Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Complément Minceur

O Sylvie Martin i Complément Minceur

Kim jest Sylvie Martin

Complément MinceurUtworzony pod koniec 2016 roku, Complément Minceur był niezależną witryną z recenzjami opartą głównie na dobrym samopoczuciu i zdrowiu kobiet, a dokładniej na urodzie i odchudzaniu.

Sylvie Martin, która była odpowiedzialna za pisanie dla Complément Minceur przez cały okres jego istnienia, ma ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu artykułów. Jej głównym obszarem zainteresowań jest zdrowie kobiet, a specjalizuje się w zdrowiu, odchudzaniu i fitnessie.

W ciągu czterech lat istnienia strony Complément Minceur, ona i jej zespół stworzyli ponad 200 artykułów! Każdy artykuł został starannie opracowany. Poważne badania były zawsze przeprowadzane wcześniej, aby zapewnić, że artykuły są najwyższej jakości, jasne i szczegółowe. To prawda, że główną motywacją ComplémentMinceur.com było oferowanie internautom interesujących artykułów ze sprawdzonymi informacjami.

Ale pomimo obiecujących początków i wszystkich wysiłków, strona nie mogła przetrwać. Zamiast po prostu zamknąć witrynę i pozwolić, aby cała ta praca poszła w zapomnienie, osoba odpowiedzialna za witrynę Complément Minceur szukała kupca. W ten sposób w końcu skontaktował się z nami, aby sprawdzić, czy możemy być zainteresowani. I oczywiście, po kilku rozmowach, zgodziliśmy się.

Z dumą ogłaszamy więc, że ComplémentMinceur.com został w pełni zaimportowany do ArnaqueOuFiable.com! Oznacza to, że wszystkie testy, analizy i artykuły zostaną przejęte przez OLN w celu utrzymania artykułów i monitorowania komentarzy.

Wszystkie artykuły na blogu “Complément Minceur” zostały przed publikacją sprawdzone zgodnie z przewodnikiem po recenzjach OLN.

Można zatem oczekiwać takiej samej powagi i jakości pracy, jak w przypadku artykułów Oszustwa Lub Niezawodnego.

Zobacz wszystkie artykuły od Complément Minceur!


Ostatnia aktualizacja 1 lutego 2024.