Recenzje pomagające uniknąć oszustw i nadużyć wszelkiego rodzaju

Artykuł pana Philippe A.

Jak budować mięśnie: 3 wskazówki

Zaktualizowano dnia 31 października 2023.

transapent pixel
Umięśniony mężczyzna robiący pompkiWiele osób chodzi na siłownie w nadziei, że bez większego wysiłku staną się nowymi Apollo.

Jednak większość z tych osób nie ma absolutnie żadnego pojęcia o tym, jak budować mięśnie i nieuchronnie przestają uprawiać kulturystykę, ponieważ uważają, że aktywność jest zbyt trudna, a wyniki nie są wystarczająco szybkie lub nie są wystarczająco satysfakcjonujące.

Jeśli należysz do tej kategorii, zapomnij o tym!

Z drugiej strony, jeśli należysz do drugiej kategorii, ludzi, którzy są zdeterminowani, aby kształtować harmonijne ciało, trafiłeś we właściwe miejsce?

Z pomocą tego artykułu zrozumiesz, jak pracować nad przyrostem masy mięśniowej dzięki trzem zwięzłym i rozbudowanym wskazówkom.

Po zastosowaniu tych wskazówek możesz pochwalić się podwojeniem lub nawet potrojeniem obecnej masy mięśniowej w mniej niż rok.

1. Gromadzenie mięśni jest dobre, a bycie silnym jest jeszcze lepsze?

Wiele publikacji i reklam obraca się wokół masy, wyglądu zewnętrznego, rozmiaru?

Ale pierwszą i najważniejszą zasadą dobrego budowania mięśni jest zdobycie siły.

Zapomnij o produktach anabolicznych dostępnych obecnie na rynku, które dostarczają chemicznych suplementów zaprojektowanych tak, aby mięśnie puchły bez siły.

Staraj się pamiętać, że kulturystyka = siła = dobre zdrowie.

Dlatego ważne jest, abyś pracował nad swoją kondycją, abyś był umięśniony, ale także abyś mógł rozwijać się fizycznie i prowadzić zdrowe życie.

Nie pozwól, aby ktokolwiek w jakikolwiek sposób odciągnął Cię od Twojego celu?

Jeśli jesteś zrezygnowany z budowania mięśni w sposób czysty i prosty, ważne jest, aby twoja siła woli była tak silna, jak masa mięśniowa i siła, którą chcesz zdobyć.

2. Wybór odpowiednich suplementów i innych składników diety

Sportowcy noszący owoce i warzywaMożesz wierzyć lub nie, ale wpływ złej jakości suplementów na przyrost masy prędzej czy później będzie znaczący?

W rzeczywistości negatywne skutki stosowania sterydów i innych niebezpiecznych lub nieskutecznych suplementów mogą narazić cię na problemy zdrowotne, o których nawet nie wiedziałeś, a przynajmniej zniechęcić cię do dalszego dążenia do celu, jakim jest przyrost masy mięśniowej.

Najważniejsze jest spożywanie białka z naturalnych źródeł, a także owoców, suszonych owoców i warzyw.

Nie kupuj byle czego i nie wyrzucaj nieświadomie pieniędzy w błoto. Po prostu staraj się wybierać odpowiednie suplementy diety i unikaj produktów, które obiecują przyrost masy mięśniowej bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

Najlepszymi suplementami, które można polecić, są niewątpliwie kreatyna, proszki białkowe, które są doskonałym lekarstwem dla tych, którym brakuje tych produktów w diecie, a zwłaszcza produkty, które uruchamiają naturalny proces produkcji hormonów wzrostu, takich jak testosteron.

Przede wszystkim nie należy kupować syntetycznego testosteronu, gdyż organizm jest w stanie sam go wyprodukować przy użyciu produktów takich jak Testolan.

3. Przytyć, by zbudować mięśnie?

Jak zapewne się domyślasz, musisz przybrać na wadze, aby zbudować mięśnie, ale uważaj, aby nie przybrać na wadze w postaci tłuszczu.

Najlepszą rzeczą do zrobienia, jeśli nie chcesz przybrać na wadze, jest ruszanie się. Im bardziej jesteś aktywny, tym więcej energii i pożywienia potrzebuje twoje ciało i tym szybciej spala tłuszcz.


Udostępnij ten Artykuł!