Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Philippe A.

Przyrost masy mięśniowej: dlaczego nie możesz tego zrobić?

Zaktualizowano dnia 13 kwietnia 2024.

transapent pixel
Trudności z nabieraniem masyCzy masz problem z nabraniem masy mięśniowej?

Czy trenujesz od dłuższego czasu, podejmując intensywne wysiłki w celu zbudowania mięśni, ale po prostu nie możesz tego zrobić?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, w czym tkwi problem, dlaczego nie przybierasz masy mięśniowej w pożądanym tempie – innymi słowy, nic nie idzie tak, jak powinno?

Oto rozwiązanie twojego problemu…

Dla lepszego przyrostu masy mięśniowej

Być może problem nie leży w tobie. Problem z pewnością leży w diecie lub programie treningowym. Ważne jest, aby pamiętać, że wysiłek się opłaca, a jedynie sposób jego wykonania może zmienić zakres wykonanej pracy.

W związku z tym należy dokonać restrukturyzacji i dowiedzieć się, gdzie dokładnie leży problem.

Większość programów budowania masy mięśniowej dostępnych dla ogółu społeczeństwa składa się z przypadkowych ćwiczeń i niedopracowanej diety mającej na celu zwiększenie masy ciała i mięśni, pozostawiając cię samemu sobie.

Czy możesz sobie wyobrazić, co dzieje się później? Oczywiście wyniki są niejednoznaczne, żeby nie powiedzieć katastrofalne.!

Masz wtedy dwie możliwości.

Albo przybierzesz na masie i staniesz się wielkim, zniekształconym bykiem, który nie może nawet skrzyżować ramion, albo staniesz w miejscu i nie zrobisz żadnego postępu, co może być bardzo frustrujące i zniechęcające na dłuższą metę..

Rozwiązanie dla szybkiego przyrostu masy

Odżywianie sportoweOto kilka wskazówek, które pomogą ci odblokować sytuację i zbudować ciało, o którym zawsze marzyłeś.

Po pierwsze, ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na to, co jesz i na liczbę posiłków spożywanych w ciągu dnia.

Nie ma sensu się przejadać, ale kilka małych, dobrze zbilansowanych, ale lekkich posiłków dziennie pomoże ci przybrać na wadze i zapewni, że przy odrobinie treningu i powagi będziesz w stanie kształtować sylwetkę.

Aby kontynuować, unikaj objadania się lub wieczorów z kolegami w nocnych klubach.

Nie ma znaczenia, czy wypijesz piwo czy dwa, ale picie do punktu upojenia może zahamować przyrost masy ciała, ponieważ alkohol spowalnia produkcję testosteronu i sprzyja przyrostowi niezdrowych tłuszczów..

Jeśli chodzi o trening, po ustaleniu dobrego programu żywieniowego i przyjęciu zdrowego stylu życia, przejdziemy do najważniejszej części, wysiłek fizyczny!

Staraj się pracować w sposób przemyślany i inteligentny. Aby uzyskać dobry przyrost masy mięśniowej i idealne ciało, wszystkie części ciała muszą być trenowane w uczciwy i uporządkowany sposób.

Wyobrażasz sobie mieć klatkę piersiową ze stali i wrzecionowate nogi? Nie wyglądałoby to dobrze.

Ważne jest również, aby nie rozwijać pamięci mięśniowej. Innymi słowy, upewnij się, że nie przyzwyczaiłeś się zbytnio do jednego rodzaju ćwiczeń, w przeciwnym razie mięśnie nie będą się dalej rozwijać.

Wreszcie, ważne jest, aby zwiększyć ciężary, które podnosisz podczas treningu!


Udostępnij ten Artykuł!