane zagrożenia i ogranicza dostęp potencjalnym nadużyciom, sprawi również, że Twoja witryna będzie bezpieczniejsza.

Z podstawowych funkcji CloudFlare można korzystać za darmo!

W rzeczywistości trzeba płacić tylko za dodatkowe funkcje, takie jak optymalizacja mobilna, natychmiastowe wsparcie, zapora aplikacji internetowych, dostęp dla wielu użytkowników itp.

W przeciwieństwie do większości innych usług CDN, CloudFlare nie pobiera opłat za wykorzystanie przepustowości, a bezpłatna usługa obejmuje również obsługę SSL.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć usługę CDN oferowaną przez CLOUDFLARE!

Podczas gdy strony internetowe korzystały z jednego serwera do dostarczania całej zawartości, usługi CDN zmieniły grę na zawsze.

Korzystając z niezawodnej usługi CDN, możesz teraz zapewnić lepszą wydajność witryny, aby odwiedzający mogli cieszyć się optymalną szybkością ładowania strony!

Której usługi CDN zamierzasz użyć na swojej stronie WordPress?

 


Oto kilka innych artykułów, które mogą Cię zainteresować:

Jak zabezpieczyć WordPress :
Jak zabezpieczyć WordPress

Ten artykuł pokaże Ci kilka prostych, ale niezbędnych kryteriów, aby Twój blog WordPress był bezpieczny przed hakerami!

Zobacz artykuł “Jak zabezpieczyć WordPress”.

 

Specjalistyczny hosting WordPress :
Specjalistyczny hosting WordPress

Ten artykuł przedstawi ci szereg specjalistycznych rozwiązań hostingowych WordPress, które mogą zwiększyć szybkość twoich blogów WP!

Zobacz artykuł “Specjalistyczny hosting WordPress”.

 

Który autoresponder wybrać :
Który autoresponder wybrać

Ten artykuł pomoże ci odkryć najważniejsze punkty, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze autorespondera!

Zobacz artykuł “Jaki autoresponder wybrać”.

 


Udostępnij ten Artykuł!