Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Philippe A.

Kulturystyka i przyrost masy: sekrety mistrzów

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Sekrety mistrzów w budowaniu masyIstnieje sekret kulturystyki i przyrostu masy ciała, który mistrzowie znają bardzo dobrze: potrzebujesz rygoru i drastycznego treningu, który zmusi cię do przesunięcia swoich fizycznych i psychicznych możliwości do granic możliwości, a może nawet poza nie.

Mistrzowie, poza blichtrem i przepychem, mają precyzyjną metodologię pracy, którą rozwijali przez lata, aby móc pochwalić się tym, że są najlepsi. Jeśli więc chcesz nabrać masy jak mistrz, postępuj zgodnie z naszymi radami…

Nie stanie się to w ciągu kilku godzin lub kilku dni, ale jeśli będziesz się tego trzymać, zobaczysz, że wyniki również nie potrwają wiecznie.

Oto kilka procedur, które pomogą ci się zorganizować i aspirować do zostania mistrzem kulturystyki. Jeśli będziesz przestrzegać tych ABC kulturystyki, będziesz zaskoczony postępami, jakie poczynisz.

Powoli rano, nie za szybko wieczorem!

Aby zbudować masę mięśniową, trzeba wiedzieć, jak dawkować trening. Jeśli twoje sesje treningowe będą zbyt krótkie, twoje ciało nie będzie wystarczająco dobrze przygotowane do wzrostu i nabierania masy.

Z drugiej strony, jeśli trenujesz zbyt ciężko i przesadzasz, ryzykujesz naderwanie mięśni, co może okazać się bolesne, jeśli nie śmiertelne dla twojej kariery kulturystycznej. A więc rano spokojnie, wieczorem nie za szybko?

Nie bądź zbyt pobłażliwy w kwestii treningu, ale nie idź na całość za pierwszym razem.

Suplementy diety

Niektóre suplementy diety są niezbędne do szybkiego i skutecznego budowania masy mięśniowej.

Stosuj kreatynę i białko w proszku i wzmocnij wszystko dobrym naturalnym wyzwalaczem produkcji testosteronu, takim jak Testolan.

Kreatyna jest powszechnie stosowana przez kulturystów w celu zwiększenia i utrzymania masy ciała. Kreatyna umożliwia wzmocnienie komórek (zatrzymanie wody), co pomaga przytyć kilka kilogramów, które mogą być przydatne dla mięśni.

Białko w proszku zapewnia konsumentowi poziom białka, którego brakuje w standardowych przekąskach. Żywność nie zawsze zapewnia ilość lub jakość białka potrzebną do zwiększenia masy ciała. Białko w proszku może być zatem bardzo pomocne w osiągnięciu celu.

The Testolanprodukt oparty na naturalnych składnikach odżywczych, budzi w tobie naturalną maszynę do produkcji testosteronu. W szczególności dzięki wyjątkowo bogatemu w składniki odżywcze składowi, organizm będzie produkował znacznie więcej testosteronu, hormonu niezbędnego do budowy czystych, twardych mięśni.

Najlepszym treningiem jest odpoczynek.

Możesz pomyśleć, że źle to przeczytałeś, ale przeczytałeś to dobrze. Odpoczynek jest niezbędny, aby dać mięśniom czas na naprawę i zbudowanie pożądanej masy mięśniowej.

Słuchaj więc swojego ciała, rozwijaj z nim intymną relację, naucz się zatrzymywać, gdy tego potrzebujesz i odpoczywaj.


Udostępnij ten Artykuł!