Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Philippe A.

Jak szybko uzyskać mięśnie piersiowe?

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Uzyskanie dużych mięśni piersiowychKto nie marzył o silnej, kształtnej klatce piersiowej, która budzi respekt?

Jeśli chcesz szybko uzyskać duże mięśnie piersiowe, musisz zadbać o dietę, rodzaj treningu i regularność.

Przyjrzyjmy się bliżej…

Dieta na szybką budowę klatki piersiowej

Dieta i suplementy :

Nie decyduj się na przypadkową lub opartą na lekach dietę bez uprzedniej konsultacji z lekarzem lub trenerem. Ważne jest, aby byli oni świadomi wszystkiego, co robisz w tej dziedzinie, abyś nie popełnił błędów, których możesz gorzko żałować.

Unikaj sterydów anabolicznych, które obiecują cuda, gwarantując przyrost masy mięśniowej, ale zmieniają cię w coś, co nie jest zrównoważone.

Bardziej naturalne podejście okaże się bardziej skuteczne i nieskończenie mniej niebezpieczne, a można to zrobić za pomocą suplementów diety, których składniki są w 100% naturalne, takie jak Testolan który jest dobrym przykładem.

Nie zapominaj, że aby szybko zyskać piersi, ważne jest, aby Twoja dieta była bogata w błonnik pochodzący z warzyw, produktów pełnoziarnistych i owoców.

Oczywiście nie trzeba przypominać o znaczeniu białek i pokarmów bogatych w dobre tłuszcze i węglowodany.

Aby to zrobić, podziel swoje jedzenie w zrównoważony sposób: 25% białka, 25% tłuszczu i 50% węglowodanów..

Mimo że białka są ważne dla przyrostu mięśni i rozwoju klatki piersiowej, nie należy się nimi objadać.

Sesje treningowe ukierunkowane na mięśnie piersiowe

Oprócz dobrej diety, należy wprowadzić dobry program treningowy ukierunkowany na mięśnie piersiowe.

Ćwicz 3 razy w tygodniu, starając się pozostawić dzień odpoczynku pomiędzy każdą sesją treningową.

Początkującym zaleca się delikatne rozpoczęcie treningu i zadowolenie się tylko jedną sesją treningową w tygodniu.

Preferuj ćwiczenia takie jak pompki i ćwiczenia z hantlami, aby umożliwić mięśniom piersiowym intensywny wysiłek (ale słuchaj swojego ciała, ponieważ za dużo to za dużo…).

Zaleca się zwiększenie podnoszonego ciężaru, gdy tylko poczujesz, że ćwiczenie staje się zbyt łatwe, aby utrzymać rozsądny wzrost.

Staraj się urozmaicać ćwiczenia i nie rozwijać pamięci mięśniowej, abyś mógł pracować nad większą liczbą części tułowia, a tym samym pracować nad wszystkimi niezbędnymi mięśniami bez wyjątku.

Po ćwiczeniach zasłużony odpoczynek

Odpoczynek w kulturystyceJednym z ważnych warunków rozwoju mięśni, który wielu sportowców zaniedbuje, jest sen. Ważne jest, aby zapewnić sobie dawkę 8-10 godzin snu każdego dnia.

Nie myśl, że sen to strata czasu, wręcz przeciwnie. Twoje ciało pracuje i naprawia tkanki mięśniowe, gdy nie jest pod żadną presją.

W związku z tym bez odpowiedniej dawki snu nie tylko uszkadzasz swój mózg, nie dając mu wystarczająco dużo odpoczynku, ale także ograniczasz swoje szanse na szybki przyrost mięśni piersiowych.

Twoje ciało potrzebuje odpoczynku, aby się zregenerować i zreformować. Dobra przerwa jest niezbędna w programie rozbudowy klatki piersiowej. Odpowiedni kompromis między dobrą dietą a rozbudowanym programem treningowym jest kluczem do skutecznych i szybkich rezultatów.


Udostępnij ten Artykuł!