Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Corinne Kepler

Darmowy okres próbny produktu odchudzającego: Dlaczego NIGDY nie powinieneś się zgodzić!

Zaktualizowano dnia 23 października 2023.

transapent pixel
Essai-Gratuit-Guide
Bezpłatna wersja próbna produktu odchudzającego może szybko zmienić się z prostego zakupu online w prawdziwy koszmar, który sprawi, że stracisz… chęć do odchudzania! Tak, wiemy, że jesteś tak zmotywowany, aby stracić te dodatkowe kilogramy, że w końcu stajesz się… ofiarą oszustwa związanego z darmowym okresem próbnym! Wiele złośliwych osób wykorzystuje twoją determinację, aby dość łatwo wyciągnąć od ciebie pieniądze.

Jeśli padłeś już ofiarą tego typu oszustwa i szukasz sposobów, aby się z niego wydostać, ten artykuł dostarczy Ci kilku odpowiedzi, które mogą Ci pomóc. Niestety, nie możemy niczego zagwarantować…

Zobacz także : Nasz przewodnik po wszystkim, co musisz wiedzieć o oszustwie Free Trial

Darmowy okres próbny Pierwsza rzecz, którą należy zrobić, zanim sprawy przybiorą gorszy obrót…

Essai Gratuit ArnaquePo bezpłatnym wypróbowaniu produktu odchudzającego często okazuje się, że w rzeczywistości autoryzowałeś powtarzające się polecenia zapłaty ze swojego salda. Niestety (lub na szczęście?) będziesz musiał skontaktować się ze swoim bankierem, aby zablokować kartę bankową i zapobiec nieautoryzowanym obciążeniom konta. Wszyscy wiemy, że oprócz niedogodności spowodowanych tą niechcianą operacją, do Twojej straty zostaną dodane inne opłaty. Powinieneś iść naprzód bez poczucia winy i uniknąć najgorszego.

Czekając na odzyskanie pieniędzy (lub ich części), skorzystajmy z okazji, aby wyciągnąć właściwe wnioski z takiego nieszczęścia. Mamy szczerą nadzieję, że inni czytelnicy zapoznają się z tym artykułem, zanim dadzą się nabrać. Więc proszę, jeśli to czytasz, nie wahaj się ani chwili i podziel się tym ostrzeżeniem z innymi. Krewny lub znajomy może być następny na liście…

Dlaczego NIGDY nie powinieneś akceptować darmowy okres próbny?

Po otrzymaniu wielu komentarzy na naszej stronie, płaczących o oszustwach związanych z darmowymi wersjami próbnymi, postanowiliśmy przygotować ten artykuł, aby pomóc Ci uniknąć tego typu oszustw. Postaraliśmy się więc wymienić główne powody, dla których nie powinieneś się w to bawić.

POWÓD 1: Darmowa próbka nigdy nie sprawi, że schudniesz!

Essai Gratuit Vol Carte Cre´dit
Dlaczego nie? Odpowiedź jest dość prosta i wystarczy się nad nią zastanowić. Jeśli chodzi o utratę wagi, istnieją rozwiązania, które działają, ale w formie kuracji wymagającej co najmniej 3 miesięcy, aby zobaczyć pierwsze wyniki. W jaki inny sposób bezpłatna próbka produktu miałaby pomóc w utracie wagi?

Niestety, to właśnie tutaj oszuści wykorzystują swój “geniusz”. Rzucają przed tobą cudowne rozwiązanie, które nie istnieje: schudnij dużo w bardzo krótkim czasie! To zachęca do przyjęcia próbki bez zastanowienia, a przede wszystkim bez czytania!

POWÓD 2 : Skoro jest za darmo, to po co płacić?

Oszuści twierdzą, że pobierają opłatę pocztową za wysłanie “prezentu”! Scenariusz jest tak dobrze przemyślany, że (będąc dobrym człowiekiem, którym jesteś) decydujesz się wziąć udział w dobroczynnym wysiłku sprzedawcy, płacąc te opłaty razem. Ale nie! Jeśli sprzedawca zdecyduje się zaoferować bezpłatny okres próbny, powinien zostać obciążony opłatą tylko za faktyczny pierwszy zakup produktu. Tak po prostu jest!

Mając to na uwadze, należy uważać, aby nie podawać żadnych informacji o karcie kredytowej poza bezpiecznym, oficjalnym zakupem. Nigdy nie wypełniaj formularzy na stronach, które obiecują coś za darmo. W Internecie nie ma czegoś takiego jak “za darmo”: zawsze gdzieś jest coś za coś. Jeśli coś jest darmowe, to TY jesteś produktem!

POWÓD 3: Co z ogólnymi warunkami sprzedaży (OWS)?

Essai Gratuit Lire CGV attentivementJeśli oferta darmowego okresu próbnego jest częścią ogólnej strategii sprzedaży danego produktu, sprzedawca jest prawnie zobowiązany do wspomnienia o tym w swoich warunkach sprzedaży… których większość z was nigdy nie czyta!

Niestety, oszuści nadal “chronią się”, wspominając o warunkach swojego oszustwa na wiele sposobów:

  • Od mikroskopijne klauzule napisanych dość niewidocznymi znakami lub ukrytych gdzieś wizualnie, aby ogłosić powtarzającą się opłatę! Jeśli klikniesz przycisk zamówienia, zakładasz, że przeczytałeś te klauzule!
  • Tekst sformułowany w ciężkich zdaniach, czasami niejednoznaczny lub mylący. mylące. Krótko mówiąc, wszystko po to, by zniechęcić użytkownika i zachęcić go do “przebrnięcia” przez formalności i dokonania zakupu.
  • Małe gwiazdki dobrze ukryte w rogach obrazów, które są zbyt rozpraszające, nieśmiało sygnalizują milczące odnowienie programów subskrypcyjnych. Ta sztuczka polega na umieszczaniu tekstu w obrazach, aby wyszukiwarki, a nawet wyszukiwanie w przeglądarce, nie mogły wykryć tych informacji!

Lista może być jeszcze dłuższa!

Zobacz także : Dowiedz się, jak rozpoznać oszustwa związane z tabletkami!

Dlatego NIE kupuję już w sieci… jest bezpieczniej! Jest bezpieczniej!

Jeśli to zrobisz, stracisz kilka dobrych produktów, które wciąż udowadniają swoją wartość, jeśli chodzi o odchudzanie! Nie zniechęcaj się: jeśli już wiesz, czego potrzebujesz, możesz zamówić online całkowicie bezpiecznie, bez konieczności przechodzenia przez bezpłatny okres próbny.

Nie zapomnij zapoznać się z wyborem produktów, które cieszyły się zainteresowaniem konsumentów w 2016 roku, po prawej stronie witryny. Przejdź dalej i przeczytaj testy, które starannie przygotowaliśmy dla Ciebie, aby zebrać wszystkie istotne i przydatne informacje, które musisz znać przed podjęciem decyzji.

Podsumowując, unikaj darmowego okresu próbnego za wszelką cenę!

Tak, jesteśmy ofiarami, gdy dajemy się nabrać na słodkie obietnice. Ale szybko stajemy się współwinni, gdy zgadzamy się wziąć udział w tych wątpliwych transakcjach. Sztuczki i schematy stosowane przez oszustów są niewyczerpane i zawsze będą ich używać, aby cię oszukać. Od Ciebie zależy, czy będziesz chronić się tak bardzo, jak to możliwe, aby uniknąć bycia wykorzystanym. Pamiętaj: NIGDY nie powinieneś akceptować darmowego okresu próbnego produktu odchudzającego!


Udostępnij ten Artykuł!